Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 88 постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

опубліковано: 14-09-2020, 11:17, переглядів: 52,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ  № 88

постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально -   економічного розвитку району

 

11.09.2020                                                    

м. Гола Пристань                                                                                 

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

  1. Бондар Петро Павловичзаступник голови комісії, головуючий на комісії.  
  2. Кабакова Наталія Анатоліївна
  3. Мануйленко Тетяна Вікторівна 
  4. Данилів Валентина Стефанівна
  5. Камінський Володимир Вікторович

 Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова   районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради  

Александрова Тетяна Миколаївна – радник голови районної ради

Сипко Вікторія Анатоліївна - радник голови районної ради

 

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради:

Чепіженко Олена Іванівна

 

Запрошені:

Антюшина Олена Миколаївна – заступник голови районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Казакова Галина Володимирівна – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Риженко Юлія Миколаївна - начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації.

Лосєва Зоя Миколаївна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації

Житнюк Владислав Вадимович – головний лікар КП «Голопристанська ЦРЛ»

Шацило Євгеній Геннадійович – головний лікар КП «Голопристанський ЦПМСД»

Тамазликарь Тетяна Володимирівна - начальник комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей районної ради. 

 

Бондар П.П. озвучив та поставив на голосування порядок денний та регламент роботи комісії.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

   1. Про рекомендації районній раді щодо розгляду питання «Про хід виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік (уточнений проект)»

  Доповідає: начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

  2. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до  рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік"(уточнений проект)

       Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

 

Регламент роботи:

  1. Доповідь з першого питання                             до 20 хв.
  2. Доповідь з другого питання                              до 20 хв.

 

Виступи з питань порядку денного                                до 3хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                        до 01 хв.

 

Голосували: «За» - одноголосно.

Порядок денний та регламент роботи затверджено.

 

1.СЛУХАЛИ:

Сипко В.А. – радник голови районної ради, яка нагадала присутнім, що 18 серпня на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району були прийняті висновки та рекомендації, де рекомендовано районній державній адміністрації провести  нараду за участю сільських голів, голів о’єднаних територіальних громад та головного лікаря КП «Голопристанськи ЦПМСД» Шацило Є.Г. з питання збереження фельдшерських пунктів на території сіл району та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у разі скорочення цих закладів та зачитала лист, який надійшов від районної державної адміністрації про проведену роботу з порушеного питання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Антюшина О.М. – заступник голови районної державної адміністрації, детально розповіла про нараду по збереженню фельдшерських пунктів на території району, зауважила що є  позитивна тенденція у вирішенні цього питання та наголосила на тому, що робота в даному напрямку триває.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради, наголосив, що населення не володіє інформацією в частинні вжиття заходів по збереження медичних закладів на території сіл Голопристанського району. Запропонував рекомендувати районній державній адміністрації та Голопристанському «ЦПМСД» висвітлити в засобах масової інформації та соціальних мережах інформацію щодо проведеної роботи ними в цьому напрямку.

  Окрім того, Петро Павлович висловив ряд зауважень та побажань стосовно виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік. Настояв на тому, щоб рекомендувати районній державній адміністрації активізувати роботу по створенню робочих місць та обстеженню хворих на туберкульоз, що найбільш його турбує.

 

Риженко Ю.М. - начальника управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації надала пояснення в межах своєї компетенції на усі зауваження Бондарю П.П. стосовно виконання програми та наголосила, що доопрацює інформацію про хід виконання програми.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради, повідомив, що до нього звернувся  колектив реорганізованого Приморського управління водного господарства, які передали звернення на ім’я голови районної ради Соловйова В.О.  щодо  недопущення руйнування галузі водного господарства внаслідок  заходів з реформування  міжрайонних та районних управлінь водного господарства шляхом приєднання їх до басейнових управлінь або регіональних офісів водних ресурсів та запропонував на сесії підтримати це звернення та направити його у відповідні служби.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 88-1

 Голосували: «За»- одноголосно

 

2. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пропозиціями щодо внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік".

 

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. – голова районної ради, звернув увагу присутніх, що до районної ради звернувся головний лікар Голопристанського «ЦПСМД» з проханням виділити кошти у сумі 82 тис.грн. на приєднання до електричних мереж АТ «Херсонобленерго» амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що розташована в с. Нова Збур’ївка, вул. Лікарняна, 55-а.   Також він зазначив, що з цим питанням сьогодні звернувся до депутатського корпусу Новозбур’ївської сільської ради, які після довгих переконань одноголосно підтримали та прийняли рішення про виділення коштів у сумі 82 тис.грн. на вищезазначені цілі та запропонував включити ці кошти в проект рішення.

  Також, Віталій Олександрович повідомив, що до нього звернулася начальник комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, яка наголосила, що їм не вистачає на заробітну плату з нарахуваннями не 200 тис.грн., як вказано в пояснювальній записці, а 240 тис.грн.

 

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, попросила, щоб вищевказана установа до пленарного засідання сесії надала розрахунки.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, попросив перерозподілити видатки по виконавчому апарату Голопристанської районної ради в межах фонду, відповідно до пропозицій начальника  відділу  обліково-економічної роботи та господарської діяльності виконавчого апарату районної ради.

 

Мануйленко Т.В. – озвучила та запропонувала включити в проект рішення пропозиції, які надійшли від їх установи на адресу фінансового управління районної державної адміністрації та викладенні в листі від 11 вересня 2020 року № 385, а також пропозиції надані відділом освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, викладені в листі від 10 вересня 2020 року № 01-15/415, які не включені до проекту рішення.

 

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, наголосила, що всі пропозиції, які надійшли будуть опрацьовані до пленарного засідання та включені в проект рішення.

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, звернув увагу присутніх про те, що до районної ради звернулася центральна районна аптека № 14 з проханням вивчити питання щодо забезпечення жителів Голопристанського району пільговими ліками до кінця бюджетного року, так як коштів, які були виділені не достатньо. Заступник голови районної ради запропонував рекомендувати районній державній адміністрації вивчити дане питання та на сесії у жовтні місяці виділити додаткові кошти на вищевказані цілі.

  А також, Іван Кирилович поцікавився, яка ситуація склалася на сьогоднішній день в частині забезпечення виплати заробітної плати молодшому обслуговуючому персоналу і яка перспектива до кінця року.

 

Волошину Н.О.- начальника фінансового управління районної державної адміністрації, відповіла, що поки що, ми в змозі виплатити заробітну плату лише за вересень і можливо аванс жовтня. Зауважила, що спілкувалися з Департаментом фінансів, які говорять про те, що обласний бюджет планується переглянути і є надія, що нам виділять додаткові кошти. 

 

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, запропонував колегам рекомендувати районній державній адміністрації здійснити аналіз видатків та вжити заходів щодо забезпечення заробітною платою молодшого обслуговуючого персоналу до кінця бюджетного року.

 

В результаті розгляду даного питання прийнято висновки і рекомендації № 88-2

Голосували: «За»- одноголосно

 

 

Заступник  голови комісії                                           П.П.Бондар

 

Секретар                                                                  Н.А.Кабакова

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги