Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

15 листопада – День працівників сільського господарства!

опубліковано: 13-11-2020, 16:00, переглядів: 152,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 15 листопада – День працівників сільського господарства!

15 листопада – День працівників сільського господарства!

 

Вітаю всіх голопристанців, хто пов’язав свою долю із благородною і нелегкою справою - працювати в сільському господарстві, з вашим професійним святом - Днем працівників сільського господарства!

   Аграрний комплекс в нашій країні в цілому, та зокрема, в нашому сільськогосподарському районі – це основа економіки, запорука стабільності і впевненості в майбутньому.

  У сільському господарстві формується вагома частка валового внутрішнього продукту держави, а унікальність природних ресурсів галузі створює практично необмежений потенціал економічного зростання.

   Про вас, тих, хто нас годує хлібом, дуже вірно сказано: «Ходити по землі легко, а працювати на ній під силу не кожному».І це дійсно так.

  Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є врожай, то у народі панує мир і спокій.

  Голопристанщина завжди славилась своїми здобутками в аграрному секторі економіки. Кращі працівники сільськогосподарських підприємств району неодноразово були відзначені на районному, обласному і державному рівні різними нагородами і відзнаками. Таке визнання вселяє в наші серця надію на краще життя наших трудівників,  впевненість в завтрашньому дні і є гарантом процвітання рідної Голопристанщини та нашої держави.

  Про довіру до тих, хто працює в сільському господарстві красномовно говорить той факт, що майже третина депутатів районної ради сьомого скликання є аграріями. Крім того, представники агропромислового виробництва є першими помічниками сільських голів як депутати та члени виконкомів.

  Хочу сьогодні наголосити і на тому, що аграрії Голопристанщини вкладають кошти у розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів, допомагають в утриманні закладів медицини, освіти, культури, надають допомогу малозахищеним верствам населення.

Шановні працівники сільського господарства району та ветерани галузі!

   Від імені депутатів, виконавчого апарату районної ради та від себе особисто, бажаю  вам успіхів у всіх добрих починаннях, нових можливостей  для реалізації життєвих планів, витримки і терпіння  на шляху  до досягнення поставлених цілей, міцного здоров’я і благополуччя.

    Нехай же не переводиться селянський рід на українській землі, а ваша праця належно оцінюється у нашій державі!

    Нехай під сонячним і мирним  небом на наших  українських ланах завжди колосяться щедрі врожаї, а в кожній оселі буде духмяний хліб на столі та добробут!

 

Зі святом!


Голова районної ради                                                            Віталій Соловйов

 

 

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги