Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки

опубліковано: 17-08-2020, 14:40, переглядів: 57,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань агропромислового розвитку та екології та з питань

гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

13 серпня 2020 року №34/36 - 4

м. Гола Пристань.

 

Про хід виконання районної програми

сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки

 

    Заслухавши та обговоривши інформацію Голопристанської районної державної адміністрації «Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки», постійні комісії зазначають, що в даному напрямку в районі проводиться відповідна робота.

Для належної реалізації завдань Програми у 2020 році, рішенням сорок першої сесії районної ради VII скликання від 31 березня 2020 року № 770 "Про внесення змін до рішення двадцять дев'ятої сесії районної ради VII cкликання від 18 грудня 2019 року №  722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" було виділено кошти у сумі 15,0 тис. гривень.

З метою забезпечення виконання положень Закону України "Про доступ до публічної інформації" та забезпечення відкритості діяльності органів виконавчої влади, а також на виконання пункту 1 заходів Програми, у липні 2020 року, проведено оплату рахунку у сумі 2862,11 грн. за оренду робочого простору (хостінгу), об'ємом 25 Гб для подальшого забезпечення функціонування сайту Голопристанської районної державної адміністрації терміном на дванадцять місяців.

На виконання пункту 2 Програми, з метою покращення рівня компетенції громадських активістів, молоді, жителів села щодо участі у вирішенні питань місцевого значення з використанням різноманітних форм демократії участі та самоорганізації, протягом першого півріччя 2020 року проведено два засідання громадської ради при районній державній адміністрації: 21 лютого та 31 липня. 

Також, громадською радою в партнерстві з Голопристанською районною державною адміністрацією проведено:

-         20 лютого 2020 року - відкритий простір для проведення інтерактивних ігор " Світ громад "; " Крізь скляну стелю "; " Країна гідності ";

-         03 серпня 2020 року -  тренінг " Влада і громада - від протистояння до співробітництва", захід " Проведення оцінки рівня потенціалу організації ".

В заходах взяли участь представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, районної та міської ради, відповідних служб, члени громадської ради, активні громадяни міста.

Метою проведення заходів є підвищення громадянської активності і соціальної участі населення в житті громади, сприяння розвитку освіти для дорослих.

В ході проведення заходів учасники мають можливість покращити не лише лідерські та комунікаційні навички, а також розвивати згуртованість та порозуміння в громаді, розширювати можливості участі в громадському житті.

28 липня 2020 року проведено засідання координаційної ради Голопристанської районної державної адміністрації з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу за форматом круглого столу.

На виконання пункту 4 районної Програми "Підвищення ефективності існуючих та запровадження нових форм підтримки організацій громадянського суспільства в реалізації ними соціально значущих проектів, програм, ініціатив шляхом створення системи ресурсного забезпечення" створено громадську приймальню: протягом січня-липня 2020 року було надано 26 консультацій.

         Враховуючи викладене, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісії

дійшли висновку:

         Інформацію «Про хід виконання районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки» взяти до відома.

 

 

Голова постійної комісії                                             А. І. Загороднюк

 

 

Голова постійної комісії                                                  М.М. Чумак

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань гуманітарної політики, медицини, та соціального захисту населення

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги