Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 52 засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

опубліковано: 19-08-2020, 13:44, переглядів: 59,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ  № 52

засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства 

 

14 серпня 2020 року                                                            м. Гола Пристань                                                                                

 

Присутні члени комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства:

1.  Санашвілі Олег Отарович – голова комісії

2.  Коваленко Сергій Георгійович

3.  Подтабачний Вадим Олексійович

4.  Грибко Олексій Сергійович

 

Відсутні з поважних причин члени комісії:

1.Шевченко Тетяна Вікторівна

2. Питомець Олександр Іванович

3. Леонт’єв Ігор Сергійович

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова   районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – радник голови районної ради

Дімова Жанна Омелянівна – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради

Кушнаренко Наталія Іванівна – головний спеціаліст юридичного сектору виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені: 

Антюшина Олена Миколаївна - заступник голови районної державної адміністрації

Житнюк Владислав Вадимович – головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

Шацило Євгеній Геннадійович – головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Сокирка Ольга Іванівна – головний бухгалтер  комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

Остапенко Світлана Володимирівна – головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Олійникова Олена Анатоліївна – виконуючий обов’язки директора комунальної організації Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв

Білоус В’ячеслав Васильович – директор Новозбур’ївського міжшкільного навчально – виробничого комбінату

 

Санашвілі О.О. -  голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, відкрив засідання постійної комісії та поставив порядок денний та регламент роботи комісії, які заздалегідь депутатам було роздано для ознайомлення, на голосування, з врахуванням пропозиції голови районної ради Соловйова В.О. щодо включення до порядку денного питань щодо затвердження структури виконавчого апарату районної ради у новій редакції та внесення змін до фінансового плану комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

  1. Про розгляд відкритого листа депутатів Голопристанської міської ради Херсонської області, підтриманого рішенням шістдесят першої сесії ради 7 – го скликання від 29 липня 2020 року №1423.

  Доповідає: заступник голови районної ради  Басараб Іван Кирилович;

  2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження фінансового плану комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» на 2021 рік. 

  Доповідає: головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирка О. І. 

  3. Про рекомендації районній раді щодо затвердження фінансового плану комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області на 2021 рік;

  Доповідає: головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанської районної ради Херсонської області Остапенко С. В.

  4. Про рекомендації районній раді щодо взяття до відома звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанської районної ради Херсонської області за ІІ квартал 2020 року.

  Доповідає: головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанської районної ради Херсонської області Остапенко С.В.

  5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

  Доповідає: директор Голопристанської дитячо – юнацької спортивної школи Пантак О.Г.

  6. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до Статуту комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв та оформлення його в новій редакції.

  Доповідає: заступник голови районної державної адміністрації Антюшина О. М.

  7. Про рекомендації районній раді щодо передачі окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності Гладківської сільської об’єднаної територіальної громади.

  Доповідає: головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирка О. І.

  8. Про рекомендації районній раді щодо передачі окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Чорноморської сільської ради.

  Доповідає: головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирка О. І.

  9. Про рекомендації районній раді щодо передачі окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новозбур’ївської сільської ради.

  Доповідає: головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирка О. І.

  10. Про рекомендації районній раді щодо надання згоди на внесення змін до договору оренди.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

  11. Про рекомендації районній раді щодо надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області нерухомого майна, основних засобів, інших матеріальних цінностей та активів, що знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради

  Доповідає: голова районної ради Соловйов Віталій Олександрович

  12. Про рекомендації районній раді щодо затвердження структури виконавчого апарату районної ради

  Доповідає: голова районної ради Соловйов Віталій Олександрович 

  13. Інформація до відома.

  Інформує: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

                   Регламент роботи:

  1. Доповідь з першого питання                                      до 10 хв.
  2. Доповідь з другого питання                                       до 10 хв.
  3. Доповідь з третього питання                                     до 10 хв.
  4. Доповідь з четвертого питання                                  до 5 хв.
  5. Інформації з п’ятого по дев’яте питання                     до 5 хв.

6. Інформація з десятого по чотирнадцяте питання                до 10 хв.       

 

Виступи з питань порядку денного                                         до 3 хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                 до 01 хв.

 

Голосували: «За» - одноголосно.

Порядок денний та регламент роботи затверджено.

 

  На початку засідання Санашвілі О.О. повідомив, що Шевченко Т.Г. – секретар комісії, буде відсутня з поважних причин. Запропонував обрати секретаря засідання. Кандидатура – член комісії Коваленко С.Г.

Голосували: «За» - одноголосно.

 

1. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив перше питання порядку денного «Про розгляд відкритого листа депутатів Голопристанської міської ради Херсонської області, підтриманого рішенням шістдесят першої сесії ради 7-го скликання від 29 липня 2020 року №1423» та надав слово заступнику голови районної ради Басарабу І. К.

 

Виступили:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради зачитав присутнім лист  депутатів Голопристанської міської ради Херсонської області та рішення шістдесят першої сесії Голопристанської міської ради Херсонської області 7-го скликання від 29 липня 2020 року № 1423 щодо передачі майна та майнових прав на комунальні некомерційні підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області у комунальну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області.

  Зауважив на тому, що лист не містить інформації щодо подальшого статусу підприємств (районна/міська), якщо міська – то чи буде вона обслуговувати тільки жителів міста, або міста та інших об’єднаних територіальних громад; формату подальшої співпраці між громадами; поточних питань діяльності підприємства та його утримання.

  Запропонував зібрати додаткову інформацію та прийняти рішення з її урахуванням та наголосив на важливості збереження закладів охорони здоров’я та недопущення негативних наслідків у діяльності підприємств.

  Обговорення за участю зацікавлених осіб запропонував проводити після отримання запитуваної інформації.

 

Санашвілі О.О. – депутат районної ради, голова комісії висловив позицію щодо політизованості рішення міської ради, оскільки за ці роки міська рада активної участі в утриманні закладів охорони здоров’я не приймала, коштів на їх утримання та поліпшення матеріально-технічної бази не виділяла, а зацікавилась лише в останній рік каденції, коли постало питання перевиборів.

  Вважає, що на сьогодні навіть на державному рівні не визначено, на якому з місцевих рівнів (регіональний або субрегіональний) будуть функціонувати центральні районні лікарні та вважає, що рішення слід приймати відповідно до державної політики у галузі охорони здоров’я.

 

Житнюк В.В. – головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» закликав присутніх не приймати рішення поспіхом. Пояснив присутнім, що зараз виникають складнощі з фінансуванням медичних закладів через певні прогалини в законодавстві, ще раз зазначив, що ні в якому разі не слід поспішати з вирішення цього питання, бо це може призвести до непередбачуваних наслідків. Також підтримав Санашвілі О.О. щодо політизованості рішення міської ради.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради відзначив, що до бюджету району найближчим часом мають надійти кошти з Державного бюджету України відповідно до програм, в яких приймала участь районна рада. Кошти виділяються рішенням Кабінету Міністрів України та мають цільове призначення – для Голопристанської центральної районної лікарні. В разі, коли лікарня змінить статус з «районна» на «міська» виникне необхідність внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України, а це втрата часу і чи будуть повторно ці кошти виділені, а якщо будуть, то коли, невідомо.

  Також вказав, що районна рада приймала участь в обласному конкурсі по співфінансуванню придбання медичного обладнання, в якому визначена переможцем. З обласного бюджету також мають найближчим часом надійти кошти до районного бюджету на придбання медичного обладнання для Голопристанської центральної районної лікарні. Зазначив на важливості реалізувати проекти, участь в яких приймала районна рада.

  За результатами обговорення даного питання прийнято висновки і рекомендації № 52-1 (додаються).

 

Голосували: «За»- одноголосно

 

2. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив друге питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження фінансового плану комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» на 2021 рік та надав слово  головному бухгалтеру комунального підприємства« Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирці О.І.

 

Виступили:

Сокирка О.О. - головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», озвучила основні позиції  до фінансового плану комунального підприємства на 2021 рік, детально зупинившись на дохідній, витратній частинах та капітальних видатках, зокрема, на важливості оновлення матеріально – технічного оснащення закладу, особливо суттєвого оновлення медичного обладнання.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що фінансовий план комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», незважаючи на виклики сьогодення, обов’язково повинен передбачати перспективу фінансового розвитку. Слід більше коштів направляти на придбання медичного обладнання, бо обладнання, яке є в наявності, досить застаріле і вже не відповідає вимогам сьогодення.

 

Антюшина О.М. – заступник голови районної державної адміністрації, висловила побажання, щоб медичні огляди, які зараз проводяться, були організовані так, щоб люди мали змогу зробити це швидко і не стояти в чергах.

          В ході обговорення питань прийнято висновки і рекомендації № 52 - 2 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

3. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив  третє питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження фінансового плану комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанської районної ради Херсонської області на 2021 рік» та надав слово головному бухгалтеру комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області Остапенко С. В.

 

Виступили:

Остапенко С.В. – головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанської районної ради Херсонської області, проінформувала присутніх про основні позиції фінансового плану комунального підприємства на 2021 рік, детально роз’яснила присутнім дохідну, витратну частини та капітальні видатки. Зокрема, зупинилася на важливості оновлення матеріально – технічного оснащення закладу, особливо оновлення медичного обладнання. Наголосила, що в наступному році буде приділена особлива увага сільским медичним закладам.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, наголосив, що планування фінансово – економічного розвитку комунального підприємства на наступний 2021 рік  є надзвичайно важливим аспектом. Тому про це думати слід сьогодні.

В ході обговорення питань прийнято висновки і рекомендації № 52 - 3 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

4. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив четверте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо взяття до відома звіту про виконання фінансового плану комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Голопристанської районної ради Херсонської області за ІІ квартал 2020 року» та надав слово головному бухгалтеру комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанської районної ради Херсонської області Остапенко С.В.

 

Виступили:

Остапенко С.В. – головний бухгалтер плану комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Голопристанської районної ради Херсонської області, проінформувала присутніх з даного питання, детально зупинившись на дохідній, витратній частинах та капітальних видатках, зокрема, на важливості оновлення матеріально – технічного оснащення закладу, особливо суттєвого оновлення медичного обладнання.

    Також відзначила, що існує потреба внести зміни до фінансового плану діяльності підприємства на 2020 рік.

 

В ході обговорення питань прийнято висновки і рекомендації № 52 - 4 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

5. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив п’яте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи про роботу відповідно до Статуту та Контракту» та повідомив, що директор Голопристанської дитячо – юнацької спортивної школи» Пантак Олена Геннадіївна відсутня на засіданні комісії з поважних причин (знаходиться у відрядженні). Зазначив, що її звіт про роботу відповідно до Статуту та Контракту заздалегідь був розданий депутатам районної ради для ознайомлення.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 - 5 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

6. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив  шосте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до Статуту комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв та оформлення його в новій редакції» та надав слово заступнику голови районної державної адміністрації Антюшиній О. М.

 

Виступили:

Антюшина О. М. – заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації, проінформувала присутніх з даного питання та зазначила, що  в законодавстві України відбулись певні зміни, які стосуються функціонування дитячих шкіл мистецтв, тому Статут комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв слід привести у відповідність до вимог діючого законодавства шляхом оформлення його в новій редакції. На адресу Голопристанської районної ради був поданий для розгляду відповідний пакет документів.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 - 6 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

7. Слухали:

Санашвілі О. О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив сьоме питання порядку денного «Про рекомендації районній раді  щодо передачі окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності Гладківської сільської об’єднаної територіальної громади» та надав слово головному бухгалтеру комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирці О.І.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 - 7 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

8. Слухали:

Санашвілі О. О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив восьме питання порядку денного «Про рекомендації районній раді  щодо передачі окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Чорноморської сільської ради» та надав слово головному бухгалтеру комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирці О. І.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 - 8 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

9. Слухали:

Санашвілі О. О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив дев’яте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді  щодо передачі окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новозбур’ївської сільської ради» та надав слово головному бухгалтеру комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Сокирці О.І.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 - 9 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

10. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив десяте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо надання згоди на внесення змін до договору оренди» та зазначив, що між комунальним закладом Новозбур’ївський міжшкільний навчально – виробничий комбінат та ТОВ «СКІФ ПЛЮС» укладено договір оренди на частину приміщення МНВК площею 43,6 кв. м. (договір оренди), термін дії якого спливає у лютому 2021 року.

Від МНВК надійшла пропозиція (погоджена з орендарем) внести зміни до договору оренди щодо умов договору.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 - 10 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

11. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив одинадцяте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області нерухомого майна комунального некомерційного підприємства «Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня» та надав слово голові районної ради Соловйову Віталію Олександровичу. 

 

Виступили:

Соловйов В.О. - голова районної ради, повідомив присутнім, що Херсонською обласною радою на ХХХІ сесії прийнято рішення від 20 грудня 2019 року № 1524 щодо реорганізації комунального некомерційного підприємства «Новозбур’ївська обласна туберкульозна лікарня» шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства «Фтизіопульмонологічний медичний центр» Херсонської обласної ради.

  Повідомив, що обласна рада планує виставити майновий комплекс туберкульозної лікарні на аукціон. Для збереження та забезпечення можливостей розвитку громад запропонував майно, що перебувало на балансі реорганізованого закладу, прийняти у комунальну власність.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 – 11 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

12.Слухали: 

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив дванадцяте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження структури виконавчого апарату районної ради» та надав слово голові районної ради Соловйову Віталію Олександровичу. 

 

Виступили:

Соловйов В.О. - голова районної ради вніс пропозицію в межах видатків на оплату праці на 2020 рік змінити структуру виконавчого апарату.

 

В ході обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 52 – 12 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

13.Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив тринадцяте питання порядку денного «Інформація до відома» та зазначив, що на адресу Голопристанської районної ради надішов лист від комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико – санітарної допомоги» від 29 липня 2020 року №347, в якому повідомляється, що вказане комунальне підприємство планує внести зміни до ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики та виключити з місця надання первинної медичної допомоги наступні заклади: Лиманівський, В. Клинський, Забаринський, Зеленотропинський, Сліпушинський, Калинівський, Петрівський, Більшовицький, Облойський, Комунівський, Київський, Жовтневий, Р.Український, Б. Острівський, Іванівський та Коханський фельдшерські пункти.

    Закриття вищеперелічених медичних закладів не вплине на якість надання медичної допомоги сільському населенню, так як в більшості фельдшерських пунктів і до цього часу були відсутні медичні працівники.

   З метою забезпечення своєчасного медичного обслуговування планується виїзна робота лікарів та середнього медичного персоналу працівників центру.

   Запитань та зауважень від присутніх не надійшло.

  Вказана інформація взята до відома.

 

 

 

Голова комісії:                                                     О.О.Санашвілі

 

 

Секретар засідання:                                              С.Г.Коваленко

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги