Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РІШЕННЯ від 17.09.2020 № 819

опубліковано: 24-09-2020, 08:42, переглядів: 42,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

сорок пятої сесії VІІ скликання

 

від 17.09.2020 № 819

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми

соціально-економічного та культурного

розвитку Голопристанського району на 2020 рік

 

  Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік (Далі - Програма), районна рада зазначає, що в районі проводиться  робота по виконанню заходів Програми.

  Завершено збір ранніх зернових культур. Намолочено 125,5 тис. тонн зерна,  що складає 103,4% до показника 2019 року і становить   82,4% до запланових Програмою.

  Станом на 01 вересня 2020 року за оперативними даними зібрано 52,7 тис.тонн картоплі (100,2% до запланованого Програмою); 103,3 тис. тонн овочів (33,3%).

  Сформовано продовольчий ресурс зерна району у кількості 8200 тонн та тримісячний не знижуваний запас зерна.

   У січні-серпні 2020 року під програму “теплих” кредитів видано 3 кредити. Новозбур'ївською сільською радою встановлено опори та 45 світильників в парковій зоні села.   Розпорядженням КМУ від 08 липня 2020 року № 891-р "Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету на здійснення заходів  щодо соціально-економічного розвитку  окремих територій" до розподілу коштів включено капітальні ремонти  зовнішнього освітлення окремих вулиць  сіл Іванівка, Садове та Пам'ятне. Розпочаті тендерні процедури щодо визначення підрядника робіт.

  Закінчені роботи за проектом з термомодернізації Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. У межах виділених коштів,  замінено вікна на енергозберігаючі в Чорноморській, Олександрівській школах, у терапевтичному корпусі центральної районної лікарні.

  Рівень сплати населенням за січень-травень 2020 року за  спожиті житлово-комунальні послуги склав 120,7 % проти 103,0% по області.

  За програмою індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення “Власний дім”  2 жителями району  отримано пільгові кредити на придбання та реконструкцію житла.

  Розроблено схему санітарного очищення сіл Круглоозерської сільської ради. 

  Протягом січня-червня 2020 року введено в експлуатацію житлового фонду  загальною площею 7431 кв м, проти 12364 кв м, запланованих Програмою.

  Всі населені пункти району охоплені транспортним сполученням з районним та обласним центрами завдяки  маршрутам, які проходять через район і є міжміськими.

  Новофедорівська сільська рада провела ремонти 3-х вулиць комунальної власності. Дорожною службою району проведені ремонтні роботи  ділянки дороги Стара Збурївка-Геройське, та розпочаті роботи на ділянці дороги  від с Залізний Порт у напрямку с Чулаківка автошляху Т 2216.

  Станом на 01 вересня поточного року до зведеного бюджету району надійшло 44893,6 тис. грн податків і зборів, що складає 112% до планових показників на відповідний період. У порівняні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 1,5%.

  Виконання показників дохідної частини місцевих бюджетів району забезпечено районним бюджетом та всіма сільськими радами району.

  В районі протягом звітного періоду забезпечено своєчасне фінансування виплати пенсій та грошової допомоги.

  Розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працюючого у І кварталі 2020 року по району складає 7140,6 грн або 119,9 % до відповідного періоду 2019 року та 95,4 % річного показника Програми.

  За статистичною звітністю заборгованість по виплаті заробітної плати станом 01 вересня 2020 року відсутня.

  Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

  Здійснено 133 виїзди лікарів в заклади охорони здоров’я, які не укомплектовані лікарями.

  Забезпечено хворих на інсулінозалежний цукровий діабет (на обліку перебуває 310 осіб) життєво необхідними лікарськими засобами згідно програми медичної гарантії.

  Матеріально-технічну базу закладів охорони здоров'я покращено за рахунок:  придбання 4 комп’ютерів, 3 ноутбуків, 7 одиниць програмного забезпечення, аналізатора газів крові, дефібрилятора, отримання крісла гінекологічного та  сучасного  апарату штучної вентиляції легень для центральної районної лікарні; для лікарських амбулаторій  придбання 155 один. меблів, 5 ноутбуків, 7 електрокардіографів, телевізора, 20 вагів для дітей та дорослих; 5 інгаляторів; аналізатора сечі;  аналізатора; 3 ношів медичних; 25 штативів медичних; 5 стерилізаторів повітряних; крісла генікологічного; 5 опромінювачів бактерицидних; 15 сумок холодильних та 3-х комплектів обладнання для телемедицини. Придбано сучасну відео-ендоскопічну систему (відеогастроскоп та відеоколоноскоп).

  До розподілу коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів  щодо соціально-економічного розвитку  окремих територій включено придбання для комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"  мамографа (оголошені торги) з цифровою обробкою та апарату штучної вентиляції легень (заключено пряму угоду) на загальну суму 3630 тис. грн. Районна лікарня отримала  сучасний апарат штучної вентиляції легень від ТОВ СП "НІБУЛОН".

  Продовжується будівництво Новозбур’ївської, Старозбурївської та Залізнопортівської лікарських амбулаторій.

  На оплату комунальних послуг центральній районній лікарні та  центру первинної  медико-санітарної допомоги з районного бюджету, бюджетів ОТГ та сільських рад профінансовано 2,449 млн грн та  0,56 млн грн відповідно. Видатки центральній районній лікарні для придбання засобів індивідуального захисту, деззасобів та кисневих концентраторів  склали майже 140,0 тис. грн.

  Продовжено роз'яснювальну роботу серед населення щодо можливості скористатися  державною послугою за урядовою програмою "Доступні ліки".

  Відкрито короткотривалу групу по підготовці дітей старшого дошкільного віку на базі філії ОЗО "Новозбур’ївський ЗБДО".

  Продовжували працювати, зокрема з елементами дистанційного навчання, 52 гуртки центру позашкільної освіти.

  Інклюзивно-ресурсним центром проводиться комплексна оцінка дітей з метою визначення їх освітніх потреб та програми навчання для формування пропозицій щодо нових класів  з інклюзивною формою навчання.

  Відкрито ресурсну кімнату для дітей з особливими потребами у Збур'ївській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Виконано ремонтні роботи  приміщень під облаштування ресурсної кімнати у Великокардашинській ЗОШ І-ІІІ,  Новозбур'ївському закладі базової та дошкільної освіти № 2 і на виділену суму по Малокопанівській школі.  Закуплено відповідне обладнання для цих кімнат та на зекономлені кошти для ресурсних кімнат Памятнянської і Чорноморської шкіл.

  За програмою “Велике будівництво” тривають роботи за проектом "Створення нового освітнього простору. Реконструкція будівель, споруд, зовнішніх інженерних мереж та благоустрій території Опорного закладу освіти "Новозбур’ївська школа №1".

  Витоговлений проект та проведено експертну оцінку по поточному ремонту  спортивної зали Новософіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  Службою у справах дітей райдержадміністрації  відібрано 2 кандидати  в прийомні батьки та батьки-вихователі і 2 кандидатури на опікунів; відібрано кандидата у патронатну родину;  до патронату влаштовано на спільне проживання та виховання 6 дітей із сім'ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах; під опіку влаштовано 11 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;  до прийомної сім`ї влаштовано одну  дитину; до дитячого будинку сімейного типу довлаштовано одну дитину-сироту.

  Районною комісією щодо надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближення до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа визначено загальну чергу з 45 дітей, які потребують покращення житлових умов.

  На оздоровлення та відпочинок направлено 4 дитини, з сімей де батьки позбавлені батьківських прав, до ДПУ "МДЦ "Артек", "Молода Гвардія".

  Спортсмени району, вихованці ДЮСШ приймали участь у змаганні  чемпіонату області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, в чемпіонаті України з волейболу, з волейболу пляжного, обласних зональних змаганнях з волейболу. Побудований у 2019 році спортивний майданчик для міні-футболу на території опорного закладу "Новозбур’ївська школа №1"  приймав гостей з міста Гола Пристань та Одеси.

  Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

  Протягом півріччя  Круглоозерською сільською радою профінансовано закупівлю предметів та інвентарю, в тому числі закупівлю та встановлення камер спостереження, енергозберігаючих лампочок, спортивних тренажерів та інвентаря. Новозбур'ївською сільською радою придбано обладнання для електроопалення та проводиться облаштування приміщення історичного музею. Малокопанівською сільською радою придбано 2 мікрофони.

  Забезпечено в межах кошторисних призначень гарантовані умови зберігання  23671 справи документів Національного архівного фонду, зокрема виділення коштів на утримання систем охоронної та пожежної сигналізації.

  Для створення умов для належного виконання районною державною адміністрацією та її структурними підрозділами, покладених на них основних функцій і завдань профінансовано на:  ремонт і обслуговування офісного обладнання; послуги інтернет–зв'язку кошти;  ремонт електромережі; автотранспортні послуги; відшкодування судового збору та подання касаційної скарги на загальну суму 53,5 тис.грн.

  Під районну цільову комплексну програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки придбано дезинфікуючі засоби, подовжувачі-котушки, паливно-мастильні матеріали.

  Виділено з місцевого матеріального резерву 8 Державній пожежно-рятувальній частині Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Херсонській області для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій в екосистемах району дизельне пальне – 825 літрів, бензин — 430 літрів.

  Сім осіб керівного складу та працівників  районної державної адміністрації та  2 представника сільських рад пройшли навчання в Херсонському навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

  За підсумками 1 кварталу  виконано плановані показники по контрактній службі на 100% (26 контрактників), 2 кварталу - на 89% (16 контрактників), за липень - 100% (5 контрактників). З початку року - 52 контрактника, або 78%.

  Станом на звітну дату, в районі функціонують Голопристанська, Чулаківська, Гладківська, Бехтерська та Долматівська ОТГ.

  За наслідками карантинних обмежень, браком коштів в районному та сільських бюджетах, не виконані передбачені програмою завдання з капітального ремонту будівель закладів освіти, охорони здоров'я, не профінансовані в повному обсязі передбачені видатки на утримання закладів охорони здоров'я, співфінансування  проектів будівництва лікарських амбуаторій тощо.

  Враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району від  18  серпня 2020 року № 85 - 1, від 11 вересня 2020 року № 88-1, керуючись статтею 43, 44, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 в и р і ш и л а:

   1. Інформацію про хід виконання програми  соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік взяти до відома.

  2. Районній державній адміністрації:

  1) в подальшій  роботі зосередити увагу на вирішенні головних проблем розвитку економіки і соціальної сфери району, які визначені програмою соціально-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік. 

  2) щоквартально  надавати в районну раду  інформацію з відображенням вирішення ключових завдань Програми.

  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

 

 

Голова районної ради                             В.О.Соловйов

 

-819-pro-hd-vikon.programi-so-ekonom.rozvitku.doc [114 Kb] (cкачувань: 4)
nformacya-po-vikonananyu-programi-socalno-ekonomchnogo-ta-kulturnogo-rozvitku-golop.doc [493.5 Kb] (cкачувань: 3)
utochnedodatki_12.doc [70 Kb] (cкачувань: 2)
dodatok_3-1.doc [49.5 Kb] (cкачувань: 2)
dodatok_4-1.doc [46.5 Kb] (cкачувань: 2)
dodatok_5_-1.doc [54.5 Kb] (cкачувань: 2)
dodatok_6-1.doc [67 Kb] (cкачувань: 2)
dodatok_7-2.doc [48 Kb] (cкачувань: 2)

Категорія: Рішення » Рішення районної ради VII скликання » 2020рік » Сесія №40-46 » Сесія45

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги