Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про програму економічного, соціального

опубліковано: 1-02-2013, 11:19, переглядів: 1491,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РІШЕННЯ

двадцять сьомої сесії районної ради VІ скликання

 

від 30.01.2013 № 308

м. Гола Пристань

 

 

Про програму економічного, соціального

та культурного розвитку Голопристанського

району на 2013 рік та прогнозних

макропоказників економічного і

соціального розвитку району до 2015 року

 

     Заслухавши та обговоривши проект «Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року" (далі – Програма), районна рада зазначає, що для реалізації Програми у 2013 році передбачена системна діяльність органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, спрямована на реалізацію головних положень і завдань програми економічних реформ "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", закріплення позитивних надбань у всіх сферах економічної діяльності, відновлення економічного зростання із закладанням інвестиційного фундаменту подальшого стійкого розвитку, що стане базовою передумовою для розв'язання існуючих соціальних проблем і поліпшення якості життя населення.

     Реалізація у 2013 році намічених дій сприятиме пом'якшенню негативного впливу наслідків фінансової кризи на розвиток усіх галузей економіки району.

     Реалізацію повноважень районної ради делегованих районній державній адміністрації забезпечуватимуть протягом року 37 програми з економічної та соціальної діяльності.

     У промисловому комплексі планується підвищення конкурентоспроможності промислової продукції шляхом впровадження європейських стандартів якості, збереження Державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство", як цілісного технічно та організаційно відокремленого майнового комплексу засобів та ресурсів для видобутку солі. Планується відновлення виробництва харчової солі на території району ТОВ "Солепереробна компанія", продовжити співпрацю з районним відділом статистики щодо розширення кола промислових підприємств району за рахунок ДП "Нова Ком".

Перспективи розвитку сільського господарства району в 2013 році будуть формуватися під впливом зростання попиту на екологічно чисту, високоякісну продукцію сільського господарства, інтенсифікації виробництва, диверсифікації використання земельних ресурсів, забезпечення прибуткової діяльності галузі.

     Планується забезпечити виробництво валової продукції сільського гросподарства в порівняних цінах 2010 року на загальну суму 1291,7млн.гривень.

     В галузі рослинництва на 2013 рік передбачено валовий збір зернових культур в обсязі 110,04 тис.тонн, овочів 301,2 тис.тонн, які в повній мірі забезпечать продовольчу безпеку району. В галузі тваринництва – виробити 5,0тис.тонн м'яса, 17,2тис.тонн молока, 28,5млн.шт. яєць. Довести поголів'я великої рогатої худоби по району до 5875 голів, поголів'я свиней до 13550 голів, поголівя овець - до 5800 голів.

    Програмою передбачається за умови відповідного фінансування:

     - сприяти впровадженню ресурсозберігаючих, інтенсивних технологій вирощування сільськогосподарських культур;

     - нарощування обсягів інвестицій вітчизняного походження та залучення іноземного капіталу;

     - закінчення будівництва харчоблоку Новозбур'ївської загальноосвітньої школи № 3;

     - проведення капітальних ремонтів покрівель Гладківської, Рибальченської, Краснознам'янської загальноосвітніх шкіл та усунення аварійності Чорноморської загальноосвітньої школи;

     - відкриття 2 дошкільних груп в дитячих дошкільних закладах, продовження Великокардашинською та Новофедорівською сільськими радами заходів щодо будівництва дитячих садків в селах Кардашинка та Залізний Порт;

     - продовження реконструкції харчоблоку центральної районної лікарні;

     - проведення капітальних ремонтів неврологічного відділення центральної районої лікарні, Нововолодимирівської лікарської амбулаторії, Новософіївського фельдшерського пункту;

     - проведення термінових ремонтів в сільських закладах охорони здоров'я;

     - проведення капітальних ремонтів Бехтерської музичної школи, Чорноморського сільського Будинку культури, капітальний ремонт підлоги сцени Голопристанського районного будинку культури, капітальний ремонт підлоги Голопристанської центральної районної дитячої бібліотеки

     - фінансова підтримка стадіонів та спортивних комплексів;

     - реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду-2", газифікація Кардашинської загальноосвітньої школи, газифікація Старозбур'ївської загальноосвітньої школи ;

     - виконання загальнодержавних та регіональних програм у сфері використання та охорони земель, підвищення родючості ґрунтів, здійснення землеустрою та моніторингу земель ведення державного земельного кадастру, приватизації земельних ділянок.

     Відповідно до Законів України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", "Про державний бюджет України на 2013 рік" та постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2003 року № 621 "Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проекту державного бюджету", керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

     1. Затвердити програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку району до 2015 року (додається).

     2. Районній державній адміністрації, при необхідності, вносити зміни та доповнення до Програми.

     3. На спільних засіданнях президії районної ради та колегії районної державної адміністрації аналізувати роботу господарського комплексу району, соціальної сфери з прийняттям відповідних рішень.

     4. Районній державній адміністрації надавати районній раді звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року у травні, серпні, листопаді 2013 року та за підсумками року у лютому 2014 року.

     5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

 

 

 

Голова районної ради                                         Г.В.Попов

 

rshennya.doc [54.5 Kb] (cкачувань: 11) : 01 February 2013 в 11:18

 

programa-ekonom-soc-ta-kult-rozvitku-na-2013-rk.doc [1.31 Mb] (cкачувань: 29) : 01 February 2013 в 11:19

 

 

 

 

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2013 рік » Сесія №27-35 » Сесія № 27

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада