Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ (повний) сорок п’ятої сесії VІІ скликання від 17.09.2020

опубліковано: 12-10-2020, 14:34, переглядів: 63,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПРОТОКОЛ (повний)

сорок п’ятої сесії VІІ скликання

 

від 17.09.2020

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що сорок п’ята сесія районної ради VII cкликання скликана розпорядженням голови районної ради від 11 серпня 2020 року № 15-р.

  Із загальної кількості 34 депутати районної ради на сорок п’ятій сесії районної ради VІІ скликання присутні 20 депутати, відсутні з поважних та невідомих причин 14 депутатів.

  На пленарному засіданні сесії присутні: голова районної державної адміністрації Золотаревський Костянтин Олександрович, заступник голови районної державної адміністрації Антюшина Олена Миколаївна, в.о.керівника Новокаховської місцевої прокуратури Подоляк Євген Миколайович, заступник керівника Новокаховської місцевої прокуратури Шишенко Дмитро Олексійович, керівники підприємств, установ, організацій, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, посадові особи виконавчого апарату районної ради та інші зацікавлені особи. 

  Відповідно до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" запропонував відкрити сорок п’яту сесію районної ради VІІ скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: ЗА? Одностайно. 

         Оголосив сорок п’яту сесію районної ради VII скликання відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, привітав з днем народження депутатів районної ради, сільських голів, керівників управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівників районних підприємств, установ, організацій, посадова особа виконавчого апарату районної ради, які у міжсесійній період відсвяткували свої дні народження.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, зазначив, що відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, оголошень, звернень, пропозицій та листів.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав слово для виступу депутату районної ради Басарабу І.К.

 

Басараб І.К. – депутат районної ради, звернув увагу депутатів районної ради VII скликання та озвучив лист Національного агентства з питань запобігання корупції від 28 серпня 2020 року № 113-02/44453/20 про подачу декларацій та на окремі статті Закону України "Про запобігання корупції" (додається).

  Ознайомив депутатів районної ради з листами Фонду державного майна України та Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо передачі державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство" (додаються).

  Повідомив, що до депутата районної ради Бондара П.П. звернулись працівники Приморського управління водного господарства щодо реорганізації управління та скорочення штатної чисельності. Про це він повідомив на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району. Працівники пропонують звернутись до Кабінету міністрів України з питання збереження Приморського управління. 

 

Басараб І.К. – депутат районної ради, запропонував прийняти звернення до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А., яке опрацьоване виконавчим апаратом районної ради, щодо недопущення руйнування галузі водного господарства.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування підтримати звернення до Прем’єр-міністра України Шмигаля Д.А. озвучене Басарабом І.К.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Звернення підтримано (додається).

 

ВИСТУПИВЛИ:

Брага А.Г. – депутат районної ради  VII cкликання, який проінформував про підвищення тарифу на воду для зрошення земель.

 

Басараб І.К. – депутат районної ради, звернув увагу депутатів районної ради, що на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально - економічного розвитку району членом комісії Бондарем П.П. піднімалось питання щодо збереження фельдшерсько-акушерських пунктів району.

 

Басараб І.К. – депутат районної ради, озвучив інформацію надану управлінням соціального захисту населення та охорони здоров’я районною державною адміністрації станом на 17 вересня 2020 року щодо збереження та утримання районних ФАПів (додається).

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав слово для виступу завідувачу юридичного сектору виконавчого апарату районної ради Дімовій Ж.О.

 

Дімова Ж.О. - завідувач юридичного сектору виконавчого апарату районної ради, звернула увагу депутатів районної ради VII cкликання на подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у 2020 та 2021 роках та на перевірку електронних ключів щодо їх дійсності.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, звернув увагу депутатів районної ради та запропонував прийняти звернення до депутатів Верховної Ради України щодо внесення змін до статті 7 Закону України "Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності" та обґрунтував важливість прийняття такого звернення.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування підтримати звернення.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

"За" – одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Звернення підтримано (додається).

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, надав слово для виступу раднику голови районної ради Александровій Т.М.

 

Александрова Т.М. - радник голови районної ради, звернула увагу депутатів районної ради на вимоги статті 16 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" щодо проведення звітів про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу відповідно до затвердженого районною радою графіку.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації роботи сорок п’ятої сесії районної ради обрати робочі органи сесії.

Запропонував склад робочих органів сесії.

Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії обрати лічильну групу (комісію) у складі:

 

Мануйленко Тетяна Вікторівна - депутат районної ради VІІ скликання

Питомець Олександр Іванович - депутат районної ради VІІ скликання

Шишкін Володимир Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати лічильну групу в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад лічильної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для ведення протоколу пленарного засідання сесії, розгляду та систематизації запитів, пропозицій депутатів, а також листів, заяв, телеграм, інших звернень виборців, які надійдуть на адресу сесії, інформування сесії з цих питань обрати секретаріат сесії в складі:

 

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Кравченко Діана Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Лобинцева Анжеліка Адольфівна - головний спеціаліст сектору організаційної роботи виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати секретаріат у запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Склад секретаріату сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував лічильній групі та секретаріату приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для юридичного забезпечення роботи сесії обрати юридичну групу у складі:

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІІ скликання

Бондар Петро Павлович - депутат районної ради VІІ скликання

Дімова Жанна Омелянівна - начальник юридичного сектору виконавчого апарату районної ради

 

Інші пропозиції не надійшли.

ВИРІШИЛИ:

Обрати юридичну групу в запропонованому складі.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував для організації висвітлення роботи пленарного засідання сесії районної ради у засобах масової інформації обрати прес-групу сесії у складі:

Козаченко Андрій Олександрович - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - директор приватного підприємства "Тронка", редактор газети "Тронка".

 

ВИРІШИЛИ:

Обрати прес-групу сесії в запропонованому складі.

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Склад прес-групи затверджено.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити порядок денний та регламент роботи сорок п’ятої сесії районної ради, які погоджені Президією районної ради – порядок денний та регламент роздані депутатам на руки.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту сесії районної ради.

 

Санашвілі О.О. – депутат районної ради VII скликання, зазначив, що будуть доповнення до порядку денного сесії та регламенту.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, поставив на голосування прийняти за основу проект порядку денного сорок п’ятої сесії районної ради VII скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Проект порядку денного сесії прийнято за основу.

 

Санашвілі О.О. – депутат районної ради VII скликання, голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, запропонував до порядку денного сесії внести додатково два питання, які опрацьовані сьогодні на засіданні постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства. Звернув увагу, що членами комісії підготовлені відповідні висновки і рекомендації, а також проекти рішень сесії районної ради:

  - "Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області";

  - "Про план розвитку комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня". 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію озвучену Санашвілі О.О.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Питання  включено до порядку денного сесії.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи будуть ще зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного сесії районної ради.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити в цілому порядок денний роботи сорок п’ятої сесії районної ради з проголосованими доповненнями.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити порядок денний сорок п’ятої сесії районної ради VІI скликання з проголосованими доповненнями.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно. Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Порядок денний затверджено.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж І півріччя 2020 року.

Доповідає: в.о.керівника Новокаховської місцевої прокуратури
Подоляк Є.М.

2. Про хід виконання програми соціального-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік.

Доповідає: начальник управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації Риженко Ю.М.

3. Про внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки.

Доповідає: заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації Антюшина О.М. 

4. Про внесення змін до програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації Козакова Г.В.

5. Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року.

Доповідає: начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації Волошина Н.О. 

6. Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік"

Доповідає: начальник фінансового управління Голопристанської районної державної адміністрації Волошина Н.О.

7. Про звіт директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи про роботу відповідно до Статуту та Контракту.

Доповідає: директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Пантак О.Г.

8. Про внесення змін до списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області  та затвердження його в новій редакції.

Доповідає: заступник голови постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Санін О.С.

9. Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради.

Доповідають:депутати районної ради VII скликання Коломієць Д.В., Погорільська М.Б.

10. Про погодження проекту землеустрою

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюк А.І. 

11. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" на 2021 рік 

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 12. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"  Голопристанської районної ради Херсонської області на 2021 рік

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

13. Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за ІІ квартал 2020 року

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

14. Про внесення змін до Статуту комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв та оформлення його в новій редакції

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

15. Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності Гладківської сільської об’єднаної територіальної громади

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

16. Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Чорноморської сільської ради

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

17. Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новозбур’ївської сільської ради

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 18. Про надання згоди на внесення змін до договору

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 19. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області нерухомого майна, основних засобів, інших матеріальних цінностей та активів, що знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

20. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

21. Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області

Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 22. Про план розвитку комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

Доповідає: заступник головного лікаря з економічних питань комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Кобець Л.М.

23. Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради.

Доповідає: голова районної ради Соловйов В.О.   

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував взяти за основу регламент роботи сорок п’ятої сесії районної ради, який погоджений Президією районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Регламент роботи сесії прийнято за основу.

 

Санашвілі О.О. – депутат районної ради VII скликання, голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства запропонував доповнення до регламенту, а саме з питань:

- "Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області" (визначити доповідачем голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О. та надати 5 хвилин для доповіді);

- "Про план розвитку комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" (визначити доповідачем заступника головного лікаря з економічних питань комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Кобець Л.М. та надати 5 хвилин для доповіді).

 

Соловйов В.О. – голова районної ради поставив на голосування доповнення озвучені Санашвілі О.О.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За? Одностайно

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Зміни та доповнення до регламенту роботи сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав чи будуть ще зміни, уточнення до регламенту роботи сесії .

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував затвердити в цілому регламент роботи сорок п’ятої сесії районної ради, який погоджений Президією районної ради з проголосованими доповненнями.

 

ВИРІШИЛИ: 

Затвердити регламент роботи сорок п’ятої сесії районної ради VІI скликання.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одноставно.

Голосування проходило шляхом підняття рук.

Регламент роботи сорок п’ятої сесії районної ради VІI скликання затверджено.

 

РЕГЛАМЕНТ 

роботи сорок п’ятої сесії районної ради VІІ скликання

1.

Доповідь з першого питання

-

до 15 хв.

2.

Доповідь з другого питання

-

до 20 хв.

3.

Доповідь з третього питання

-

до 10 хв.

4.

Доповідь з четвертого питання

-

до 5 хв.

5.

Доповідь з п’ятого питання

-

до 10 хв.

6.

Доповідь з шостого питання

-

до 15 хв.

7.

Доповідь сьомого питання

-

до 10 хв.

8.

Доповідь з восьмого по дванадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

9.

Доповідь з тринадцятого по сімнадцяте питання

-

до 5 хв. кожне

10.

Доповідь з вісімнадцятого по двадцять третє питання

-

до 5 хв. кожне

 

 

 

 

 

Виступи депутатів та запрошених з питань порядку денного

 

-

до 5 хв.

 

Час для повторних виступів, заяв, запитань, пропозицій

 

-

до 3 хв.

 

Перерва через кожні 1,5 – 2 години роботи  

-

до 15 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Подоляка Є.М. - виконуючого обов’язки керівника Новокаховської місцевої прокуратури, який доповів про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж І півріччя 2020 року - матеріали додаються до протоколу сесії.

Депутати районної ради інформацію з цього питання мають на руках.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача.

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О.  – голова районної ради, озвучив проект рішення та запитав чи є доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу та в цілому, як рішення районної ради, з урахуванням висновків і рекомендацій постійної комісії.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж І півріччя 2020 року", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 20. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? Немає. Відсутні? 14.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про стан законності та заходи щодо її зміцнення, вжиті органами прокуратури на території району упродовж І півріччя 2020 року"- додаються до протоколу

 

2. СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. - начальника управління з питань оборонної роботи, цивільного захисту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури районної державної адміністрації, яка звітувала про хід виконання програми соціального-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Звернула увагу, що це питання розглядався на двох засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, а також на засіданні колегії районної державної адміністрації, де були прийняті відповідні рішення. Матеріали з цього питання з відповідними додатками розміщенні на сайтах районної ради та районної державної адміністрації. 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який депутати мають на руках.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому, з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій постійної комісії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про хід виконання програми соціального-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про хід виконання програми соціального-економічного та культурного розвитку Голопристанського району на 2020 рік" - додаються до протоколу.

 

3. СЛУХАЛИ:

Антюшину О.М. - заступника голови Голопристанської районної державної адміністрації, яка озвучила зміни та доповнення до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Звернула увагу, що це питання розглядався на засіданні постійної комісії. 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання до доповідача, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який депутати мають на руках.

 

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради, за основу та в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій постійної комісії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

 

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін та доповнень до програми розвитку освіти Голопристанського району на 2017-2020 роки" - додаються до протоколу.

 

4. СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. - начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації, яка озвучила зміни до програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача. Зауважив, що проект рішення депутати мають на руках.

 

Пропозиції не надійшли.

  

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому, з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій постійної комісії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я у Голопристанському районі на 2020 та наступні роки" додаються до протоколу.

 

5. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка озвучила звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року. Зазначила, що це питання розглядалось на засіданні постійних комісій, матеріали депутати мають на руках - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому, з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації та висновків і рекомендацій постійної комісії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2020 року" додаються до протоколу.

 

6. СЛУХАЛИ:

Волошину Н. О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації з питання порядку денного про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік", яка зазначила, що пояснювальну записку депутати мають на руках. Це питання розглядалось двічі на засіданні постійної профільної комісії районної ради. Враховані всі висновки і рекомендації постійної комісій - матеріали додаються до протоколу сесії.

  Запитала чи є потреба озвучувати пояснювальну записку.

  Депутати зазначили, що потреби немає.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення та до доповідача.

 

ВИСТУПИЛИ:

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, яка зазначила, що буде доповнення до проекту рішення

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання за основу.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

Проект рішення прийнято за основу.

 

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, проінформувала, що вчора було отримано рішення Новозбур’ївської сільської ради, яким передаються Новозбур’ївському міжшкільного навчально-виробничому комбінату кошти в сумі 121420 грн. на видатки по оплаті праці з нарахуваннями.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування озвученні доповнення  Волошиної Н.О.

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, запитала чи включені до проекту рішення 45 тис.грн. на придбання меблів (стіл, стілець) НУШ та чи враховані всі зміни.

 

Волошина Н. О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації, відповіла, що так, все враховано.

 

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, внесла пропозицію 60 тис.грн. зняти з позашкільників та направити Новозбур’ївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату. Надала відповідні роз’яснення з цього питання та звернула увагу, що до кінця року коштів на заробітну плату для МНВК не вистачає.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію озвучену Мануйленко Т.В.

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував із 100 тис.грн, які виділялись на виготовлення проекту по будівництву стадіону в с.Нова Збур’ївка направити 49900 грн. на розробку проекту по капітальному ремонту заміни покрівлі в с.Велика Кардашинка та надав відповідні роз’яснення.

Поставив на голосування озвучену пропозицію.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? Одностайно.

Голосування проходило шляхом підняття рук. 

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав чи є ще зміни та доповнення до проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради в цілому з врахуванням пропозицій районної державної адміністрації, висновків і рекомендацій постійної комісії районної ради та проголосованих доповнень та пропозицій.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев'ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до рішення тридцять дев’ятої сесії районної ради VII скликання від 18 грудня 2019 року № 722 "Про районний бюджет Голопристанського району на 2020 рік" додаються до протоколу.

 

7. СЛУХАЛИ:

Пантак О.Г. - директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи, яка звітувала про роботу відповідно до Статуту та Контракту - матеріали додаються до протоколу сесії.

Звернула увагу, що звіт заслуховувався на засіданні постійної комісії районної ради та розданий депутатам на руки.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до доповідача.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, задав питання щодо бачення директорки школи подальшої долі Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи після виборів.

 

Пантак О.Г. - директорка Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи, окреслила два шляхи розвитку школи:

  - у разі підпорядкування школи Скадовській районній раді буде можливість відкривати секції у селах району;

  - у разі, якщо школа буде комунальною власністю Голопристанської об’єднаної територіальної громади, треба зацікавленість ОТГ.

  Зазначила, що на даний час школа співпрацює з Долматівською об’єднаною територіальною громадою (2,5 ставки). Всі інші об’єднані територіальні громади району не мають бажання співпрацювати. Стосовно Голопристанської об’єднаної територіальної громади пояснила, що при спілкуванні з керівництвом було запропоновано виділити 0,5 ставки тренера (0,5 – з районного бюджету), але ця пропозиція не знайшла підтримки.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що він гордий тим, що депутатський корпус зберіг спортивну школу та тим, що наші тренери – справжні професіонали, які виховують спортсменів, які гідно представляють наш район не тільки в області, а і на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Акцентував увагу, що помірковані керівники майбутніх  об’єднаних територіальних громад та району повинні будуть створити умови, при яких спортивна школа буде надавати послуги дітям всього району, як це було раніше.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, акцентував увагу на важливості заняття спортом дітьми, щоб відволікти їх від негідних справ.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що на його думку, в  кожному навчальному закладі повинно бути по футбольному полю, тоді діти будуть здорові і фізично і морально.

 

Мануйленко Т.В. - депутат районної ради VII скликання, акцентувала увагу директорки школи, що треба негайно працювати в напрямку спілкування із своїми колегами із Складовська, щоб запропонувати розвиток тих видів спорту, які, можливо, не застосовуються у їхній ДЮСШ.

  Також, акцентувала увагу директорки на питанні планування спортивних груп в умовах пандемії коронавірусу (дотримання територіальних меж колективного імунітету).

 

Пантак О.Г. - директорка Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи, зазначила, що при проведенні навчальних тренувань тренери дотримуються відповідних умов: не менше 10 людей, носіння масок, застосовування антисептиків та ін.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, зазначив, що в умовах виборної гонки, теперішньому меру міста цікава лікарня, де працює майже 400 людей, а спортивна школа цікавить тільки як будівля і земельна ділянка.

Зазначив, що після проведення децентралізації, ОТГ будуть фінансово залежати напряму під області.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, зазначив, що на теперішній час, відповідно до чинного законодавства щодо передачі майна, визначено термін - не пізніше як до червня 2021 року. Зараз вносяться зміни в ці норми законодавства, які дадуть можливість вирішити ці питання до кінця жовтня 2020 року.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, зазначив, що його хвилює питання: хто буде передавати майно.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, акцентував увагу, що 29 жовтня на пленарному засіданні депутати будуть мати змогу вирішити ці питання, адже цьому, також, буде сприяти внесенню відповідних змін в чинне законодавство, на чому він наголошував раніше.

 

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, підкреслив свою стурбованість тим, що кандидати, які балотуються на посаду мера міста, не зацікавлені у збереженні майна, тому, на його думку, це треба робити саме зараз.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням  висновків і рекомендацій засідання постійної комісії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи про роботу відповідно до Статуту та Контракту" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи про роботу відповідно до Статуту та Контракту" додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, подякував Пантак О.Г. за проведену роботу та побажав успіхів.

 

8. СЛУХАЛИ:

Санін О.С. – заступник голови постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області та затвердження його в новій редакції" - матеріали додаються до протоколу сесії.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який депутати мають на руках, та до доповідача.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, запропонував прийняти проект рішення з цього питання, як рішення районної ради за основу та в цілому з врахуванням  висновків і рекомендацій засідання постійної комісії районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області  та затвердження його в новій редакції" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом Херсонської області  та затвердження його в новій редакції" додаються до протоколу.

 

9. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – голову районної ради, який зазначив, що повідомлення депутатів районної ради Коломійця Д.В. та Погорільської М.Б. про виконання депутатських повноважень та доручень ради депутати мають на руках.

  Запитав чи є у депутатів запитання, доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до проекту рішення, який вони мають на руках.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. – голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запропонував його прийняти за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради", як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримався? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про повідомлення депутатів районної ради про виконання депутатських повноважень та доручень ради " - додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. - голову постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який озвучив проект рішення " Про погодження проекту землеустрою " – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П. – депутат районної ради VII скликання, прохав надати пояснення щодо змін.

 

Торопова Г.І.- спеціаліст із земельних питань Круглоозерської сільської ради, пояснила, що була межа 298,5 га, а тепер 340,3 га у зв’язку із допущеними раніше помилками. У 2016 році затверджений Генеральний план села Круглоозерка, яким збільшується площа за рахунок земель комунальної власні.

  Звернула увагу, що Генеральний план пройшов державну екологічну експертизу, погоджений обласною архітектурою.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про погодження проекту землеустрою" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

   Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про погодження проекту землеустрою" додаються до протоколу.

 

10. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" на 2021 рік" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії за основу та в цілому, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" на 2021 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

 

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" на 2021 рік" додаються до протоколу.

 

12. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"  Голопристанської районної ради Херсонської області на 2021 рік " – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"  Голопристанської районної ради Херсонської області на 2021 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

 

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги"  Голопристанської районної ради Херсонської області на 2021 рік" додаються до протоколу.

 

13. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за ІІ квартал 2020 року" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за ІІ квартал 2020 року" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За?18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області за ІІ квартал 2020 року" додаються до протоколу.

 

14. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про внесення змін до Статуту комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв та оформлення його в новій редакції" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

 

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. – депутат районної ради VII скликання, запитала про зміни в Статуті.

 

Антюшина О.М. – заступник голови районної державної адміністрації, зазначила, що це питання розглядалось на профільній комісії. Усунені всі нюанси, які не відповідали діючому законодавству. Звернула увагу, що Статут приведений у відповідність до чинного законодавства, створений на підставі типового Положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 686 та узгоджений із завідувачем юридичного сектору виконавчого апарату районної ради.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є ще запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про внесення змін до Статуту комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв та оформлення його в новій редакції" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про внесення змін до Статуту комунальної організації (установи, закладу) Новозбур’ївська дитяча школа мистецтв та оформлення його в новій редакції" додаються до протоколу.

 

15. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності Гладківської сільської об’єднаної територіальної громади" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності Гладківської сільської об’єднаної територіальної громади" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності Гладківської сільської об’єднаної територіальної громади" додаються до протоколу.

 

16. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Чорноморської сільської ради" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій спільного засідання постійних комісій, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Чорноморської сільської ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Чорноморської сільської ради" додаються до протоколу.

 

17. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новозбур’ївської сільської ради" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна  зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новозбур’ївської сільської ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про передачу окремого, індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад Голопристанського району до комунальної власності територіальної громади Новозбур’ївської сільської ради" додаються до протоколу.

 

18. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення " Про надання згоди на внесення змін до договору " – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання згоди на внесення змін до договору" як рішення районної ради.

 

 ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання згоди на внесення змін до договору" додаються до протоколу.

 

19. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області нерухомого майна, основних засобів, інших матеріальних цінностей та активів, що знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області нерухомого майна, основних засобів, інших матеріальних цінностей та активів, що знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області нерухомого майна, основних засобів, інших матеріальних цінностей та активів, що знаходяться в оперативному управлінні комунального некомерційного підприємства "Фтизіопульмонологічний медичний центр" Херсонської обласної ради" додаються до протоколу.

 

20. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення " Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік " – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

 Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства "Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Голопристанської районної ради Херсонської області на 2020 рік " додаються до протоколу.

 

21. СЛУХАЛИ:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства, який озвучив проект рішення "Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області" – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача та доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області індивідуально визначеного майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області" додаються до протоколу.

 

22. СЛУХАЛИ:

Кобець Л.М. - заступника головного лікаря з економічних питань комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", яка про план розвитку комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" та надала роз’яснення – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання до доповідача.

Запитання не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, озвучив проект рішення з цього питання та запитав у депутатів чи є доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення " Про план розвитку комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 19. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 1. Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення " Про план розвитку комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" додаються до протоколу.

 

23. СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. –  голову районної ради, яку озвучила проект рішення "Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради" та надав роз’яснення з цього питання – матеріали додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запитав у депутатів чи є запитання  доповнення, пропозиції, зміни чи уточнення до озвученого проекту рішення.

 Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, запропонував прийняти, озвучений проект рішення за основу та в цілому, з урахуванням висновків і рекомендацій засідання постійної комісії, як рішення районної ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований проект рішення "Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради" як рішення районної ради.

 

ГОЛОСУВАЛИ:

За? 18. Проти? Немає. Утримались? Немає. Не голосували? 2 (Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів). Відсутні? 14.

  Рішення прийнято - Результати поіменного голосування та рішення "Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради" додаються до протоколу.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, наголосив, що всі питання порядку денного сорок п’ятої сесії районної ради VІІ скликання розглянуті.

  Запитав чи будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії.

Пропозиції не надійшли.

 

Соловйов В.О. - голова районної ради, оголосив сорок п’яту сесію районної ради VІІ скликання закритою.

 

Звучить Гімн України

 

 

Секретаріат сесії:

                                                                                            Н.А.Кабакова

 

                                                                                             Д.А.Кравченко

 

 

 

Голова районної ради                                                             В.О.Соловйов

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги