Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 55 засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

опубліковано: 4-11-2020, 16:27, переглядів: 49,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ  № 55

засідання постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства 

 

28 жовтня 2020 року                                              м. Гола Пристань                                                                                

 

Присутні члени комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства:

1.  Санашвілі Олег Отарович – голова комісії

2.  Коваленко Сергій Георгійович

3.  Питомець Олександр Іванович

4.  Шевченко Тетяна Вікторівна

5.  Грибко Олексій Сергійович

 

       Відсутні з поважних причин члени комісії:

      1. Подтабачний Вадим Олексійович

      2. Леонт’єв Ігор Сергійович

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова   районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Кушнаренко Наталія Іванівна – головний спеціаліст юридичного сектору виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

Коломієць Димитрій Васильович –  голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району;

Загороднюк Андрій Іванович – голова постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології;

Погорільська Меланія Броніславівна – голова постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики;

Чумак Микола Миколайович – голова постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення та охорони здоров’я;

Бондар Петро Павлович – депутат районної ради VII скликання;

Жакулін Максим Юрійович – перший заступник голови Голопристанської районної державної адміністрації;

Житнюк Владислав Вадимович – головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»;

Сокирка Ольга Іванівна – головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»;

Шацило Євгеній Геннадійович – головний лікар комунального підприємства «Голопристанський центр первинної медико – санітарної допомоги»;

Санашвілі О. О. – голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, відкрив засідання постійної комісії та поставив порядок денний та регламент роботи комісії на голосування.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Про рекомендації районній раді щодо викладення умов договору безоплатного користування Голопристанською районною державною адміністрацією майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області у новій редакції та надання в оренду приміщення народному депутату України Ковальову О. І.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О.

  2. Про рекомендації районній раді щодо припинення та надання права оперативного управління на нерухоме майно територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області. 

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О.

 3.Про рекомендації районній ради щодо передачі майнових прав (права власності на майно) та юридичної особи бази відпочинку «Світоч», будівель, споруд, основних засобів, цінних та малоцінних матеріалів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області до комунальної власності Бехтерської сільської об’єднаної територіальної громади.  

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О.

  4. Про рекомендації районній раді щодо передачі майнових прав (право власності на майно) та юридичних осіб комунальної форми власності, цілісних майнових комплексів, будівель, споруд, основних засобів, цінних та малоцінних матеріалів у спільну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області.

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О.

   5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження проектної документації.

   Доповідає: голова районної ради Соловйов В. О.

   6. Про рекомендації районній раді щодо передачі майнових прав (права власності на майно) та юридичної особи комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», цілісного майнового комплексу, будівель, споруд, основних засобів, цінних та малоцінних матеріалів у спільну власність Бехтерської, Чулаківської, Долматівської сільських об’єднаних територіальних громад та Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради  Херсонської області».

   Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О.

 7. Про рекомендації районній раді  щодо передачі майнових прав (права власності на майно) на цілісний майновий комплекс (адмінбудівлю, гаражі, котельню та альтанку) Голопристанської районної ради Херсонської області у комунальну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області.

  Доповідає: голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О.

 

  Регламент роботи:

  1. Доповідь з першого  по третє питання  -     до 5 хв.       

 2. Доповідь з четвертого питання -  до 15 хв.

 3. Доповіді з п’ятого по сьоме питання – до 10 хв.     

 4. Виступи з питань порядку денного - 3 хв.

 5. Запитання до питання порядку денного та відповіді на них – до 1 хв.

 

Голосували: «За» - одноголосно.

Порядок денний та регламент роботи комісії затверджено.

 

1. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив перше питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо викладення умов договору безоплатного користування Голопристанською районною державною адміністрацією майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області у новій редакції та надання в оренду приміщення народному депутату України Ковальову О. І.» та проінформував присутніх, що до районної ради надійшли листи від народного депутата України Ковальова О. І. щодо надання в оренду приміщення для роботи помічнику – консультанту та Голопристанської районної державної адміністрації з відмовою від безоплатного користування кабінетом №6 площею 12,14 кв.м., який був наданий згідно строкового договору, укладеного між Голопристанською районною радою та Голопристанською районною державною адміністрацією 02 березня 2020 року б/н.

 

Виступили:

Соловйов В. О. – голова районної ради, підтримав пропозицію голови постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О., надав додаткові роз’яснення з даного питання.

   Більше запитань та зауважень з даного питання у присутніх не виникло.   

   За результатами обговорення вказаного питання прийнято висновки і рекомендації № 55-1 (додаються).

Голосували: «За»- одноголосно.

 

2. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив друге питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо припинення та надання права оперативного управління на нерухоме майно територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області» та довів до відома присутніх, що з метою подальшого збереження та раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області слід припинити право оперативного управління на будівлю управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Голопристанської районної державної адміністрації, розташовану за адресою: м. Гола Пристань, вул.1 Травня, 51, та закріпити таке право за комунальним підприємством «Голопристанська центральна районна лікарня».   

 

   Запитань та зауважень з даного питання у присутніх не виникло.  

   За результатами обговорення вказаного питання прийнято висновки і рекомендації № 55-2 (додаються).

Голосували: «За»- одноголосно.

 

3. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив третє питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо передачі майнових прав (права власності на майно) та юридичної особи бази відпочинку «Світоч», будівель, споруд, основних засобів, цінних та малоцінних матеріалів із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області до комунальної власності Бехтерської сільської об’єднаної територіальної громади» та проінформував присутніх, що базу відпочинку «Світоч» бажано було б зберегти та в подальшому використовувати за призначенням для оздоровлення педагогічних працівників.    

 

Виступили:

Соловйов В.О. – голова районної ради, підтримав думку голови постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О.О. та запропонував передати майнові права та юридичну особу бази відпочинку «Світоч» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області до комунальної власності Бехтерської сільської об’єднаної територіальної громади, на території якої вона знаходиться.

 

Бондар П. П. – депутат районної ради VII скликання, наголосив на тому, що після передачі бази відпочинку «Світоч» слід рекомендувати Бехтерській сільській об’єднаній  територіальній громаді використовувати об’єкт тільки за його призначенням, а саме: для оздоровлення педагогічних працівників.

 

  За результатами обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 55 - 3 (додаються).

Голосували: «За» - одноголосно.

 

4. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив четверте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо передачі майнових прав (право власності на майно) та юридичних осіб комунальної форми власності, цілісних майнових комплексів, будівель, споруд, основних засобів, цінних та малоцінних матеріалів у спільну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області» та зазначив, що, враховуючи місцезнаходження майна комунальних закладів, слід рекомендувати районній раді передати майнові права та юридичні особи комунальної форми власності із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області у комунальну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області (згідно з додатком 1).

 

Виступили:

Соловйов В.О. – голова районної ради, підтримав думку голови постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О.О., наголосивши, що основна мета передачі комунальних об’єктів – їх максимальне збереження та зручності їх використання для населення. Запропонував передати майнові права та юридичні особи комунальної форми власності із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Голопристанського району Херсонської області до комунальної власності Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади, на території якої вони знаходяться (згідно з додатком 1).

 

Бондар П. П. – депутат районної ради VII скликання, наголосив на тому, що після передачі вказаних об’єктів також слід рекомендувати Голопристанській міській об’єднаній територіальній громаді використовувати об’єкти тільки за їх призначенням, особливо Голопристанську дитячо – юнацьку спортивну школу, без зміни профілю та відчуження.

 

   За результатами обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 55 - 4 (додаються).

Голосували: «За» - одноголосно.

 

5. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив п’яте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо затвердження проектної документації» та надав слово голові районної ради Соловйову В. О.

 

Виступили:

Соловйов В.О. – голова районної ради, проінформував присутніх про необхідність затвердження проектної документації за робочим проектом «Реконструкція будівель, споруд, зовнішніх інженерних мереж та благоустрою території опорного закладу освіти «Новозбур’ївська школа №1» кошторисною вартістю 32664,13642 тис.грн.

    Запитань та зауважень у присутніх не виникло.     

    Прийнято висновки і рекомендації № 55 - 5 (додаються).

Голосували: «За» - одноголосно.

 

6. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив шосте питання порядку денного «Про рекомендації районній раді щодо передачі майнових прав (права власності на майно) та юридичної особи комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», цілісного майнового комплексу, будівель, споруд, основних засобів, цінних та малоцінних матеріалів у спільну власність Бехтерської, Чулаківської, Долматівської сільських об’єднаних територіальних громад та Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради  Херсонської області» та запросив присутніх до обговорення вказаного питання.

 

Виступили:

Житнюк В.В. – головний лікар комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», зазначив, що пріоритетом сьогодні залишається не тільки існування комунального підприємства, а і його розвиток. Слід постійно оновлювати медичне обладнання, а для цього треба значні кошти. Національна служба охорони здоров’я зараз надає відповідне фінансування для лікарні, але цього вкрай недостатньо. Особливу занепокоєність викликає стан оплати за комунальні послуги. Висловив думку, що одній Голопристанській міській об’єднаній територіальній громаді буде не під силу утримувати комунальне підприємство, тому до цього слід залучати кошти всіх об’єднаних територіальних громад, жителі яких користуються медичними послугами лікарні.  

 

Сокирка О. І. – головний бухгалтер комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», пояснила присутнім розрахунки на утримання комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» та зазначила, що одна Голопристанська міська об’єднана територіальна громада не буде мати фінансової змоги утримувати підприємство.

 

Бондар П. П. – депутат районної ради VII скликання, підтримав думку  головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Житнюка В. В., наголосив на тому, що всім об’єднаним територіальним громадам слід виділяти кошти на оплату комунальних послуг для Голопристанської центральної районної лікарні.

 

Соловйов В. О. – голова районної ради, вніс пропозицію включити до складу співзасновників комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Бехтерську, Чулаківську, Долматівську сільські об’єднані територіальні громади та Голопристанську міську об’єднану територіальну громаду в особі Голопристанської міської ради Херсонської області та передати їм майнові права та юридичну особу комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня».

 

  За результатами обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 55 - 6 (додаються).

Голосували: «За» - одноголосно.

 

7. Слухали:

Санашвілі О.О. – голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства, який озвучив сьоме питання порядку денного «Про рекомендації районній раді  щодо передачі майнових прав (права власності на майно) на цілісний майновий комплекс (адмінбудівлю, гаражі, котельню та альтанку) Голопристанської районної ради Херсонської області у комунальну власність Голопристанської міської об’єднаної територіальної громади в особі Голопристанської міської ради Херсонської області» та наголосив, що з метою подальшого раціонального використання майна вказане питання слід вирішити негайно. Запросив присутніх до обговорення вказаного питання.

 

Виступили:

Коломієць Д. В. – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району, підтримав думку голови постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства Санашвілі О. О. та зазначив, що майнові права на цілісний майновий комплекс треба передати у комунальну власність Голопристанської об’єднаної територіальної громади.

 

Бондар П. П. – депутат районної ради VII скликання, зазначив, що рішення про передачу  цілісного майнового комплексу Голопристанської районної ради у комунальну власність Голопристанської об’єднаної територіальної громади, на його думку, є правильним та найбільш раціональним, враховуючи його місцезнаходження. 

 

          За результатами обговорення питання прийнято висновки і рекомендації № 55 - 7 (додаються).

Голосували: «За» - одноголосно.

 

 

 

Голова комісії:                                                 О.О.Санашвілі

 

 

Секретар засідання:                                         Т.В.Шевченко

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги