Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації від 05.08.2020 №84-1

опубліковано: 6-08-2020, 14:26, переглядів: 103,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

  Висновки і рекомендації

постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

 

 

від 05.08.2020 № 84-1

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення

тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік»

 

Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації від 05 серпня 2020 року № 01-34/334 щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік», керуючись статтею 47 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  комісія  дійшла  висновку

 

РЕКОМЕНДУВАТИ:

  1. Районній раді внести зміни до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік» відповідно до пропозицій районної державної адміністрації з врахуванням змін та доповнень, які надійшли від депутатів районної ради, а саме:

1)                Перерозподілити кошти районного бюджету виділені на співфінансування проекту «Створення скринінг центру. Придбання сучасної відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп та відеоколоноскоп) у сумі 404,0 тис.грн., спрямувавши їх для КП «Голопристанська ЦРЛ» у сумі 100,0 тис.грн. на придбання мамографа з цифровою обробкою, 30,0 тис.грн на придбання апарату штучної вентиляції легенів та 274,0 тис.грн. на проведення медичних оглядів працівників загальноосвітніх закладів Голопристанського району. 

2)                Перерозподілити залишок медичної субвенції у сумі 404,0 тис.грн., які були спрямовані на придбання медичного обладнання для КП «Голопристанська ЦРЛ» (мамограф з цифровою обробкою та апарат штучної вентиляції легенів), спрямувавши їх на співфінансування проекту «Створення скринінг центру. Придбання сучасної відео-ендоскопічної системи (відеогастроскоп та відеоколоноскоп)».

3)                Перерозподілити кошти виділені на комплексне страхування медичних та інших працівників КП «Голопристанська ЦРЛ» в сумі 35,0 тис.грн., спрямувавши їх для КП Голопристанський «ЦПМСД» на забезпечення безоплатними медикаментами за пільговими рецептами та засобами догляду за інвалідами.

4)                Перерозподілити кошти залишків освітньої субвенції зменшивши на 106,0 тис.грн., з яких 100 тис.грн., які були спрямовані на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво комплексу спортивних майданчиків по вул. Центральна, 239 в с. Нова Збур’ївка, Голопристанський район, Херсонська область, та 6,0 тис.грн., які були спрямовані на будівництво котельні Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Малі Копані Голопристанського району Херсонської області спрямувавши їх на виготовлення проектно-кошторисної документації (в тому числі проходження експертизи, проведення геодезичних робіт, виготовлення топографічних матеріалів, тощо) на будівництво спортивного стадіону за адресою вул. Леніна (Центральна), 242, с. Нова Збур’ївка, Голопристанський район, Херсонська область.

                  2.Районній державній адміністрації:

1)                Вивчити питання та провести роботу з наданням відповідних пропозицій щодо забезпечення загальноосвітніх закладів району засобами індивідуального захисту та іншими необхідними предметами, перелік яких вже визначений на державному рівні, з метою отримання дозволів про готовність шкіл до нового навчального року та забезпечення з 01 вересня 2020 року навчального процесу в очній формі.

2)                Винайти можливість щодо додаткового виділення коштів для КП Голопристанський «ЦПМСД»  на забезпечення безоплатними медикаментами за пільговими рецептами та засобами догляду за особами з інвалідністю.

                3. Рекомендувати керівникам ЗЗСО Голопристанського району Херсонської області заохотити педагогічних працівників закладів освіти шляхом виплати їм стимулюючих виплат залежно від особистого внеску кожного працівника в загальні результати роботи, пов’язані з організацією та проведенням на належному рівні дистанційного навчання в період карантинних заходів спричинених пандемією COVID-19 та залежно від особистого внеску кожного у високий рівень підготовки закладів до нового навчального року  у розмірі до двох посадових окладів.

Преміювання здійснювати відповідно до норм діючого законодавства, у т.ч. Галузевої угоди на 2016-2020 роки, колективних договорів та Положень про преміювання.  

                   4. Районній державній адміністрації в термін до 08.30 06 серпня 2020 року надати уточнений проект рішення щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 «Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік».

                   5. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій покласти на голову постійної комісії постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району Коломійця Д.В.

 

Заступник голови комісії                                                         П.П.Бондар

 

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги