Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

БОРОТЬБА ЗА СТАТУС ОПОРНОЇ ЛІКАРНІ ТРИВАЄ

опубліковано: 10-07-2020, 14:16, переглядів: 310,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

БОРОТЬБА ЗА СТАТУС ОПОРНОЇ ЛІКАРНІ ТРИВАЄ
БОРОТЬБА ЗА СТАТУС ОПОРНОЇ ЛІКАРНІ ТРИВАЄ
  Може для когось Розпорядження Кабінету Міністрів України про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я, куди Голопристанська районна лікарня ПОКИ ЩО не увійшла, це вирок, але не для районної ради. Ми продовжуємо БОРОТИСЯ ЗА СТАТУС ОПОРНОЇ ЛІКАРНІ і ніхто, ніколи нас не зупинить. Адже статус опорного закладу дає нові можливості для медичного закладу і ми їх ОТРИМАЄМО.
  Першою сходинкою для позитивного вирішення даного питання є прийняття Госпітальною радою відповідного рішення. Разом з головним лікарем Владиславом Житнюком проведено значну роботу та вже Є ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ.
  Проаналізувавши ситуацію були НАПРАВЛЕНІ ЗВЕРНЕННЯ до народного депутату Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України, Херсонської обласної державної адміністрації, Госпітальної ради та іншим ПРО ВКЛЮЧЕННЯ районної лікарні до переліку опорних закладів.
  02 ЛИПНЯ була затверджена нова редакція ДОРОЖНЬОЇ КАРТИ розвитку охорони здоров’я у Херсонській області на 2020 - 2022 роки, згідно якої НАШУ ЛІКАРНЮ визначено як багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування І рівня.
  22 ТРАВНЯ під час онлайн - засідання Госпітальної ради Департамент здоров’я в особі директора Віктора Короленка ПІДТРИМАВ НАШЕ ЗВЕРНЕННЯ про визначення нашої лікарні, як опорним закладом.
  На наступному засіданні Госпітальної ради буде розглядатися звернення голови районної ради Віталія Соловйова про визначення ЛІКАРНІ ОПОРНИМ МЕДИЧНИМ ЗАКЛАДОМ.
  Тож тримаємо кулаки та чекаємо справедливого рішення госпітальної ради!
  МИ НІКОЛИ НЕ ЗДАМОСЯ І ПЕРЕМОГА ОБОВ’ЯЗКОВО БУДЕ ЗА НАМИ.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги