Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

опубліковано: 9-10-2020, 09:30, переглядів: 460,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

ЗВІТ ГОЛОВИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОЇ

РАЙОННОЇ РАДИ

  СОЛОВЙОВА Віталія Олександровича

 

Шановні земляки!

   В 2015 році моє життя кардинально змінилося. Я отримав кредит довіри від жителів мого рідного краю та був обраний головою Голопристанської районної ради.

  Ніколи не гадав, що займу таку високу посаду. Це велика честь для мене й велика відповідальність. Мабуть, тому так часто згадую знамениту фразу Дж. Ф. Кеннеді: «Не питайте, що ваша країна може зробити для вас, запитайте, що ви можете зробити для своєї країни». І я дійсно намагався зробити якнайбільше за час своєї каденції. Бо, як казав Григорій Савич Сковорода, «з усіх утрат утрата часу найтяжча».

  Я був наймолодшим головою ради, на той час мені виповнилося лише 33 роки і дуже часто чув нарікання на мій молодий вік. Але це мене не стримувало та я впевнено йшов вперед, адже зі мною була справжня команда – депутатський корпус районної ради VII скликання. І за ці п’ять років ми довели усім, що РАЗОМ-МИ СИЛА.

  Я гордий, що є корінним жителем міста Гола Пристань із сім’ї простих трударів. Моя мати 20 років пропрацювала бухгалтером в Старозбур’ївській санаторній школі- інтернаті, а батько майже 30 років віддав свого життя праці в Голопристанському лісомисливському господарстві.

  Мої батьки завжди мріяли про сина, мріяли про те, щоб він став юристом та захищав найвищу соціальну цінність – людину, її життя, здоров’я, честь і гідність. Вони змалку вчили мене ставитися до людей так, як би хотів, щоб люди ставилися до мене. Я вдячний своїм батькам і низько їм вклоняюсь за те, що виховали в мені людину.

  Свою трудову діяльність я розпочав у 2004 році, під час навчання у Національному університеті внутрішніх справ, на посаді помічника судді Голопристанського районного суду Херсонської області. Був наймолодшим помічником судді, на той час мені виповнилося лише 22 роки, на цій посаді пропрацював майже 10 років.

  З березня 2014 року по листопад 2014 року працював на посаді начальника юридичного відділу апарату Голопристанської районної державної адміністрації, а згодом, за результатами проведеної роботи, був переведений на посаду заступника начальника юридичного управління Херсонської обласної державної адміністрації — начальника відділу претензійно-позовної та договірної роботи.       

   У 2015 році був призначений заступником голови Голопристанської районної державної адміністрації. Маю вищу  юридичну освіту, яка стала мені в нагоді і на посаді голови районної ради.

  За час своєї трудової діяльності неодноразово був нагороджений Почесними грамотами Голопристанського районного суду, Голопристанської міської ради, Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, а у 2018 році Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

   А найбільше моє багатство в цьому житті - це моя родина, яка завжди мене в усьому підтримує. Це моя дружина Наталя, пасинок Максим та донька Мілана. Я вдячний Богу за цей неоціненний скарб в моєму житті. Саме вони усі ці роки надихали мене на ті досягнення, які мені вдалося зробити за п’ять років разом з командою.

 

        Звіт за листопад 2015 по вересень 2020 року

  І ось завершується п’ятий рік діяльності Голопристанської районної ради VII скликання. П’ять років пройшли немов один день та на одному подиху. Законодавством передбачено, що голова районної ради щорічно звітує про свою роботу. Звіт - це своєрідне підбиття підсумків колективної праці – кожного депутата та усієї команди. 

  Щороку я звітував перед своєю командою та усіма, хто мав бажання завітати на публічний звіт голови, а сьогодні хочу поділитися цією інформацією з кожним жителем нашого краю. Я не публічна особа, всі ці роки намагався не давати людям пустих обіцянок, а просто тихо робити добрі справи заради своїх земляків. Мене рідко хто міг спіймати на робочому місці, бо сидячи в кабінеті, людям багато ти не допоможеш. Свій час і зусилля я спрямовував на залучення додаткових коштів на розвиток Голопристанщини та відстоювання її інтересів на рівні області та вище.

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

  З 2014 року, коли місто Гола Пристань стало містом обласного значення, податки всіх великих підприємств та інших установ і організацій, в тому числі бюджетної сфери,  були акумульовані в бюджеті міста, і спрямувати їх на розвиток сіл району неможливо.

  Але для нашої команди це не вирок і опускати руки та говорити усім «немає коштів» - це не про нас. Ми пішли іншим шляхом. Усі ці роки активно працювали над залученням додаткових коштів з різних джерел. Завжди були відкриті для інвесторів, а також вміло співпрацювали з народними депутатами України, Херсонською обласною радою та обласною адміністрацією, районною державною адміністрацією, підприємствами, установами, громадськими організаціями, ну, і звісно ж, зі своїми колегами - сільськими радами. Всупереч усім перешкодам ми впевнено крокували вперед до нових перемог заради кращого майбутнього наших громадян. І те, чого нам вдалося досягти, – це результат співпраці усіх гілок влади, адже лише РАЗОМ – МИ СИЛА.

  Цілком згоден з твердженням «ОДИН В ПОЛІ НЕ ВОЇН». Моя команда - це 34 депутати, які зайшли в раду від 7 політичних сил. Я пишаюся тим, що усі ці роки ми були справжньою командою однодумців і стали однією ЄДИНОЮ партією «ГОЛОПРИСТАНЩИНА». Адже вже з наступного для після виборів і всі роки роботи нашої каденції життям громад переймалися не політичні партії, а люди, депутати, яких ми з вами обирали.

  Діяльність районної ради охоплювала різні сфери економічного, соціального та культурного життя району. Маємо певні здобутки в галузі освіти, медицини, спорту та інших галузях.

 Завдяки злагодженій співпраці усіх гілок влади, активності та бажанню депутатів районної ради працювати в ім’я добробуту жителів нашого району, вдалося за роботу каденції додатково залучити та спрямувати на розвиток громад близько 257 млн. 633 тис.грн. Це і є результат справжньої командної роботи.

 

РОБОТА В ГАЛУЗІ ОСВІТИ

  Одним із головних завдань депутатського корпусу районної ради є створення комфортних умов для якісного навчання дітей. Всі проблеми галузі освіти, на жаль, ми не в змозі вирішити, але наша команда поставила перед собою ціль - допомогти кожній школі в районі. Аналізуючи роботу за п’ять років, ми бачимо, що нам вдалося це зробити. В галузі освіти зоною відповідальності районної влади є загальноосвітні заклади, а садочки – це вже зона відповідальності сільських рад.

  За п’ять років на КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ ШКІЛ було спрямовано близько 57 млн. 122 тис.грн. За рахунок цих коштів вдалось зробити:

  1)   ЗАМІНИТИ ВІКНА ТА ДВЕРІ НА ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ в дев’ятнадцяти ШКОЛАХ: - Малокардашинській (2016 рік на суму 280 тис.грн.), Кардашинській (2016 - 142 тис.грн.), Бехтерській (2016 - 535 тис.грн.), Добропільській (2016 - 275 тис.грн.), Новозбур’ївській ЗОШ №2 (2016 - 80 тис.грн.), Великокардашинській (2017 - 700 тис.грн.), Малокопанівській (2017 - 1 млн. 240 тис.грн.), Новософіївській (2017 - 796 тис.грн.), Старозбур’ївській (2017 - 471 тис.грн.), Долматівській (2017 - 895 тис.грн.) Пам’ятенській (2017 - 550 тис.грн.), Таврійській (2017 - 740 тис.грн.), Гладківській (2016 – 902 тис.грн.), Новозбур’ївській ЗОШ №1 (2018 - 164 тис.грн.), Новозбур’ївській ЗОШ № 3 (2018 - 53 тис.грн.), Геройській (2019 -  1 млн. 056 тис.грн.), Садівській (2019 - 2 млн. 548 тис.грн.), Збур’ївській (2019, вартість комплексного проекту в т.ч. заміна вікон - 2 млн. 418 тис.грн.), Чорноморській (2020 - 950 тис.грн.), Олександрівській (2020 - 300 тис.грн.);

  2) ЗАМІНИТИ ПОКРІВЛЮ в дев’яти ШКОЛАХ: Новософіївській (2016  - 625 тис.грн.), Краснознам’янській (2016 - 1 млн. 200 тис.грн.), Садівській (2016 - 780 тис.грн.), Долматівській (2016 - 350 тис.грн.), Новозбур’ївській ЗОШ № 1 (2017 - 870 тис.грн.), Круглоозерській (2018 - 1 млн. 167 тис.грн.), Новозбур’ївській ЗОШ № 2 (2019 - 803 тис.грн.), Кардашинській (2019 - 1 млн. 261 тис.грн.),  Новозбур’ївській ЗОШ № 3 (заміна покрівлі та інші види робіт, 2019 - 1 млн. 400 тис.грн.).

 3) ЗРОБИТИ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ та встановити сучасні котли в трьох школах Малокопанівській ( 2018-2020 р.р. – 5 млн. 906 тис.грн.), Чорноморській (2019, вартість комплексного проекту в т.ч. ремонт системи опалення – 2 млн. 440 тис.грн.) та в опорному закладі «Новозбур’ївська школа №1» (2019 - 300 тис.грн. (заміна несправних котлів)).

  4)  ПРОВЕСТИ КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ ВНУТРІШНІХ ТУАЛЕТІВ в п’яти школах: Малокардашинській (2016 - 240 тис.грн.), Кардашинській (2016 - 160 тис.грн.), Чорноморській (2019, вартість комплексного проекту в т.ч. ремонт внутрішніх туалетів – 2 млн. 440 тис.грн.), Старозбур’ївській (2019 - 515 тис.грн.) та Збур’ївській (2019, вартість комплексного проекту в т.ч. ремонт внутрішніх туалетів -2 млн. 418 тис.грн.).

  5)  ЗДІЙСНИТИ РЕМОНТ СПОРТИВНОЇ ЗАЛИ в двох школах: Добропільській (2017 - 410 тис.грн.) та Чорноморській (2019р.).

  6)  ПРОВЕСТИ ТЕРМОСАНАЦІЮ в двох закладах освіти: - в опорному закладі «Новозбур’ївська школа №1» (2020, вартість комплексного проекту, в т.ч. термосонація – 21 млн. 600 тис.грн.) та філії опорного закладу (Новозбур’ївська ЗОШ №3) 2020, вартість комплексного проекту, в т.ч. термосанація – 2 млн. грн.)

  За цей період також було втілено в життя багато проєктів, на трьох з них хотілося б зосередити вашу увагу:

  1) Капітальний ремонт лівого крила Чорноморської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вартість проєкту близько 2 млн. 440 тис.грн.

  В рамках проєкту було укріплене ліве крило школи, проведено капітальний ремонт системи опалення, каналізаційної системи та системи водопостачання, встановлено два твердопаливні котли, зроблені комфортні внутрішні туалети, проведений ремонт спортивного залу, а також розпочата робота заміни вікон та дверей на енергозберігаючі.

  2) Термомодернізація Малокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вартість проєкту 5 млн 906 тис.грн. Даний проєкт є переможцем конкурсного відбору інвестиційних проєктів. В рамках цього проєкту проведений капітальний ремонт системи опалення, побудована котельня та встановлені два нових котла, а також, замінені вікна та двері на енергозберігаючі.

  3) Створення нового освітнього простору. Реконструкція будівель, споруд, зовнішніх інженерних мереж та благоустрій території опорного закладу освіти «Новозбурївська школа №1».

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

  Вартість проєкту 21 млн.600 тис.грн. Це наймасштабніший проєкт, який наразі втілюється в рамках державної програми «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» та передбачає будівництво надбудови (другий поверх), де буде розміщений сучасний повноцінний спортзал та інші додаткові приміщення, проведення утеплення будівлі, влаштування внутрішніх санітарних кімнат, ремонт коридорів та фойє, благоустрій території та багато іншого.

   Капітальні ремонти загальноосвітніх закладів – це, в першу чергу, збереження будівель, а також комфорт для всієї шкільної родини.

  Нами також розпочато роботу з оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти.

  У 2016 році з районного бюджету було виділено 350 тис.грн. на придбання модульних інтерактивних класів. У 2019 році було прийнято рішення про придбання в кожну школу сучасного інтерактивного комплекту для кабінетів природно-математичного циклу (придбано 18 комплектів), і вже сьогодні школярі та вчителі оцінили такий неперевершений подарунок. На дані цілі було виділено 1 млн. 506 тис.грн. Придбавши сучасне обладнання, ми зробили вдалий крок до підвищення рівня надання освітніх послуг, вмотивованості учнів до навчання, а головне відкрили нові можливості для освітян.

  Вже третій рік поспіль в державі діє проєкт «Нова Українська школа». Дана програма передбачає придбання сучасних меблів та обладнання для наших першокласників. Коштів, які виділяє держава на дані цілі недостатньо. З метою забезпечення сучасними меблями та обладнанням наших дітей в повній мірі, ми щороку додатково виділяємо кошти з районного бюджету для того, щоб наші діти мали сучасні, комфортні умови, які б надихали їх з перших днів на гарні результати.

 Зараз на рівні держави пріоритетними є опорні заклади освіти, які мають стати закладами нового зразка та саме на них держава в першу чергу спрямовує кошти. Тож, з метою залучення додаткових коштів був створений перший в районі опорний заклад освіти «Новозбур’ївська школа №1», який є найбільшим закладом в районі.

  Саме завдяки такому статусу нам вдалося залучити додаткові кошти та придбати для опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» засоби навчання та обладнання для кабінету біології (609 тис.грн.), комп’ютерний клас мобільний (персональний комп’ютер вчителя, пристрій трансформер (2в1) – 10 штук та один Wi-fi роутер) вартістю 168 тис.грн., а також 19 персональних комп’ютерів (300 тис.грн.).

  Комп’ютерний клас мобільний (персональний комп’ютер вчителя, пристрій трансформер (2в1) – 7 штук та один Wi-fi роутер) отримала і Старозбур’ївська ЗОШ І-ІІІ ступенів вартістю 125,654 тис.грн.

  Також усі загальноосвітні заклади отримали ще один маленький, але надзвичайно важливий подарунок у 2019 році – холодильне обладнання, на їх придбання витрачено близько 150 тис.грн.

  Не менш приємним сюрпризом для усіх шкіл району стала новина про підключення їх - до швидкісного інтернету. Вартість цієї доброї справи -  близько 925 тис. грн. Це великий крок вперед, адже швидкісний інтернет - це великі можливості для них.

  Сьогодні також на першому місці для нас стоїть безпека дітей. В цьому році ми розпочали роботу із встановлення автоматичної системи пожежної сигналізації в загальноосвітніх закладах району. На дані цілі було виділено 1 млн. 700 тис.грн., та до кінця року вона буде встановлена в шести школах району (Великокардашинській, Кардашинській, Малокардашинській, Малокопанівській, філії опорного закладу освіти (Новозбур’ївська ЗОШ № 3) та Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти № 2). По інших школах робота в даному напрямку триває і вже виділені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації із встановлення автоматичної системи пожежної сигналізації в Круглоозерській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Збур’ївській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

  У цьому році держава вперше надала шанс отримати державні кошти на оновлення обладнання для харчоблоків. В даному відборі мали праву брати участь лише ті школи, кількість учнів в яких перевищувала 200 осіб. В нашому районі це, на жаль, лише два заклади - Малокопанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та опорний заклад «Новозбур’ївська ЗОШ №1». Ми на 100 % використали цей шанс і отримали додатковий фінансовий ресурс від держави.

  На вищезазначені цілі виділено близько 1 млн. 078 тис.грн., з яких 176,45 тис.грн. - кошти районного бюджету та 901,855 тис.грн державний бюджет. Наразі проводяться тендерні процедури на придбання нового обладнання.

  У останні роки одним із пріоритетних напрямків державної політики нашої країни є інклюзивна освіта.

  У 2018 році мною підписано меморандум з Херсонською облдержадміністрацією про співпрацю в частині формування інклюзії в загальноосвітніх закладах району. І в тому ж році відкрито Інклюзивно-ресурсний центр. За цей час для облаштування центру було придбано сучасні меблі, мультимедійне обладнання, комп’ютерну техніку та дидактичний матеріал на загальну суму 440 тис. грн. Окрім того, вже пару років поспіль за рахунок державного бюджету здійснюється придбання обладнання, яке необхідне для корекції під час надання інклюзивної освіти в школах району.

  Вперше у 2019 році держава виділила кошти на облаштування ресурсних кімнат сучасними меблями та обладнанням для дітей з особливими потребами. Голопристанський район отримав на дані цілі близько 1 млн. 227 тис.грн.

  Ми вчасно спрацювали та придбали сучасні меблі, дидактичний матеріал та інші предмети, необхідні для ресурсних кімнат.

  В результаті командної роботи були створені ресурсні кімнати в шести школах району: Великокардашинській, Малокопанівській, Збур’ївській, Пам’ятенській, Чорноморській та Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти №2.

  За рахунок коштів районного бюджету (близько 2 млн. 160 тис. грн.) були проведені капітальні ремонти приміщень під ресурсні кімнати в чотирьох навчальних закладах: Великокардашинській ЗОШ І-ІІІ ст., Малокопанівській ЗОШ І-ІІІ ст.,  Збур’ївській ЗОШ І-ІІІ ст. та Новозбур’ївському закладі базової та дошкільної освіти №2.

Сподіваймося, що і надалі держава перейматиметься питанням розвитку інклюзивної освіти. Адже кожна дитина – унікальна й неповторна і заслуговує на найкраще.

 

РОБОТА В ГАЛУЗІ МЕДИЦИНИ

 Медицина є однією з пріоритетних напрямків діяльності депутатського корпусу. В цей нелегкий час, час змін та реформ, головна ціль сьогодні - спільними зусиллями зберегти Голопристанську центральну районну лікарню.

  Нами прикладається багато зусиль для залучення додаткових коштів на розвиток лікарні та взято чіткий курс на підвищення її конкурентоспроможності.

  Незважаючи на вкрай обмежені фінансові можливості районного бюджету, вже сьогодні голопристанці мають змогу спостерігати кардинальні зміни в нашій лікарі.

Найбільш визначною подією в галузі медицини нашого районну стало ВІДКРИТТЯ ВІДДІЛЕННЯ ГЕМОДІАЛІЗУ у 2018 році. Загальна вартість інвестицій 450 тис. євро. Цей проєкт втілений в життя завдяки зусиллям усіх гілок влади, які не задумуючись ні на мить, дали зелене світло інвестору.

Свою роботу відділення розпочинало з 5 апаратів штучної нирки та 6 пацієнтів. Сьогодні в наявності вже 6 апаратів і кількість пацієнтів зросла до 22 чоловік. Це жителі Голопристанського району, Олешківського, Скадовського, Новотроїцького, Каланчацького, Новокаховського та навіть м. Херсон. 

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

Гемодіаліз – це шанс на життя, і я безмежно щасливий, що РАЗОМ ми реалізували цей проєкт, а головне надали шанс людям, хворим на ниркову недостатність, продовжити своє життя. Люди – це найбільше багатство нашої країни, і ми їх маємо цінувати та берегти.  

Більше 10 років, в центральній районній лікарні не проводилося жодного капітального ремонту. Але вже сьогодні ситуація значно змінилася завдяки втіленню в життя двох надзвичайно важливих проєктів для районної лікарні, які стали переможцями обласного конкурсу проєктів розвитку громад Херсонщини, а саме:

-    Капітальний ремонт майнового комплексу центральної районної лікарні (будівель неврологічного та рентгенологічного відділень). Вартість проєкту 1млн. 273 тис. грн.

-    Капітальний ремонт терапевтичного корпусу КП «Голопристанська ЦРЛ». Вартість ремонтних робіт на 2019 рік складає 2 млн. 425  тис. грн.

  В рамках проєктів замінена покрівля та встановлені енергозберігаючі вікна. Це дало значний економічний ефект вже після першого опалювального сезону.

  Проєкти були подані до участі в конкурсі районною радою. Тож ця перемога для нас стала стимулом йти вперед та яскравим прикладом того, що лише спільними зусиллями усіх гілок влади і громади ми можемо досягти значних результатів, а головне - нам вдалося значно підвищити рівень комфортності в районній лікарні.

  Також у 2019 році замінена покрівля в травматологічному відділенні. Вартість проєкту 653 тис. грн.

  Нашою командою розпочата робота з оновлення матеріально-технічної бази КП «Голопристанська ЦРЛ» в частині придбання сучасного медичного обладнання.

Сьогодні, в нелегкі часи впровадження реформ, багато залежить від ефективності прийняття управлінських рішень на місцях. Саме завдяки виваженому рішенню, ми зробили значний   крок вперед до підвищення рівня конкурентоздатності нашої лікарні, а саме: придбали у 2019 році  довгоочікувану лапараскопічну (хірургічну) стійку вартістю 700 тис. грн. Це був перший крок до осучаснення медичного обладнання.

  Окрім того, наприкінці 2019 року спільними зусиллями вдалося винайти кошти у сумі 1 млн. 527 тис.грн та придбати сучасну систему ультразвукової діагностики (УЗІ апарат). Наявність даного обладнання є одним із критеріїв визначення КП «Голопристанська ЦРЛ» як багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування І-ІІ рівня.

  У 2019 році також виділені кошти з районного бюджету у сумі 530,0 тис.грн. для придбання комп’ютеризованих робочих місць, з підключенням до електронної системи охорони здоров’я, що є однією з вимог медичної реформи.

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

    Районна рада не зупинилася на досягнутому та у 2019 році, вдруге взяла участь в обласному конкурсі проєктів розвитку громад та здобула перемогу ще по двох проєктах в галузі охорони здоров’я, а саме:

  - Придбання сучасного цифрового рентген-апарату для КП «Голопристанська ЦРЛ». Вартість проєкту 2 млн. 355 тис.грн.;

  - Придбання сучасної відеоендоскопічної системи (відеогастроскоп та відеоколоноскоп) для КП «Голопристанська ЦРЛ». Вартість проєкту 1 млн. 150 тис.грн.;

  Призовий фонд склав 1 млн. 500 тис. грн. Вищезазначені проєкти найближчим часом втіляться в життя. 

  Хочу з гордістю відзначити, що до одного з вищезазначених проєктів, який є спільним проєктом територіальних громад, долучилися сім сільських рад (Великокардашинська, Малокопанівська, Новозбур’ївська, Збур’ївська, Садівська, Новософіївська, Чорноморська), які надали по 30 тис. грн. кожна, та чотири об’єднанні територіальні громади (Чулаківська, Бехтерська, Долматівська та Гладківська), які надали по 50 тис. грн. Приємно, що за лікарню стоять горою усі громади району, хоч для усіх настали скрутні часи в частині фінансової спроможності місцевих бюджетів. Дуже прикро, що до цієї доброї справи не долучилася лише Голопристанська ОТГ, яка не вбачає за необхідність РАЗОМ РОБИТИ ДОБРЕ ДІЛО.

  На жаль, пандемія внесла корективи в усі процеси в цьому році, але ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб втілити в життя ці два надзвичайно важливі для нашої лікарні проєкти. І вже дуже скоро лікарня отримає сучасний гастровідеоколоноскоп та ренгенапарат.   

  Не можу не відмітити ще один позитивний момент в медичній галузі. Вже в цьому році під час боротьби з пандемією COVID-19 нашій лікарні підставили плече ТОВ СП «Нібулон», яке надало апарат штучної вентиляції легенів вартістю 557 тис.грн та корпорація Vingroup, яка надала пересувний апарат штучної вентиляції легенів  вартістю 106 тис.грн.  Також до доброї справи долучилося і ПП «Органік системс», яке окрім надання засобів індивідуального захисту придбало для медичного закладу концентратор кисню вартістю 57 тис.грн.

  Окрім того, згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 08 липня 2020 року № 891-р Голопристанській ценральній районній лікарні виділено кошти у сумі 3 млн. 630 тис.грн. на придбання медичного обладнання – мамографу з цифровою обробкою та апарату штучної вентиляції легенів. З районного бюджету та бюджету лікарні на співфінансування придбання вищевказаного медичного обладнання вже передбачено 300 тис.грн.

  Також у 2020 році було виділено 813 тис.грн. на придбання лабораторного обладнання для КП «Голопристанська ЦРЛ». Вже проведені усі необхідні процедури та незабаром лабораторія лікарні отримає сучасне обладнання, а саме: аналізатор біохімічний на сухій хімії IVD, автоматичний; аналізатор гематологічний IVD, автоматичний; аналізатор сечі напівавтоматизований, що дасть змогу покращити якість проведених лабораторних досліджень.

  Дай Бог, усі проєкти в частині придбання сучасного медичного обладнання втіляться в життя і лікарня матиме вже сім сучасних медичних апаратів. Такий результат нашій команді вдалося зробити лише за два роки, бо маємо велике бажання зберегти нашу лікарню та підвищити рівень надання медичних послуг.

  Вперше за всю історію незалежної України на Голопристанщині розпочато будівництво трьох нових, сучасних лікарських амбулаторій на території сіл Нова Збур’ївка, Стара Збур’ївка та Залізний Порт. Дорога до цього відкриття сучасності була довга та терниста і розпочалася ще у далекому 2017 році. Загальна вартість будівництва амбулаторій загальної практики сімейної медицини відповідно до експертних звітів: - Новозбур’ївська амбулаторія - 9 млн. 300 тис.грн., Старозбур’ївська амбулаторія - 8 млн. 500 тис.грн., Залізнопортівська амбулаторія – 5 млн. 140 тис.грн.(договірна ціна). Згідно з прогнозами замовника – Херсонської обласної державної адміністрації, всі три амбулаторії, планується відкрити вже в 2020 році.

  У 2019 році з районного бюджету профінансовано: будівництво Новозбур’ївської лікарської амбулаторії - 300 тис.грн. та 200 тис.грн. для Старозбур’ївської лікарської амбулаторії. У 2020 році на співфінансування Новозбур’ївської амбулаторії виділено ще 598 тис.грн.  

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

  Також відповідно до державної програми «Допомога поруч!»   Голопристанщина отримала ще й три службових автомобілі марки «Рено-Дастер» для новозбудованих амбулаторій вартістю 500 тис. грн. кожний. Приємно відмітити, що саме наш район отримав найбільшу кількість автомобілів.

  У цьому році мав честь вручити два комплекти телемедичного обладнання терапевту Новозбур’ївської лікарської амбулаторії Андрію МАЛОМУ та один комплект завідувачу Старозбурївської лікарської амбулаторії Ігорю КУЧЕРУ, загальна вартість складає 330 тис.грн. Дане обладнання придбане за рахунок державного бюджету (90 %) та співфінансування з районного бюджету (10 %).

  Позитивні зміни відбулися і в первинній ланці. У 2016 році за рахунок коштів районного бюджету проведені капітальні ремонти із заміни покрівлі Новозбур’ївської лікарської амбулаторії – 250 тис.грн., системи опалення Нововолодимировської лікарської амбулаторії – 100 тис.грн., а також покрівлі та вікон Таврійської лікарської амбулаторії – 150 тис.грн.

У 2017 році за рахунок благодійної допомоги від ДП «Діасервіс Плюс»  у сумі 600 тис.грн. проведено капітальний ремонт другого поверху будівлі інфекційного відділення, реконструкцію каналізаційної мережі та збільшено потужність підстанції 80 кВт КП “Голопристанська ЦРЛ”.

  У цьому ж році з районного бюджету було виділено 50 тис. грн., за рахунок яких утеплено частину будівлі дитячої консультації, встановлено кондиціонер, облаштувано санвузел та встановлено лавки на прилеглій території.

  У 2018 році на потреби первинної ланки виділено кошти у сумі 413 тис.грн та придбано 15 одиниць ліцензійного програмного забезпечення, 10 комп’ютерів та 6 принтерів.

  У 2019 році з районного бюджету виділено 100 тис.грн. на заміну вікон на енергозберігаючі в Голопристанській лікарській амбулаторії.

  Знатною подією для дитячої консультації стало відкриття у 2019 році блоку здорової дитини. Давня мрія колективу цього закладу нарешті втілена в життя.

  А також, будучи вже самостійним «Голопристанським ЦПМСД», вони розпочали роботу з оновлення матеріально-технічної бази. За останні роки придбали електрокардіографи, медичне обладнання та інструменти (ваги, отоофтальмоскоп, пульсоксиметр, тонометр, сумка сімейної метсестри та інше), медичні меблі (банкетки, кушетки, столи пеленальні, інструменти та інше) та багато іншого.

  Розпочаті реформи в медичній галузі, головний орієнтир яких – здоров’я нації, наше з вами здоров’я, вже не зупинити, а стратегічному курсу на реформу охорони здоров’я швидше за все альтернативи немає.

  Поки що зроблені лише перші кроки до підвищення рівня надання медичних послуг. А ще більше планів у нас попереду. І ми все це робимо для того, щоб у першу чергу, зберегти нашу лікарню, підвищити рівень надання медичних послуг, а не закрити її, як наразі серед населення розповсюджують недостовірну інформацію. І те, що районна лікарня ПОКИ ЩО не стала опорною, це ще не вирок і боротьба за статус ОПОРНОЇ ще триває.

РОБОТА В СПОРТИВНІЙ ГАЛУЗІ

   СПОРТ є не менш важливою сферою для нашої команди. 

  Фізична культура та спорт посідають важливе місце у житті населення району. Нам є чим пишатися. За останні роки ми спостерігаємо значні досягнення та активність вихованців та тренерів дитячо-юнацької спортивної школи. Вони представляють наш край та здобувають призові місця на змаганнях не лише районного та обласного рівня, а й на чемпіонатах України, Європи та світу.

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

   Окрім того, є значні досягнення в розвитку спортивної інфраструктури.

   В рамках державної бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у 2019 році втілений в життя проєкт з будівництва спортивного майданчика для мініфутболу зі штучним покриттям на території опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1». Загальна вартість проєкту 1 млн. 600 тис.грн.

    Аналогічний майданчик збудований у 2018 році в селі Чулаківка. Вартість проєкту 1 млн. 394 тис.грн.

  Також на території опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа № 1» втілений в життя проєкт-переможець обласного конкурсу проєктів розвитку громад Херсонщини «Благоустрій території Новозбур’ївської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з переобладнанням існуючого спортивного майданчику». Загальна вартість робіт близько 547 тис.грн. Опорний заклад отримав сучасний спортивно-ігровий майданчик, в якому є три секції: ігрова, вуличні тренажери та воркаут.

  Висловлюю слова вдячності депутатському корпусу Новозбур’ївської громади за те, що вчасно підставили плече та надали співфінансування на вищезазначені проєкти у сумі близько 800 тис.грн., депутатському корпусу Чулаківської громади, які долучилися до реалізації проєкту з будівництва футбольного поля зі штучним покриттям та надали 100 тис.грн.,  а також своєму рідному депутатському корпусу районної ради, які завжди не стоять осторонь добрих справ і цього разу вчасно прийняли рішення та надали близько 500 тис.грн. на будівництво вищевказаних спортивних об’єктів.

  До речі, хочеться відмітити, що районна рада спільно з Новософіївською сільською радою у 2019 році здобули перемогу в обласному конкурсі проєктів розвитку громад Херсонщини з проєктом «Поточний ремонт спортивної зали Новософіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів», який планується втілити в життя вже в цьому році. Призовий фонд склав майже 150 тис.грн.

  А ще особисто у мене разом із жителями Новозбур’ївської громади є давня мрія – збудувати на території найбільшого села в Голопристанському районі Нова Збур’ївка сучасний стадіон, який би включав, окрім спортивних елементів, ще й зону відпочинку та розваг. Про цю мрію неодноразово чув від директорів шкіл, тренерів, спортсменів та активних жителів села, які зверталися до мене з цією ідеєю.

  І вже сьогодні зроблено перший крок до здійснення цієї мрії. З районного бюджету виділено 100 тис.грн. на виготовлення проєктно-кошторисної документації на будівництво сучасного стадіону.

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

  Проєкт передбачає: будівництво спортивного стадіону, де буде розміщене футбольне поле зі штучним покриттям розміром 52х94 з трибунами для глядачів і трьома біговими доріжками, які включають у себе стометрівку та стрибки у довжину, мультифункціональний спортивний майданчик для занять з двох видів спорту: баскетбол та волейбол і спеціальне місце для метання ядра, а також гімнастичний майданчик, вуличні тренажери, воркаут, вуличні тенісні столи, скалодром, канатні ігрові комплекси та ігрові майданчики для дітей різної вікової категорії.

  Інвестиції у спорт –  запорука здоров’я нації. Тож, будемо намагатися примножувати наявні здобутки і далі робити певні кроки до розвитку спортивної інфраструктури нашого краю.

 

ГАЛУЗЬ КУЛЬТУРИ

  Розвиток галузі культури є запорукою успішного та сталого розвитку країни. Для нас важливо надати імпульс для розвитку культурної індустрії, ми маємо розвивати традиції та культуру місцевості, а головне намагатися створити умови для формування власного обличчя нашого краю.

  У 2016 році з районного бюджету були виділені кошти у сумі 100 тис.грн. на капітальний ремонт покрівлі Таврійської музикальної школи, що дало змогу зберегти будівлю закладу, і сьогодні цей заклад успішно працює.

  Наш край дуже багатий на талановитих людей, ми маємо 231 колектив художньої творчості, з них 15 оркестрово-інструментальних, 95 вокально-хорових, 48 хореографічних, 67 театральних, 6 фольклорних.

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

  Таланти Голопристанщини прославляють свій рідний край не лише в Україні, а й за її межами, адже саме вони беруть активну участь в обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах, де займають призові місця.

  Неможливо не відмітити гордість нашого краю - зразковий хореографічний ансамбль «Райдуга» (керівник Лариса Сафонова), який посів 3 перших місця у Міжнародному конкурсі-фестивалі «Золоте Руно», Грузія, м. Кабулетті2 перших та одне 2 місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Catch the Beat», м. Умань, а також 1-2 місця у Всеукраїнському благодійному фестивалі-конкурсі «Юнівер Стар», с.Лазурне. І це далеко не всі нагороди наших талантів.

  Культура – це обличчя нашого краю, і з гордістю хочу відмітити, що ми пишаємося нашими талантами та бажаємо їм успіхів та нових перемог.

 

ІСТОРІЇ ЗНАЧНИХ ЗДОБУТКІВ

  Приємно відзначити, що держава піклується про дітей-сиріт, яким так необхідна підтримка та допомога. Вже четвертий рік поспіль саме за рахунок субвенції з державного бюджету такі діти мають змогу отримати власне житло - це мрія кожного і сьогодні це не лише пусті обіцянки влади, а неоціненний подарунок для цих дітей.

  Багато зусиль в діяльності депутатського корпусу спрямовується на залучення інвесторів в галузі будівництва та експлуатації сонячних електростанцій. Разом з Новозбур’ївською сільською радою нам вдалося розпочати співпрацю з ТОВ “Атлас Кепітал Енерджи”, яким з боку влади надано зелене світло та виділено 115 га землі для будівництва та експлуатації сонячної електростанції. Реалізація даного проєкту із впровадження «Зеленої енергетики» дозволить сільській раді додатково отримати  понад 1 млн. 700 тис.грн.

   Також неодноразово велися перемовини з інвесторами і вже зроблений перший крок - укладений договір на 600 га на дані цілі на території Новозбур’ївської сільської ради. У випадку реалізації даного проєкту Голопристанський район матиме змогу отримати додатково близько 18 млн.грн.

   Втілення таких проєктів – це додаткові кошти до бюджетів сільських рад, які вони мають змогу спрямувати саме на розвиток громади.

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

  Ще один позитивний момент хочеться відмітити, який стосується РЕМОНТУ ДОРІГ. Активно співпрацюючи з обласною владою, ми маємо певний результат в цьому напрямку.

  Останні роки все частіше почали проводити не ямковий, а поточний середній ремонт автомобільних доріг, що є більш якіснішим. Вважаю, що це дуже гарний підхід - краще зробити менше, але якісніше.

  Саме такий ремонт проведений на автомобільних дорогах, таких як: Р-57 Олешки - Гола Пристань - Скадовськ (111млн. 635 тис.грн.), Залізний Порт – Круглоозерка (35 млн. 288 тис.грн.), Нововолодимирівка – Круглоозерка (1 млн. 268 тис.грн.), Зеленотропинське – Долматівка (12 млн. 500 тис.грн.) та інших.

  А також у 2016 році розпочато ямковий ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Геройське – Стара Збур’ївка (магазин «Сільпо»). На її ремонт було виділено 1 млн. 300 тис.грн., з яких 800 тис.грн. - районний бюджет та 500 тис.грн. - обласний.

  У 2018 році продовжено ямковий ремонт дороги Геройське – Стара Збур’ївка, на який спрямовано 5 млн. 200 тис.грн. коштів з державного бюджету.

  А також у 2020 році розпочато будівництво нової дороги, яка буде сполучати два курортні населені пункти – село Приморське та село Лазурне, вартістю 135 млн.грн. 

  Не менш важливим для нашої команди є соціальний захист населення. Незважаючи на обмеженість фінансового ресурсу районного бюджету, протягом п’яти років щороку виділялися кошти на фінансування різного роду програм даної галузі.

  У рамках профільних програм виділялися кошти на придбання інсуліну, пільгових медикаментів та засобів догляду за інвалідами. Надавалися також пільги на житлово-комунальні послуги учасникам АТО та відшкодування їм вартості оформлення землевпорядної документації, а також не залишилися без нашої підтримки малозабезпечені верстви населення. Це лише частина переліку соціальних послуг, які фінансувалися з районного бюджету.

  Не можу не відмітити, ще один момент, який увійшов до історії, – це збереження районного архіву. У 2018 році на долю цієї надзвичайно важливої установи випали справжні випробування, які разом ми успішно подолали.

  У 2018 році за рішенням суду Голопристанська міська рада виселила районний архів, знаючи що на той час їм не було куди подітися.

  Ми з колегами оперативно знайшли приміщення під розміщення вищезазначеної установи, але воно потребувало капітального ремонту. Приклавши максимум зусиль, винайшли кошти та спрямували їх на капітальний ремонт приміщення, в рамках якого була замінена покрівля, встановлені вікна, здійснено капітальний ремонт системи опалення, встановлено твердопаливний котел, а також виготовлено та встановлено стелажі, охоронна та пожежна сигналізації. Вартість цієї доброї справи склала близько 940 тис.грн.

  Сьогодні фахівці архівного відділу спокійні та щасливі і залюбки надають послуги людям. Адже тепер вони мають надійну покрівлю над головою та працюють в комфортних умовах.

  Вдячний своїй команді за те, що вчасно вжили необхідних заходів та зберегли цю установу. Адже у документах архівного фонду – наша історія, наші права та здобутки, і обов’язок кожної влади берегти цей неоціненний скарб.

 

Шановні земляки!

  Озирнувшись назад, можу сміливо сказати, що ці п’ять років були важливими для всіх нас. Вони подарували нам радість перемог, новий професійний та життєвий досвід. Підбиваючи підсумки, ми бачимо, що зроблено чимало, але ще дуже багато завдань стоїть перед нами попереду.

  Питань, які потребують вирішення, щодня постає немало – економічних, організаційних, фінансових та інших. І мусимо навчитися їх долати, працюючи на результат спільно.

  З гордістю хочу зазначити, що депутатський корпус районної ради VII скликання - це обранці, якими повинні пишатися їх виборці, адже, окрім значних результатів кропіткої праці, вони не втрачають ту найціннішу якість, яка має бути в кожному із нас – це людяність. 

  Хочеться вірити, що ті добрі справи зроблені нашою командою, повернуться кожному із нас сторицею.

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

  Я щиро дякую всім за підтримку, за розуміння та конструктивні поради. Дякую народним депутатам України від Херсонщини, з якими ми плідно працювали п’ять років, Херсонській обласній державній адміністрації в особі екс-губернатора Гордєєва А.А., Херсонській обласній раді в особі голови Мангера В.М. за підтримку, порозуміння та співпрацю заради кращого майбутнього наших громадян.

  Особливі слова вдячності висловлюю своїй команді, депутатам районної ради за ваше виважене та обдумане "ЗА" чи "ПРОТИ" при прийнятті важливих і актуальних для району рішень, за небайдужість і активність, принциповість та готовність самовіддано відстоювати інтереси своїх виборців.  Наше з вами завдання було зробити все від нас залежне, щоб націлити роботу на суттєве поліпшення соціального захисту наших громадян, зміцнити добробут та благополуччя людей.

  Хочу висловити подяку також президенту Благодійної організації Фонд громади міста Гола Пристань «Свята Ольга» Михолат С.М., яка вже другий рік поспіль є надійним партнером в реалізації масштабних проєктів в галузі медицини.

  Окрім того, вдячний своєму раднику Сипко В.А., яка є розробником низки інвестиційних проектів, які стали переможцями конкурсів різного рівня та вже сьогодні втілені в життя.

  Не можу не відмітити і той великий внесок виконавчого апарату районної ради, на чолі з його керівником Александровою Т.М., на який покладаються організаційне, правове, інформаційно-аналітичне забезпечення діяльності ради.

  Головне в нашій діяльності – знайти нові підходи і шляхи вирішення наболілих проблем. Запорукою цьому є тісна співпраця громади Голопристанського району, районної ради, районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та підтримки обласної та державної влади.

Бо лише РАЗОМ – МИ СИЛА!

Звіт голови Голопристансьої районної ради Херсонської області Соловйова В.О.

   Віримо, що кожен наступний рік, в якій громаді ми б не були далі, буде ще вдалішим, а здобутки лише примножуватимуться.

  Хочеться побажати усім нам, щоб успіхи і перемоги окриляли кожного із нас на нові звершення і здобутки. Щоб родинне тепло і затишок оберігали нас, а палкі прагнення та діяння несли у світ лише мир і добро. Хай  панує злагода у наших діях, мудрість – у думках, спокій – у домівках. Потрібно жити з добром у душі до людей і почуттям гідності за свій народ.

  Я від щирого серця бажаю громадам Голопристанщини успіхів та процвітання, а кожному жителю міцного здоров’я, щасливої долі, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові.

СЛАВА УКРАЇНІ!

 

             Голова районної ради

             Віталій СОЛОВЙОВ

 

 

zvt-sayt.pdf [660.82 Kb] (cкачувань: 6) : 09 October 2020 в 09:29

Теги: attachment

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги