Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Звіт Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги про проведену роботу за 9 місяців2020 року

опубліковано: 23-10-2020, 11:46, переглядів: 344,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Звіт Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги про проведену роботу за 9 місяців2020 року

 

  Діяльність Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, під юрисдикцію якого підпадають Голопристанський, Каланчацький та Скадовський райони Херсонської області, спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

  Так, за 9 місяців 2020 року 1552 громадяни намали змогу отримати відповіді на свої питання правового характеру. Основними питаннями, що хвилювали клієнтів були питання сімейного права (визнання батьківства, позбавлення батьківства, розірвання шлюбу, збільшення розміру аліментів, виїзд з дитиною за кордон); соціального та пенсійного забезпечення (призначення, перерахунок та відмова у надання субсидій; призначення перерахунок та відмова у призначенні пенсії; оскарження висновку МСЕК щодо призначення групи інвалідності); спадкового права (поновлення пропущеного строку для прийняття спадщини, визнання заповіту недійсним); земельного права (договір оренди земельної ділянки та порядок його розірвання, орендна плата) та інші.

  За вторинною правовою допомогою (складання документів процесуального характеру та представництво інтересів осіб в суді, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами) звернулося 220 осіб.

  В зв’язку із встановленими на території України карантинними обмеженнями зменшилась, в порівнянні з аналогічним періодом 2019 рок, кількість виїздів мобільних консультаційних пунктів (виїзних прийомів громадян) по населеним пунктам Голопристанського, Скадовського та Каланчацького районів - 11 виїздів, консультації отримали 23 особи та роботи дистанційних пунктів доступу громадян до безоплатної правової допомоги  в приміщеннях державних установ та організацій – 41 вихід, під час яких було надано безоплатну правову допомогу 58 громадянам.

  З початку 2020 року Місцевий центр співпрацює (на підставі укладених контрактів) з 30 адвокатами системи безоплатної вторинної правової допомоги, яким видано 145 доручень для представництва інтересів громадян в судах.

  Працівниками Місцевого центру до районних судів (Голопристанський, Скадовський та Каланчацький), в інтересах громадян, було складено та подано 74 процесуальних документів та здійснено їх представництво. Більшість звернень до суду стосувалися допомоги з питань збільшення розміру аліментів; розірвання шлюбу; стягнення моральної та матеріальної шкоди; видача обмежувального припису та ін.

  Фахівцями Місцевого центру за 9 місяці 2020 року проведено 150 правопросвітницьких заходів, як офлайн так і в режимі онлайн.

  А також нагадуємо, що за безоплатною вторинної правовою допомогою можна звертатися до Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться за адресою: Херсонська область м. Гола Пристань пров. Курортний, 7 тел. (05539) 2-10-96.

 

 

З повагою,

Директор

Голопристанськогомісцевого центру

з наданнябезоплатної

вторинноїправовоїдопомоги                                         І.М. Кеба

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги