Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 53 засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

опубліковано: 22-09-2020, 14:41, переглядів: 56,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ  № 53

засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства 

 

17 вересня 2020 року                                                            м. Гола Пристань                                                                                

 

Присутні члени комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства:

1.  Санашвілі Олег Отарович – голова комісії

2.  Коваленко Сергій Георгійович

3.  Питомець Олександр Іванович

4.  Шевченко Тетяна Вікторівна

Відсутні з поважних причин члени комісії:

1.Грибко Олексій Сергійович

2. Подтабачний Вадим Олексійович

3. Леонт’єв Ігор Сергійович

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова   районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – радник голови районної ради

Дімова Жанна Омелянівна – завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради

Кушнаренко Наталія Іванівна – головний спеціаліст юридичного сектору виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені: 

Антюшина Олена Миколаївна - заступник голови районної державної адміністрації

Кобець Людмила Михайлівна – заступник головного лікаря з економічниї питань  комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»

Остапенко Світлана Володимирівна – головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Олійникова Олена Анатоліївна – виконуючий обов’язки директора комунальної організації Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв

 

Санашвілі О.О. -  голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, відкрив засідання постійної комісії та поставив порядок денний та регламент роботи комісії на голосування.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1.Про рекомендації районній раді щодо надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області.

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О;

2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження плану розвитку комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

Доповідає: заступник головного лікаря з економічних питань комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Кобець Л. М.

 

                   Регламент роботи:

 

  1. Доповідь з першого питання                                                            до 5 хв.
  2. Доповідь з другого питання                                                             до 15 хв.

Виступи з питань порядку денного                                                              до 3 хв.

Запитання до питання порядку денного

та відповіді на них                                                                                       до 01 хв.

 

Голосували: «За» - одноголосно.

Порядок денний та регламент роботи комісії затверджено.

 

1. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив перше питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області» та проінформував присутніх, що до районної ради надійшов лист з Херсонської обласної ради від 11 вересня 2020 року за №01-17-120-00-548/15-02 з пропозицією розглянути питання щодо прийняття до спільної власності територіальних громад району індивідуально визначеного майна (крісел в кількості 99 штук комунального закладу «Обласний Палац культури», які на даний момент не використовуються). Запропонував закріпити та використовувати вказане майно в Опорному закладі освіти «Новозбур’ївська школа №1».

 

Виступили:

Соловйов В. О. – голова районної ради, підтримав пропозицію голови постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О., надав додаткові роз’яснення з даного питання та зазначив, що закріплення та використання вказаного майна погоджено з керівництвом Опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1».

 

          За результатами обговорення даного питання прийнято висновки і рекомендації № 53-1 (додаються).

Голосували: «За»- одноголосно

 

2. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив друге питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження плану розвитку комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та надав слово  заступнику головного лікаря з економічних питань комунального підприємства  «Голопристанська центральна районна лікарня» Кобець Л.М.

 

Виступили:

Кобець Л.М. – заступник головного лікаря з економічних питань  комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», озвучила основні позиції  плану розвитку комунального підприємства на поточний рік, детально зупинившись на програмах організаційно – управлінських змін, фінансово – економічної діяльності, управління якістю надання медичної допомоги населенню та оцінці стану фінансування комунального підприємства.

 

Бондар П. П. – депутат районної ради, наголосив на тому, що слід передбачити заходи по боротьбі з корупцією шляхом створення такої програми. Також зазначив, що гостро стоїть питання нестачі медичних кадрів, як лікарів, так і середнього і молодшого медичного персоналу. Запропонував передбачити в плані розвитку видатки на будівництво житла для молодих спеціалістів – лікарів.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що план розвитку комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» складений на поточний 2020 рік, Незважаючи на виклики сьогодення, обов’язково слід передбачати перспективу фінансового розвитку. Необхідно більше коштів направляти на придбання медичного обладнання, бо обладнання, яке є в наявності, досить застаріле і вже не відповідає вимогам сьогодення.

 

          В ході обговорення питань прийнято висновки і рекомендації № 53 - 2 (додаються).

Голосували: «за» - одноголосно.

 

 

 

 

Голова комісії:                                                                  О.О.Санашвілі

 

 

 

Секретар засідання:                                                          Т.В.Шевченко

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Лютий 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги