Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Протокол №84 постійної комісії з питань планування, бюджету та соціально-економічного розвитку району

опубліковано: 6-08-2020, 14:22, переглядів: 70,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ  № 84

постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально -   економічного розвитку району

 

05.08.2020                                                    

м. Гола Пристань                                                                                 

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Бондар Петро Павлович – заступник голови комісії
  2. Кравченко Діана Анатоліївна
  3. Кабакова Наталія Анатоліївна
  4.     Мануйленко Тетяна Вікторівна 

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова   районної ради

Басараб Іван Кирилович -  

Александрова Тетяна Миколаївна – радник голови районної ради

Сипко Вікторія Анатоліївна - радник голови районної ради

 

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради:

Чепіженко Олена Іванівна

 

Запрошені:

Волошина Наталія Олександрівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Козакова Галина Володимирівна - начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Житнюк Владислав Вадимович – головний лікар КП «Голопристанська ЦРЛ»

 

Бондар П.П. – повідомив, що районна державна адміністрація звернулася з проханням терміново скликати позачергову сесію районної ради. Він озвучив та поставив на голосування порядок денний та регламент роботи комісії.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення  тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року   № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік».
            Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

 

Регламент роботи:

  1. Доповідь з першого питання                                          до 10 хв.

 

Виступи з питань порядку денного                                               до 3хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                      до 01 хв.

 

Голосували: «За» - одноголосно.

Порядок денний та регламент роботи затверджено.

 

1.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пропозиціями щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік"

 

Бондар П.П. – заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району, зазначив, що в зв’язку з тим, що по даному питанню будуть додаткові пропозиції запропонував проект висновків і рекомендацій поставити на голосування за основу.

 

Голосували: «За»- одноголосно

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, нагадав колегам про те, що у минулому році районна рада здобула перемогу в обласному конкурсі проектів розвитку громад Херсонщини та залучила 1,5 млн. грн. коштів з обласного бюджету на придбання медичного обладнання. Він зауважив, що на сьогоднішній день вже заключенні договори на придбання відео-гастроколоноскопу та рентгенодіагностичного обладнання. Окрім того, ми маємо зобов’язання перед Херсонською обласною радою так як разом з районною державною адміністрацією, так як гарантували співфінансування даних проектів, додав він.

 

Бондар П.П. - депутат районної ради, наголосив, що вбачає за необхідне винайти кошти для фінансування зазначених потреб за рахунок інших статей витрат. Запропонував кошти передбачені на придбання медичного обладнання  не перерозподіляти, а навпаки прискорити їх фінансування. Наші дії повинні бути послідовними. На сьогоднішній день, медичним працівникам потрібна наша допомога і фінансова підтримка.   

 

Житнюк В.В. – звернув увагу присутніх, що на сьогоднішній день наша лікарня не доотримала близько 200 тис. грн., тобто вже втратила  кошти, які могли бути направлені на потреби лікарні, в тому числі на заробітну плату та оновлення матеріальної бази. Ці втрати пов’язані з тим, що досі не профінансувано придбання сучасного відео-гастроколоноскопу, за наявності якого, держава компенсувала б нашій лікарні витрати за цю медичну послугу. Погоджується з позицією, що кошти потрібно залишити на ці потреби, так як вже проведено тендерні процедури на придбання медичного обладнання, а райдержадміністрації провести аналіз витрат та перерозподілити кошти з інших витратних статей або винайти додаткові кошти.   

 

Заступник голови комісії, після обговорення, запропонував проголосувати за озвучену пропозицію

 Голосували: «За»- одноголосно

 

 

Соловйов В.О. - голова районної ради запропонував розглянути можливість преміювання педагогічних працівників за організацію та проведення на належному рівні дистанційного навчання в період карантинних заходів спричинених пандемією COVID-19 та за високий рівень підготовки закладів до нового навчального року.

 

Заступник голови комісії, після обговорення, запропонував проголосувати за пропозицію, яка надійшла від Соловйова В.О.

 Голосували: «За»- одноголосно

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради, звернула увагу присутніх, що загальноосвітні заклади матимуть змогу працювати з 01 вересня в очній формі лише за умови забезпечення належних умов. Дані вимоги вже затверджені на рівні держави. Також, наголосила, що незабаром розпочнеться об’їзд шкіл і кожна школа, отримає дозвіл про готовність до нового навчального року лише у разі виконання всіх вимог.

         Тетяна Вікторівна запропонувала районній державній адміністрації вивчити дане питання та провести роботу щодо забезпечення загальноосвітніх закладів району засобами індивідуального захисту та іншими необхідними предметами, перелік яких встановлений на державному рівні, з метою забезпечення з 01 вересня 2020 року навчального процесу в очній формі та отримання дозволу.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради, підтримав Тетяну Вікторівну та наголосив на тому, що дане питання можна вирішити на рівні сільських рад або залучаючи благодійників.

 

Заступник голови комісії запропонував проголосувати за пропозицію, яка надійшла від Мануйленко Т.В.

 

Голосували: «За»- одноголосно

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, звернув увагу колег, на те що надходять скарги про те що останнім часом не видають пільгові медикаменти і це призводить до соціальної напруги серед наших жителів. Іван Кирилович звернувся до районної державної адміністрації з проханням винайти кошти на забезпечення безоплатними медикаментами за пільговими рецептами та засобами догляду за інвалідами.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зауважив, що попередньо спілкувавшись з головним лікарем КП «Голопристанська ЦРЛ» Житнюком В.В. дізнався, що кошти виділенні на страхову медицину їм не знадобляться, оскільки відбулися певні зміни в законодавстві і сьогодні це вже не актуально. Віталій Олександрович вніс пропозицію перерозподілити кошти виділені на комплексне страхування медичних та інших працівників КП «Голопристанська ЦРЛ» в сумі 35,0 тис.грн. та спрямувавши їх для КП Голопристанський «ЦПМСД» на вищезазначені цілі.

 

Житнюк В.В. – головний лікар КП «Голопристанська ЦРЛ» підтвердив слова голови районної ради і сказав що не заперечує спрямувати дані кошти на пільгові медикаменти.

Заступник голови комісії запропонував проголосувати за пропозицію, яка надійшла від Соловйова В.О.

 

Голосували: «За»- одноголосно

 

Соловйов В.О. – голова районної ради звернув увагу присутніх про те, що виникла необхідність  перерозподілити кошти залишків освітньої субвенції зменшивши на 106,0 тис.грн., з яких 100 тис.грн., які були спрямовані на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво комплексу спортивних майданчиків по вул. Центральна, 239 в с. Нова Збур’ївка, Голопристанський район, Херсонська область, та 6,0 тис.грн., які були спрямовані на будівництво котельні Малокопанівської ЗОШ  І-ІІІ ступенів в с. Малі Копані Голопристанського району Херсонської області спрямувавши їх на виготовлення проектно-кошторисної документації (в тому числі проходження експертизи, проведення геодезичних робіт, виготовлення топографічних матеріалів, тощо) на будівництво спортивного стадіону за адресою вул. Леніна (Центральна), 242, с. Нова Збур’ївка, Голопристанський район, Херсонська область.

 

Заступник голови комісії запропонував проголосувати за пропозицію, яка надійшла від Соловйова В.О.

 

Голосували: «За»- одноголосно

 

Бондар П.П. -  заступник голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, запропонував прийняти висновки і рекомендації комісії вцілому.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 84-1

 

Голосували: «За»- одноголосно

 

Заступник голови комісії                                                     П.П. Бондар

 

Секретар                                                                           Н.А.Кабакова

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги