Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Сьоме грудня в нашій державі позначено Днем місцевого самоврядування

опубліковано: 7-12-2020, 11:18, переглядів: 112,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

Сьоме грудня в нашій державі позначено Днем місцевого самоврядування

Сьоме грудня в нашій державі позначено Днем місцевого самоврядування

 

   Традиції самоврядування сягають часів Київської Русі, коли діяли віче та територіальні общини. В епоху середньовіччя та до другої половини ХІХ століття в містах і селах України послідовно трансформувалися приписи магдебургського права, земського і міського самоврядування.

  Починаючи з 1990 року в Україні, в основному, створено організаційну і правову базу місцевого самоврядування. У 1995 році Україна стала членом Ради Європи. 6 листопада 1996 року в місті Страсбурзі, від імені України, було підписано Європейську хартію місцевого самоврядування, яка після її ратифікації Верховною Радою України 15 липня 1997 року, відповідно до статті 9 Конституції України, стала частиною національного законодавства.

  Реформи, які впроваджуються в Україні: децентралізація, охорони здоров’я, сільської медицини, освіти, енергоефективності, направлені на забезпечення задоволення життєвих потреб громадян нашої держави.

  Кожна громада нашого району має свої традиції, своє бачення розвитку.

  Ми розвиваємося і вчимося разом з громадами, реалізовуємо проекти та втілюємо задуми задля їх розвитку.

  Сьогодні ми звертаємось до всіх депутатів районної ради із вдячністю за ефективну роботу Голопристанської районної ради, яка працювала на принципових засадах відкритості та прозорості.

Сьоме грудня в нашій державі позначено Днем місцевого самоврядування

  Дякуємо керівництву районної ради за професіоналізм, вміння самовіддано та творчо працювати, за розуміння та небайдужість.

  Вітаємо зі святом всіх працівників органів місцевого самоврядування району та дякуємо за ефективне вирішення актуальних проблем територіальних громад.

  Ми вітаємо наших шановних голів районної ради попередніх скликань – Соловйова Віталія Олександровича, Кобець Ганну Василівну, Попова Геннадія Васильовича та дякуємо їм за принциповість та невичерпну енергію, яку вони спрямовували на свою діяльність. А також, шануємо нелегку, ефективну роботу голів міської та сільських рад, які багато років працювали для покращення добробуту жителів району.

  Хочемо звернутись до всіх жителів району: ви маєте бути ініціативними, цілеспрямованими, відчувати відповідальність за наше спільне сьогодення і майбутнє.

  Тільки разом ми зможемо подолати всі негаразди, а за найближчі роки закласти міцний фундамент, щоб розпочаті в Україні реформи були реалізовані, і обов'язково пройдемо свій шлях до демократії, використовуючи кращий досвід Європи.

  В день нашого загального свята для всієї районної громади щиро бажаємо творчої наснаги у професійному зростанні, успішного втілення у життя численних планів та задумів, незгасного бажання до самовдосконалення, а також - міцного здоров’я, мирного неба, добробуту і злагоди у родинному колі!

 

 

Виконавчий апарат

Голопристанської районної ради

Категорія: Нормативна база » Про інформацію

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги