Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Відбулось пленарне засідання 45 сесії

опубліковано: 18-09-2020, 10:36, переглядів: 792,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Відбулось пленарне засідання 45 сесії

ВІДБУЛОСЬ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ 45 сесіЇ районної ради VІІ скликання.

 

 Відповідно до плану роботи Голопристанської районної ради VII скликання на 2020 рік та розпорядження голови районної ради від 11 серпня 2020 року № 15-р, скликано сорок п’яту сесію районної ради VІІ скликання з 13 серпня 2020 року.

  17 вересня відбулось пленарне засідання сесії, на якому депутати розглянули 23 питання порядку денного.

 В 30-ти хвилинах, перед початком пленарного засідання, заступник голови районної ради І.К.Басараб поінформував депутатів з різноманітних питань життєдіяльності громад, акцентувавши увагу на необхідності та термінах заповнення декларації тими депутатами, які припинять свої повноваження в цоьму скликанні.

 Відповідно до чинного законодавства, виконуючий обов’язки керівника Новокаховської місцевої прокуратури Подоляк Є.М., доповів про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж І півріччя 2020 року. Інформацію депутатами взято до відома.

Відбулось пленарне засідання 45 сесії

  Всі питання порядку денного пленарного засідання були попередньо детально вивчені та опрацьовані депутатами на засіданнях профільних комісій.

  Таким чином, депутати прийняли позитивні рішення по всім питанням, серед них:

  Про хід виконання програми соціального-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік.

 Доповідала начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

   Про внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Доповідала заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Антюшина О.М. 

    Про внесення змін до програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки.

Доповідала начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації  Козакова Г.В.

Відбулось пленарне засідання 45 сесії

   Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року та Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік". 

  Доповідала начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації Волошина Н.О.

   Про звіт директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

Доповідала директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Пантак О.Г.

Відбулось пленарне засідання 45 сесії

  Крім того, депутати затвердили фінансові плани комунальних підприємств "Голопристанська центральна районна лікарня" та "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2021 рік, погодили проект землеустрою Круглоозерської сільської ради, внесли зміни до Статуту комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв, надали згоду на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області нерухомого майна, основних засобів, інших матеріальних цінностей та активів, що знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради.

 Після жвавого та дискусійного обговорення питання стосовно затвердження плану розвитку комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", депутати прийняли позитивне рішення, з врахуванням доповнень, висловлених народними обранцями.

  В пленарному засіданні взяли участь керівники та начальники структурних підрозділів Голопристанської районної державної адміністрації, керівники комунальних об’єктів спільної власності територіальних громад.

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги