Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ДЕНЬ ЗНАНЬ – ХВИЛЮЮЧЕ ТА ОСОБЛИВЕ СВЯТО

опубліковано: 1-09-2020, 08:54, переглядів: 506,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ДЕНЬ ЗНАНЬ – ХВИЛЮЮЧЕ ТА ОСОБЛИВЕ СВЯТО

ДЕНЬ ЗНАНЬ – ХВИЛЮЮЧЕ ТА ОСОБЛИВЕ СВЯТО

  Вересень починається святом знань, просвіти, науки. День знань – це початок нового навчального року, старт нових здобутків, сміливих сподівань та звершень! Перший шкільний день, перший урок, перші вчителі. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі.

  1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас та дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.   Цей день урочистий і незабутній для всіх – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів та свіжістю оновлених класів.

ДЕНЬ ЗНАНЬ – ХВИЛЮЮЧЕ ТА ОСОБЛИВЕ СВЯТО

  В цьому році пандемія COVID-19, нажаль внесла корективи і в це свято. Але хоч відмінені святкові лінійки з нагоди початку навчального року, свято в душі кожного не відмінити.

  В цьому році, цей день для освітян особливий, адже уся шкільна родина нарешті зустрілася після довгих місяців розлуки. Вона повернулися до звичного життя і сподіваймося, що дистанційне навчання, яке для усіх стало справжнім випробуванням, залишилося позаду назавжди.

Шановні освітяни! Дорогі школярі, батьки! 

Вітаю Вас з початком нового навчального року, з хвилюючим святом мудрості, натхнення та нових відкриттів - Днем Знань!

  Бажаю усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

  Особливі вітання любим першокласникам. Це – значна подія у вашому житті, яка вам та вашим батькам запам'ятається на все життя. Перед вами відкриються тисячі доріг країни Знань і вічних істин Добра, Краси, Здоров'я. Бажаю вам успіхів у їх подоланні! Любіть нашу дорогу Україну, материнську мову, поважайте працю людей та їх знання. Сподіваюся, що ви, мої юні друзі, будете сумлінними і розумними учнями.

 

  Дорогі одинадцятикласники! Цей навчальний рік стане останнім для вас у статусі учнів. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі, непідвладний плину часу образ вчителя, який навчав кожного з вас не тільки читати та писати, а й основам великої науки – життя. Бажаю вам успішно пройти всі випробування, отримати по закінченню навчання найкращі результати, поповнити лави студентів вузів України та світу й здобути професію, яка була б вам до душі та приносила задоволення й достойне життя. Тож наполегливо працюйте, сміливо долайте труднощі, впевнено йдіть до обраної мети.

 

  Шановні батьки! Шкільна пора наших дітей – хвилююча і відповідальна для кожного з нас. Нехай збудуться мрії ваших родин – бачити своїх дітей сумлінними, розумними, вихованими та освіченими. Давайте намагатися краще розуміти наших дітей, бути для них справжнім життєвим прикладом.

 ДЕНЬ ЗНАНЬ – ХВИЛЮЮЧЕ ТА ОСОБЛИВЕ СВЯТО

  В День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Недаремно кажуть, що вчителі – це батьки для всіх нас. Ви, шановні педагоги, даєте поради, допомагаєте зарадити горю, щиро радієте за успіхи своїх учнів. Велика вдячність вам, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України, до людини. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє українського народу, завтрашній день нашої Вітчизни. А ми завжди залишаємся вашими учнями.

  Низький уклін педагогам-ветеранам, які й на заслуженому відпочинку тримають руку на пульсі життя, доброю порадою підтримуючи молодших колег.

  Дорогі школярі та студенти! Завжди пам’ятайте, що сааме сьогодні закладаються цеглини всього вашого життя. Тож докладіть найбільших зусиль, проявіть наполегливість для сумлінного навчання, не будьте байдужими до своєї власної долі. Цінуйте любов та піклування старших. І знайте, що саме вам, найближчим часом, доведеться творити історію.

  Я від щирого серця бажаю кожному увійти у новий навчальний рік у доброму настрої, з надією на краще майбутнє нашої держави та рідної Голопристанщини. Усім вам, дорогі друзі, зичу щастя, міцного здоров'я, щоб кожен крок через терни до зірок приносив задоволення, радість буття, низку успіхів і перемог.

  Нехай цей рік відкриє перед вами нові горизонти, а найпотаємніші мрії здійсняться! 

Зі святом Першого дзвоника! З Днем знань!

 

      Голова районної ради

      Віталій СОЛОВЙОВ

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги