Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

опубліковано: 11-06-2020, 13:24, переглядів: 291,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

 

  Одинадцятого червня 2020 року депутати зібрались на спільне засідання постійних комісій з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення, з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства та з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

  Протягом двох годин члени комісій розглянули нагальні питання сьогодення життєдіяльності Голопристанського району, які потребують невідкладного вирішення на пленарному засіданні 43 сесії, проведення якого заплановано на вісімнадцяте червня.

  Під час розгляду питань гуманітарного блоку депутати схвалили проект програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки.

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

  Основним завданням Програми є здійснення фінансування за рахунок коштів обласного, районного, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством, для розвитку та підтримки закладів охорони здоров’я, розташованих на території району, для забезпечення їх сталої та ефективної роботи (враховуючи ситуацію по боротьбі з коронавірусною інфекцією), а саме: 

- видатки на оплату праці, оплата за спожиті енергоносії, поточних ремонтів, тощо);

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

- придбання предметів, матеріалів, обладнання для потреб закладів охорони здоров’я;

- забезпечення доступної та якісної медичної допомоги населенню.

  Крім того, члени комісій рекомендували районній державній адміністрації доповнити проект Програми заходами по забезпеченню житлом сімей лікарів, лікарів з інших населених пунктів України та молодих лікарів віком до 35 років.

  В другому блоці засідання постійних комісій розглядались питання, які стосуються управління об’єктами комунальної власності району.

  Депутати опрацювали внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та затвердження актів приймання - передачі основних засобів та інвентаризаційного опису Голопристанської дитячо - юнацької спортивної школи.

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

  З питання фінансового блоку щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік (уточнений проект), начальником фінансового управління районної державної адміністрації Волошиною Н.О. запропоновано відповідні зміни стосовно збільшення видатків районного бюджету на суму 1051267 гривень, а саме на: ремонт обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти на суму 902420 гривень, з них: для Малокопанівської ЗОШ - на суму 370280 гривень (поточні видатки – 34436 гривень, видатки розвитку – 335844 гривень), для опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» - на суму 532140 гривень (поточні видатки – 49489 гривень, видатки розвитку – 482651 гривня); поточний ремонт (в тому числі виготовлення проектно – кошторисної документації та проведення експертизи) спортивної зали Новософіївського закладу повної загальної середньої освіти - на суму 147500 гривень; на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (поточні видатки) на суму 1347 гривень.

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

   Також, депутати підтримали виділення коштів для комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»: на придбання паливно-мастильних матеріалів на суму 10000 гривень та придбання дефібрилятора та мобільних штативів для крапельниць відділенню анестезіології та дитячому відділенню на суму 5101 гривня.

  Членами комісій одноголосно рекомендовано районній раді внести запропоновані зміни з доповненнями, озвученими головою районної ради Соловйовим В.О. та депутатом районної ради, начальником комунальної установи з обслуговування закладів та установ освіти і культури Мануйленко Т.В.

Продовжила роботу 43 сесія Голопристанської районної ради VII скликання

   В роботі комісій взяли участь керівники районної ради, районної державної адміністрації, комунальних закладів Голопристанської районної ради.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Липень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, етики, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, третьо, управл, щодо

Показати всі теги