Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (стислий) сорок третьої сесії VІІ скликання

опубліковано: 24-06-2020, 14:33, переглядів: 88,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (стислий)

сорок третьої сесії VІІ скликання

 

від 18.06.2020

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що сорок третя сесія районної ради VII cкликання скликана розпорядженням голови районної ради від 15 травня 2020 року № 10-р.

  Із загальної кількості 34 депутати районної ради на сорок третій сесії районної ради VІІ скликання присутні 23 депутати, відсутні з поважних та невідомих причин 11 депутатів.

  На пленарному засіданні сесії присутні: голова районної державної адміністрації Золотаревський Костянтин Олександрович, керівник апарату районної державної адмістрації Галига Світлана Сергіївна, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи. 

  Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити сорок третю сесію районної ради VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одностайно. 

   Оголосив сорок третю сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, привітав з днем народження депутатів районної ради, сільських голів, керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівників районних підприємств, установ, організацій, які у міжсесійній період відсвяткували свої дні народження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, оголошень, звернень, пропозицій та листів.

Надав слово для виступу співробітнику комітету по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, співпрацівнику громадської ради, кореспонденту ВВ "Вечерние вести" Цикурі Н.Л. та привітав з днем народження її чоловіка, який нещодавно відсвяткував свій ювілей.

 

Цикура Н.Л. – інформувала про основні функції організації ,членом якої вона являється. Пропонувала жити з Богом в серці. Звернула увагу на процес децентралізації та реформи, які відбуваються в державі та зазначила, що відповідальність за прийняті рішення залишається за всіма. Озвучила адресу, де розташована її приймальня. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав слово для виступу заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, ознайомив депутатів районної ради з рішенням XXXV сесії Херсонської обласної ради VII скликання від
29 травня 2020 року № 1704 "Про звернення депутатів Херсонської обласної ради VII скликання до Верховної Ради України, Президента України щодо внесення змін до Закону України "Про повну загальну середню освіту" в частині збереження мережі санаторних шкіл (санаторних шкіл-інтернатів) " (додається).

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради, проінформував, що в 2024 році розпочнеться реформа у галузі освіти. Зазначив, що будуть створені ліцеї, для отримання повної загальної середньої освіти, за рішенням обласних рад та Кабінету Міністрів України в об'єднаній громаді або населеному пункті, де кількість населення складає близько 50 тис.осіб. Складається ситуація з того  перспективного плану, який створений, що жодна об'єднана громада не відповідає цим критеріям. Зазначив, що було б доречно звернутись до керівництва Херсонської обласної ради, щоб почали втілювати в життя ліцеї саме на базі санаторних шкіл-інтернатів. Звернув увагу, що ця позиція також підтримується і в міністерстві. Висловив сподівання, що діти Голопристанського району, відповідно до Конституції України, будуть отримувати повну загальну середню  освіту на тій території, де вони проживають, а не їздити до інших міст обласного значення - м.Херсон.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, запитала, чи правда, що санаторна школа, де були хворі діти на туберкульоз виставлена на продаж.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відбулось спілкування з директором цієї школи, яка пояснила, що дана територія та заклад розглядається під розміщення військової частини. Педагогічні працівники проти такого розміщення, прагнуть щоб даний заклад продовжив функціонувати.

 

Онопрієнко О.Ф. – депутат районної ради VII скликання, наголосив, що  складається таке враження, це стосується депутатів обласної ради, що "однією рукою ми закриваємо заклади, а іншою пишемо листи до м.Київ" з проханням не закривайте те, що закрили.

Запропонував прийняти звернення до депутатів Херсонської обласної ради, щодо перегляду свого рішення про закриття закладів.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, підтримав пропозицію Онопрієнка О.Ф. та поставив на голосування підтримати звернення до Президента України, Верховної ради України, Прем’єр-міністра України ШмигаляД.А., Народного депутата України Ковальова О.І., Херсонської обласної ради  щодо перегляду Закону України від 16 січня 2020 року № 463-ІХ "Про повну загальну середню освіту" в частині збереження мережі санаторних закладів шкіл (санаторних шкіл-інтернатів) та приведення норм закону до проблем всебічного гармонійного розвитку особистості дитини.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, звернув увагу присутніх та зазначив, що на сьогоднішній день медичні працівники "воюють на території України з невидимим ворогом". Висловив слова подяки лікарям та медичним працівникам, які незалежно від розміру заробітної плати, соціальної категорії та статусу, кожного дня йдуть на роботу та виконують свої обов’язки, дотримуючись клятви Гіппократа.

  Подякував всім тим, хто долучився та надав фінансову підтримку  медичним працівникам комунальних підприємств "Голопристанська центральна районна лікарня" та "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" у боротьбі з пандемією Covid-19 та озвучив їх.

Присутні в залі подякували оплесками всім тим, хто долучились до цієї доброї справи.  

  Звернув увагу, що на сьогоднішній день районна влада та депутатський корпус районної ради активно приймають участь у різного роду програмах – державного, обласного, міжнародного та інших рівнів, тому що бюджет районного рівня кожного року зменшується, а соціальна сфера та проблеми залишаються.

  Повідомив, що в 2019 році було прийнято участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад, це два проекти. Один проект був поданий районною радою, інший проект – спільний (сім сільських рад, чотири об'єднані територіальні громади та районна рада), що були спрямовані для придбання медичного обладнання для медичних закладів. Це 2 млн. 400 тис.грн. для придбання цифрового рентген обладнання та 1 млн. 100 тис.грн. на придбання відеогастроколоноскопу. Звернув увагу, що було отримано перемогу. Проекти втілюються в життя. Однак для виконання умов конкурсу та втілення в життя проекту необхідно зібрати ще 5 % від загальної вартості для реалізації цих проектів – 175 тис.грн. Подякував медичним працівникам, які долучились до акції та змогли перерахувати свою заробітну плату. Звернувся до присутніх в сесійній залі з проханням взяти участь у благодійній акції та здати будь-яку суму коштів на рахунок БО Фонд громади міста Гола Пристань "Свята Ольга", керівником якої є Михолат С.М.

  Звернув увагу присутніх на останній номер газети "Тронка", в якій опубліковано про вжиття заходів районною радою, районною державною адміністрацією та керівниками закладів охорони здоров’я, а також привітання з нагоди відзначення Дня медичного працівника.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, звернувся до Мануйленко Т.В. з проханням, щоб вона здійснила аналіз видатків освітньої субвенції та разом з Голопристанською районною організацією профспілки працівників освіти і директорами шкіл провели консультації в частині підвищення надбавки за престижність.

  Депутати підтримали озвучену ініціативу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, звернув увагу на адміністративну реформу та процес об'єднання територіальних громад. Зазначив, що останнім часом активно звертаються громадяни та сільські ради, як в письмовій так і в усній формі, стосовно того, щоб районна рада якимось чином впливала на процес об'єднання. Однак згідно законодавства районні ради взагалі виключені з цього процесу.

  Звернув увагу на звернення жителів с.Гладківка, які занепокоєні тим, що Гладківську територіальну об’єднану громаду приєднають до Голопристанської об'єднаної територіальної громади. Жителі Гладківської ОТГ з цього приводу мають свою думку та проти примусового приєднання. Вони хочуть залишитись самостійними та обґрунтовують свою позицію позитивною динамікою розвитку громади.

  Висловив пропозицію підтримати депутатів Гладківської об'єднаної територіальної громади, підтримати та направити депутатське звернення до Верховної Ради України щодо недопущення руйнування тих об’єднаних територіальних громад, що вже утворені та функціонують відповідно до Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував депутатам районної ради підтримати звернення до Верховної Ради України.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав слово для виступу начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Н.О. з питань забезпечення до кінця поточну року заробітною платою технічного персоналу закладів освіти та відшкодування КП "Голопристанська центральна районна лікарня" вартості медичних оглядів працівників загальноосвітніх закладів району. Звернув увагу, що ці питання обговорювались на останньому спільному засіданні постійних комісій районної ради.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, зазначила, що питання забезпеченості заробітної плати молодшого обслуговуючого персоналу визначено основним із пріоритетних в роботі районної державної адміністрації. Районна державна адміністрація зараз наполегливо працює над цим питанням і буде вирішувати його за рахунок комплексу заходів - залучення додаткових надходжень (перерозподіл). Зазначила, що можливо будуть і заходи оптимізації. Проінформувала, що на 24 червня запланована нарада з директорами шкіл району та медичними працівниками, на яку буде також запрошена Мануйленко Т.В., та після наради буде розроблений конкретний план дій.

  Зазначила, що в районі створена комісія по наповненню місцевих бюджетів. Пандемія в роботу районної державної адміністрації внесла деякі корективи, тому комісія не могла працювати, а зараз члени комісії включились активно в роботу. Відбуваються виїзні наради в сільські ради. Багато уваги приділяється декларуванню та земельним питанням, надходженню акцизного податку.

  Проінформувала, що разом з податковою службою опрацьовуються заходи щодо погашення податкового збору.

  Звернула увагу, що порушене питання знаходиться на контролі у голови районної державної адміністрації.

 

Кабакова Н.А. - депутат районної ради VII скликання, зазначила, що директори шкіл оптимізацію вже провели. Необхідний конкретний план дій. Директори шкіл вже вжили всі можливі заходи.

 

Онопрієнко О.Ф. - депутат районної ради VII скликання, звернув увагу, що на сьогоднішній день у офіційних роботодавців відбувається відтік працівників у зв'язку з тим, що оплачується заробітна плата на 70-50% (економічна можливість). Неофіційно люди працюють на полях та в період сезону на прибережній зоні. Запропонував згуртуватись та розробити план дій по виявленню та наповненню районного бюджету у цій сфері.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, проінформувала, що вчора відбулась обласна нарада з питання наповнення бюджету, де озвучувалось це питання та будуть займатись легалізацією праці на полях. Буде створена обласна комісія з представників податкової служби, поліції та держпраці.

Наголосила, що в районній державній адміністрації розроблений відповідний графік та створена комісія по легалізації робочих місць.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що районна рада залюбки долучиться до наради, яка планується на 24 червня.

Проінформував присутніх, що за інформацією з офіційних джерел в Херсонській області планується залишити лише 3 райони – Херсонський, Генічеський та Каховський.

  Запропонував депутатам районної ради, враховуючи відповідну нормативну базу, кількість населення, яке повинно бути в майбутньому районі та методику визначення центрів таких районів, підтримати депутатське звернення до Верховної Ради України щодо створення Чорноморського району з центром у м.Гола Пристань.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації роботи сорок третьої сесії районної ради обрати робочі органи сесії.

  Запропонував склад робочих органів сесії.

  Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії обрати лічильну групу (комісію) у складі:

 

Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VІІ скликання

Питомець Олександр Іванович - депутат районної ради VІІ скликання

Карпенко Андрій Романович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад лічильної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для ведення протоколу пленарного засідання сесії, розгляду та систематизації запитів, пропозицій депутатів, а також листів, заяв, телеграм, інших звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, інформування сесії з цих питань обрати секретаріат сесії в складі:

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Кравченко Діана Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Лобинцева Анжеліка Адольфівна - головний спеціаліст сектору організаційної роботи виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат у запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад секретаріату сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для юридичного забезпечення роботи сесії обрати юридичну групу у складі:

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІІ скликання

Бондар Петро Павлович - депутат районної ради VІІ скликання

Санашвілі Олег Отарович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Козаченко Андрій Олександрович - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - директор приватного підприємства "Тронка", редактор газети "Тронка".

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу сесії в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад прес-групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи сорок третьої сесії районної ради, які погоджені Президією районної ради – порядок денний та регламент роздані депутатам на руки.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

 

Басарб І.К. – заступник голови районної ради, зазначив, що будуть зміни у порядку денному сесії.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування прийняти за основу проект порядку денного сорок третьої сесії районної ради VII скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Проект порядку денного сесії прийнято за основу.

 

Басарб І.К. – заступник голови районної ради, озвучив лист районної державної адміністрації, який надійшов до районної ради, щодо зняття з порядку денного розгляд питання "Про внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки".

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію озвучену Басарабом І.К.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Питання  виключено з порядку денного сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував доповнити порядок денний питанням "Про встановлення надбавки заступнику голови районної ради Басарабу І.К." та визначити доповідачем - голову районної ради Соловйова В.О.  

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Доповнення до порядку денного сесії затверджено.

 

Загороднюк А.І. - депутат районної ради VІІ скликання, поцікавився питанням порядку денного "Про розгляд подання Державної служби геології та надр України".

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що на пленарному засіданні сесії присутній генеральний директор приватного підприємства "Зелений світ" Плотницький О.П., який просить слово для виступу.

 

Плотницький О.П. - генеральний директор приватного підприємства "Зелений світ", повідомив, що це питання розглядалось двічі на засіданнях Чулаківської сільської ради, де приймались позитивні та негативні висновки і рекомендації постійної комісії. Зазначив, що недоліки з цього питання усуваються. Листи направлені до Чулаківської сільської ради, на які відповідь приватне підприємство ще не отримало. Звернув увагу, що за цей період сплачено вчасно податки, заборгованість відсутня, є підтверджуючий документ з податкової служби.

  Прохав перенести розгляд питання на наступну сесію районної ради у зв’язку з необхідністю доопрацювання – внесення кадастрових номерів земельних ділянок до Публічно-кадастрової карти України.

 

Загороднюк А.І. - депутат районної ради VІІ скликання, вніс пропозицію перенести розгляд цього питання, у зв'язку з необхідністю його доопрацювання на наступну сесію районної ради.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування пропозицію озвучену Загороднюком А.І.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть ще зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного сесії районної ради.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити в цілому порядок денний роботи сорок третьої сесії районної ради з проголосованими змінами та доповненнями.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний сорок третьої сесії районної ради VІI скликання з проголосованими змінами та доповненнями.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно. Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про хід виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки.

Доповідає: заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Корнієнко О.М.

  2. Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки.

Доповідає: заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Корнієнко О.М.

  3. Про затвердження програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки.

Доповідає: заступник начальника, начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Корнієнко О.М.

  4. Про внесення змін до районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки.

  Доповідає: начальник відділу організаційної роботи, діловодства, контролю та звернення громадян Голопристанської районної державної адміністрації Наумовець Я.А. 

  5. Про звіт щодо виконання районного бюджету за I квартал 2020 року.

Доповідає: начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації Волошина Н.О.

  6. Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік".

Доповідає: начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації Волошина Н.О.

  7. Про звіт директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

Доповідає:директор комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області Кравченко Д.А.

  8. Про затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2020-2021 навчальний рік.

  Доповідає: директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Пантак О.Г.

  9. Про затвердження графіку звітів депутатів районної ради VIІ скликання перед виборцями у 2020 році.

Доповідає: голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Погорільська М.Б.

  10. Про повідомлення депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

Доповідають: депутати районної ради VII скликання Данилів В.С. та Карпенко А.Р. 

  11. Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  12. Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за І квартал 2020 року.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  13. Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 742.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  14. Про надання дозволу комунальному закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу майна спільної власності територіальних громад району у тимчасове безоплатне користування комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  15. Про затвердження ліквідаційного балансу про припинення діяльності комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області у зв’язку з ліквідацією.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  16. Про припинення безстрокового трудового договору з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  17. Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства
 Санашвілі О.О.

  18. Про припинення безстрокового трудового договору з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства  Санашвілі О.О.

  19. Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  20. Про затвердження актів приймання передачі основних засобів.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  21. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії районної ради VII скликання від 28 листопада 2019 року № 716.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами  комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  22. Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня".

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  23. Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови Голопристанської районної ради Херсонської області Басарабу Івану Кириловичу.

Доповідає: заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Бондар П.П.

  24. Про надання щорічної основної відпустки голові Голопристанської  районної ради Херсонської області Соловйову Віталію Олександровичу.

Доповідає: заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Бондар П.П.

  25. Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період.

Доповідає: заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Бондар П.П.

  26. Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання.

Доповідає: радник голови районної ради Александрова Т.М.

  27. Про встановлення надбавки заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. – запропонував взяти за основу регламент роботи сорок третьої сесії районної ради, який погоджений Президією районної ради та робочою групою.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Регламент роботи сесії прийнято за основу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував доповнення до  регламенту, а саме: надати слово для виступу доповідачу з питання "Про встановлення надбавки заступнику голови районної ради Басарабу І.К." до
5 хвилин та врахувати зняті два питання з порядку денного.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Зміни та доповнення до регламенту роботи сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав чи будуть ще зміни, уточнення до порядку денного .

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити в цілому регламент роботи сорок третьої сесії районної ради, який погоджений Президією районної ради та робочою групою з проголосованими змінами та доповненнями.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити регламент роботи сорок третьої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноставно. Голосування проходило шляхом підняття рук.

Регламент роботи сорок третьої сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ 

роботи сорок третьої сесії районної ради VІІ скликання

 

1.

Доповідь з першого питання

-

до 15 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 5 хв.

3.

Доповідь з третього питання

-

до 10 хв.

4.

Доповідь з четвертого питання

-

до 5 хв.

5.

Доповідь з п’ятого питання

-

до 10 хв.

6.

Доповідь з шостого питання

-

до 15 хв.

7.

Доповідь сьомого по дванадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

8.

Доповідь з тринадцятого по сімнадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

9.

Доповідь з вісімнадцятого по двадцять третє

-

до 5 хв. кожне

10.

Доповідь з двадцять четвертого по двадцять сьоме питання

-

до 5 хв. кожне

 

 

 

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Корнієнко О.М. - заступника начальника, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації, яка звітувала про хід виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача. Зауважив, що проект рішення депутати мають на руках.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про хід виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 23. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 11

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про хід виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019 – 2022 роки" додаються до протоколу.

 

2. СЛУХАЛИ:

Корнієнко О.М. - заступника начальника, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації, яка озвучила проект змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення пільгових категорій громадян, людей похилого віку, осіб з інвалідністю, підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019-2022 роки" додаються до протоколу.

 

3. СЛУХАЛИ:

Корнієнко О.М. - заступника начальника, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації, яка озвучила проект програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки" додаються до протоколу.

 

4. СЛУХАЛИ:

Наумовець Я.А. - начальника відділу організаційної роботи, діловодства, контролю та звернення громадян Голопристанської районної державної адміністрації, яка озвучила проект змін до районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки. - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на 2019 рік та наступні роки" додаються до протоколу.

 

5. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка озвучила звіт щодо виконання районного бюджету за I квартал 2020 року. Зазначила, що це питання розглядалось на засіданні постійних комісій, матеріали депутати мають на руках - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

ВИРІШИЛИ

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за I квартал 2020 року" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримались? 1. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за I квартал 2020 року" додаються до протоколу.

 

6. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації з питання порядку денного про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік", яка зазначила, що пояснювальну записку депутати мають на руках, на засіданнях постійних комісій районної ради детально опрацьовані всі питання, висновки і рекомендації постійних комісій враховані - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, зазначила, що є доповнення до проекту рішення.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Проект рішення прийнято за основу.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, проінформувала про підготовку та надання до відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації клопотання (пропозиції, що не стосуються виділення додаткових коштів), яке не надійшло до фінансового управління районної державної адміністрації.

Надала відповідні роз’яснення з цього питання та запропонувалв врахувати озвучені доповнення до проекту рішення.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у Волошиної Н.О. чи можливо ці пропозиції включити до проекту рішення.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, зазначила, що ці кошти були заплановані та не можуть будуть використані, так як установа районний методичний кабінет ліквідована.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував кошти в розмірі
60 тис.грн., направити на виготовлення проекту, з проходженням експертизи, по капітальному ремонту в частині заміні покрівлі в Малокардашинській школі. Надав роз’яснення.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання,

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Соловйов В.О. – голова районної ради

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав чи є ще зміни та доповнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозиції озвученні Мануйленко Т.В. та Соловйова В.О.

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації, висновків і рекомендацій постійних комісій районної ради та проголосованих доповнень.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" додаються до протоколу.

 

7. СЛУХАЛИ:

Кравченко Д.А. - директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області, яка звітувала роботу відповідно до Статуту та Контракту - матеріали додаються до протоколу сесії. Звернула увагу, що звіт директора заслуховувався на спільному засіданні постійних комісій районної ради.

  Подякувала депутатам районної ради Санашвілі О.О. та Соловйову В.О. за надання спонсорській допомоги у придбанні та встановленні декількох метало-пластикових вікон для будівлі інклюзивно-ресурсного центру. Назвала інших осіб, які також надають спонсорську допомогу центру.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, подякував Кравченко Д.А. за проведену роботу та побажав успіхів.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до доповідача.

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням  висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

ВИРІШИЛИ

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 3 (Кравченко Д.А. заявила про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт директора комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту" додаються до протоколу.

 

8. СЛУХАЛИ:

Пантак О.Г. - директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи, з питання порядку денного "Про затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2020-2021 навчальний рік". Зазначила, що план комплектування розглядався на спільному засіданні постійних комісій районної ради та погоджений з районною державною адміністрацією - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до доповідача.

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням  висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2020-2021 навчальний рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи на 2020-2021 навчальний рік" додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Погорільська М.Б. - голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, озвучила проект рішення "Про затвердження графіку звітів депутатів районної ради VIІ скликання перед виборцями у
2020 році" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який депутати мають на руках, та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням  висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження графіку звітів депутатів районної ради VIІ скликання перед виборцями у 2020 році" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження графіку звітів депутатів районної ради VIІ скликання перед виборцями у 2020 році" додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який зазначив, що повідомлення депутатів районної ради Данилів В.С. та Карпенка А.Р. про виконання депутатських повноважень та доручень ради депутати мають на руках.

  Запитав чи є у депутатів запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який вони мають на руках.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, подякував депутатам районної ради VII скликання за роботу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував його прийняти за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про повідомлення депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 3 (Карпенко А.Р. та Данилів В.С. заявили про конфлікт). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про повідомлення депутатів районної ради VII скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради" - додаються до протоколу.

 

11. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

 

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Бехтерської сільської ради" додаються до протоколу.

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за І квартал 2020 року" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Депутати районної ради VII скликання подякували головному лікарю комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області Шацилу Є.Г. за роботу та за позитивні зміни, які відбуваються в господарській сфері медичного закладу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за І квартал 2020 року" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

 

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за І квартал 2020 року" додаються до протоколу.

 

13. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 742" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 742" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 742" додаються до протоколу.

 

14. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання дозволу комунальному закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу майна спільної власності територіальних громад району у тимчасове безоплатне користування комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання дозволу комунальному закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу майна спільної власності територіальних громад району у тимчасове безоплатне користування комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання дозволу комунальному закладу Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу майна спільної власності територіальних громад району у тимчасове безоплатне користування комунальному підприємству "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області" додаються до протоколу.

 

15. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про затвердження ліквідаційного балансу про припинення діяльності комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області у зв’язку з ліквідацією" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження ліквідаційного балансу про припинення діяльності комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області у зв’язку з ліквідацією" як рішення районної ради.

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 22. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження ліквідаційного балансу про припинення діяльності комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області у зв’язку з ліквідацією" додаються до протоколу.

 

16. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про припинення безстрокового трудового договору з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про припинення безстрокового трудового договору з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 3 (Кабакова Н.А. заявила про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про припинення безстрокового трудового договору з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною" додаються до протоколу.

 

17. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення " Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 4 (Кабакова Н.А. заявила про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Новозбур’ївського закладу базової та дошкільної освіти № 2 Голопристанської районної ради Херсонської області Кабаковою Наталією Анатоліївною" додаються до протоколу.

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про припинення безстрокового трудового договору з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про припинення безстрокового трудового договору з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 4. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про припинення безстрокового трудового договору з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною " додаються до протоколу.

 

19. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 4. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про укладення строкового трудового договору (Контракту) з директором Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1" Голопристанської районної ради Херсонської області Марсак Лідією Григорівною" додаються до протоколу.

 

Депутати районної ради VII скликання привітали Марсак Лідією Григорівною з укладенням Контракту та побажали успіхів у роботі.

 

20. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про затвердження актів приймання передачі основних засобів" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження актів приймання передачі основних засобів" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 21. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження актів приймання передачі основних засобів" додаються до протоколу.

 

21. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії районної ради VII скликання від 28 листопада 2019 року № 716" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії районної ради VII скликання від 28 листопада 2019 року № 716" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 3. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії районної ради VII скликання від 28 листопада 2019 року № 716" додаються до протоколу.

 

22. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 3. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" додаються до протоколу.

 

23.СЛУХАЛИ:

Бондаря П.П. - заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району який озвучив проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови Голопристанської районної ради Херсонської області Басарабу Івану Кириловичу" - матеріали додаються до протоколу сесії. 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови Голопристанської районної ради Херсонської області Басарабу Івану Кириловичу", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає Утримався? Немає. Не голосували? 3 (Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови Голопристанської районної ради Херсонської області Басарабу Івану Кириловичу" - додаються до протоколу.

 

Для продовження роботи пленарного засідання сорок третьої сесії районної ради VII скликання голова районної ради Соловйов В.О. надав слово заступнику голови районної ради Басарабу І.К.

 

24.СЛУХАЛИ:

Бондаря П.П. - заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району який озвучив проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки голові Голопристанської  районної ради Херсонської області Соловйову Віталію Олександровичу" - матеріали додаються до протоколу сесії. 

 

Басараб І.К.. – заступник голови районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання щорічної основної відпустки голові Голопристанської районної ради Херсонської області Соловйову Віталію Олександровичу", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає Утримався? Немає. Не голосували? 3 (Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання щорічної основної відпустки голові Голопристанської  районної ради Херсонської області Соловйову Віталію Олександровичу" - додаються до протоколу.

 

25.СЛУХАЛИ:

Бондаря П.П. - заступника голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району який озвучив проект рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період" - матеріали додаються до протоколу сесії. 

 

Басараб І.К.. – заступник голови районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає Утримався? Немає. Не голосували? 4 (Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період" - додаються до протоколу.

 

Для продовження роботи пленарного засідання сорок третьої сесії районної ради VII скликання заступник голови районної ради Басараб І.К. надав слово голові районної ради Соловйову В.О.

 

26. СЛУХАЛИ:

Александрову Т.М. – радника голови районної ради, яка озвучила проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20 Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 3. Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VII скликання" додаються до протоколу.

 

27. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. - голову районної ради, який озвучив проект рішення "Про встановлення надбавки заступнику голови районної ради Басарабу І.К." – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про встановлення надбавки заступнику голови районної ради Басарабу І.К." як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19 Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 4 (Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 11.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про встановлення надбавки заступнику голови районної ради Басарабу І.К." додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, наголосив, що всі питання порядку денного сорок третьої сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

  Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

  Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, оголосив сорок третю сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України

 

 

Секретаріат сесії:

                                                                                            Н.А.Кабакова

 

                                                                                             Д.А.Кравченко

 

 

Голова районної ради                                                             В.О.Соловйов

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги