Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку

опубліковано: 28-02-2013, 10:28, переглядів: 1186,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ ( проект)

двадцять восьмої сесії районної ради VI скликання

 

від 29.03.2013 № ____

м. Гола Пристань

 

Про звіт про виконання програми економічного, соціального

та культурного розвитку Голопристанського району на 2012 рік

та прогнозних макропоказників економічного і соціального

розвитку району до 2014 року

 

     Заслухавши та обговоривши звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2012 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2014 року, районна рада зазначає, що особливістю 2012 року є завершення другого етапу проведення реформ, запроваджених Президентом України В.Януковичем.

Впровадження заходів, спрямованих на стабілізацію економічного і соціального розвитку району, об'єднання всіх гілок влади навколо спільних проблем та інтересів дозволило забезпечити позитивні результати.

     Питома вага району в обласному показнику валового виробництва продукції складає 14,3% і посідає третє місце за виробництвом сільськогосподарської продукції на 100 га.

    Валовий збір зернових культур склав 76,1 тис.тонни, або 181,6% до скорегованих показників програми соціально-економічного розвитку. Збір соняшнику, овочів, картоплі, баштанних перевищив зпрогнозований на 46,7; 40,7;8,3 і на 12,2% відповідно.

     За власні кошти господарств сформовано регіональний запас продовольчого зерна в повному обсязі.

     Всіма категоріями господарств вироблено (реалізовано) 4,8 тис.тонн м'яса, 17,1 тис.тонн молока, 27,7 млн.штук яєць, що становить 100 та 139% до   запланованого Програмою відповідно.

     Відпрацьовувалися всі напрямки державної підтримки, які були передбачені у 2012 році. Станом на 20 лютого 2013 року фактично виплачено дотацій за збереження та утримання молодняку великої рогатої худобина загальну суму 407,3 тис.гривень.

     Завдяки впровадженню прогресивних технологій в 2012 році відбулося розширення площ краплинного зрошення на 250 га за рахунок збільшення площ під краплинним зрошенням по ФГ "Органік-сістемс".

     З початку року по району збільшилось поголів’я свиней на 500 голів, овець та кіз - на 500 голів.

     Господарствами всіх форм власності з початку року придбано 52 одиниці сільськогосподарської техніки на суму 11,4 млн.гривень.

     З метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 02 березня 2012 року №246, в районі було організовано проведення роз'яснювальної роботи серед сільського населення щодо надання спеціальної бюджетної дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби. Сільськими радами подано реєстрів для нарахування дотації 589 особам, на 1497 голів худоби на загальну суму 767,2 тис.гривень. Станом на 20 лютого 2013 року фактично виплачено дотацій за збереження та утримання молодняку великої рогатої худоби на загальну суму 407,3 тис.гривень.

     Обсяг реалізованої промислової продукції склав 159,2 млн.гривень, що в відповідає 100,7% до передбаченого показника Програмою та перевищує минулорічний показник в 1,8 рази.

     Послугами пасажирського транспорту скористалися 893,3 тис.пасажирів, що на 4 відсотків більше ніж у відповідному періоді 2011 року.

     Будівельними організаціями виконано будівельні роботи на 3,065 млн.гривень, що відповідає 57,3%.

     Введено в експлуатацію 26,1 тис.м2 загальної площі житла, або 14,8% загальнообласного показника. В порівнянні з 2011 роком відбулося збільшення на 0,9%. Основним інвестором будівництва житла, як і в попередні роки є залишається населення.

     З початку року профінансовано із загального та спеціального фондів 183 тис.гривень на реалізацію регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім".

     У сфері внутрішньої торгівлі району обсяг обороту роздрібної торгівлі за 9 місяців 2012 року склав 317,8 млн.гривень, минулорічний показник покращено на 40,4%.

     Суб'єктами господарювання за рахунок усіх джерел фінансування за січень-вересень 2012 року освоєно 44,4 млн.гривень капітальних інвестицій.

Фінансовий результат діяльності підприємств району за 9 місяців 2012 року період є позитивним і відповідає 28,2 млн.гривням прибутку проти 3,7 млн.гривень збитків на цю ж дату 2011 року.

     Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

     Вчасно та в повному обсязі призначалися державні допомоги сім'ям з дітьми; малозабезпеченим сім'ям; сім'ям з інвалідами дитинства та дітьми-інвалідами; державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім'ям за принципом "гроші ходять за дитиною" та інші види допомог.

     Відбулося значне скорочення чисельності працюючих в галузі сільського господарства, що вплинуло на рівень зареєстрованого безробіття від кількості населення працездатного віку. На кінець року він склав 2%, проти 1,8% у 2011 році та 1,6%, запланованого Програмою

Із Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на допомогу по безробіттю було витрачено 4,1 млн.гривень.

     Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника склала 2115 гривень, що у 1,9 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (1134 гривень), на 16,1% більше до рівня заробітної плати за підсумками 2011 року і на 41 гривню більше від очікуваної по 2012 року.

Упродовж 2012 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилася на 35,2%, або на 63,7 тис.гривень, і на 1 січня 2013 року становила 244,5 тис.гривень.

     Податковий борг за податковими зобов'язаннями по платежах до місцевих бюджетів з початку 2012 року збільшився майже на 45,4% і складав на кінець 2012 року 1004,0тис.гривень (70% борг по земельному податку).

     Зростання заборгованості по земельному податку виникло у зв'язку з зарахування сплати земельного податку після 1 вересня, як новоствореного боргу, та донарахування до сплати 412 тис.гривень боргу за судовими рішенням, що тривали з 2010 року.

     До бюджету Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло 210,6 млн.гривень, або на 14% більше за показник 2011 року на цю ж дату. По відношенню до відповідного періоду 2011 року частка власних доходів зросли до 38,1 відсотків.

     Недоїмка зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з початку року зменшилася на 3,6 тис.гривень і на 01 січня 2013 року відсутня.

     В гуманітарній сфері забезпечено збереження мережі закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

     Продовжувалися профілактичні огляди населення, виїзди в сільські лікарські заклади та флюорографічне обстеження населення відповідно до графіка роботи пересувного флюорографа. Річний план флюорографічного обстеження виконано на 96,9%.

     З метою поліпшення демографічної ситуації, зниження показника малюкової смертності, покращення матеріально-технічної бази придбано стерилізатор ГК 100, авторизований комп'ютерний комплекс "Кардіо", Холтерівська система, біохімічний аналізатор на загальну суму 199,8 тис.гривень.

     Проведено капітальний ремонт дитячому відділенні центральної районної лікарні і Новософіївського фельдшерсько-акушерського пункту, покрівель хірургічного корпусу центральної районної лікарні та Старозбур'ївської і Нововолодимирівської лікарських амбулаторій, , Чулаківської лікарської амбулаторій.

     Кошти районного бюджету, передбачені на продовження реконструкції та введення в експлуатацію першої черги недобудованої будівлі харчоблоку під господарський медичний блок в грудня 2012 року були перерозподілені на пільгове зубопротезування (30тис.гривень) та на оплату за використану електричну енергію (42,8тис.гривень).

     В 2012 року відновлено роботу двох дошкільних закладів, які не працювали протягом 14 років. Старозбур'ївською сільською радою відкрито дошкільний навчальний заклад "Чаєчка" на 2 різновікові групи (46 дітей), Рибальченською сільською радою - дошкільну групу (24 дитини) при Рибальченській загальноосвітній школі.

     В селі Чулаківська відкрито спеціалізовану логопедичну групу в дошкільному навчальному закладі "Журавлик".

Укомплектовано комп'ютерною технікою 10 дошкільних навчальних закладів. Підключено до мережі Інтернет три міські дошкільні навчальні заклади і Новофедорівка, Добропілля сільські дошкільні установи. Проведено капітальний ремонт системи опалення Краснознам’янської загальноосвітньої школи та здійснено остаточний розрахунок за виконані роботи. Замінено вікна на металопластикові у Новозбур'ївській загальноосвітній школі № 1.

За наміченим планом, проводиться робота з впровадження другого етапу реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

     Відновлено роботи по Кіотському протоколу, виконувалися роботи в дитячих садках районного центру за проектом "Впровадження енергозберігаючих технологій в дитячих садках м.Гола Пристань".

     Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

Бібліотечний фонд центральної бібліотечної справи поповнився на 3016 примірника.

     Для відбудови Долматівського сільського будинку культури сільською радою виготовлено проектно-кошторисну документацію.

Сільською радою встановлено сценічне освітлення Старозбур'ївського сільського будинку культури. Великокардашинською сільською радою придбано нові меблі для сільських бібліотек.

     Проведено капітальний ремонт даху Голопристанського районного Будинку культури та Новочорноморського сільського клубу. Встановлено металопластикові вікна, відремонтовано піддашок в приміщенні Добропільського сільського Будинку культури та піддащок Жовтневського сільського клубу.

     За кошти сільської ради виготовлено проектно-кошторисна документація на будівництво сільського будинку культури в селі Залізний Порт.

Проведено поточний ремонт Бехтерського будинку культури, зокрема встановлення теплообігрівачів.

     До переліку сільських садиб району долучилися комплекс сімейного відпочинку "Кардашинські гайки", садиба зеленого туризму "Любашин хуторок". Провідним туристичним маршрутом в районі протягом 2012 року був маршрут по історико-розважальному комплексу "Зелені хутори Таврії".

Виконуючи заплановане у стратегічній цілі "Розвиток інфраструктури життєзабезпечення" заходів Програми, завершено коригування проектно-кошторисної документації "Газопровід-відвід с.Костогризово - с.Гладківка з ГРС в с.Гладківка".

     Проведено експертизу зазначеної документації та отримано позитивний висновок. Виготовлена технічна документація щодо укладання договору сервітуту із землекористувачами, по земельним ділянкам де буде проходити газопровід. Перераховано виконавцю перший транш коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації під будівництво газопроводу високого тиску першої категорії від с.Гладківка до с.Жовтневе-с.Долматівка-с.Нововолодимирівка.

     За підсумками тендера визначений підрядником виконання будівництва підвідного газопроводу с.Костогризово - с.Гладківка з ГРС в с.Гладківка" та міжселищного газопроводу у напрямку сіл Гладківка, Малі Копані, Нова Володимирівка підприємство "Авдєєв К".

     Новозбур'ївською сільською радою виготовлено проектно-кошторисної документації по газифікації першого поверху будівлі та в стадії виготовлення свідоцтво на право власності сільського будинку культури.

     Оновлено нормативно-грошому оцінку 10 населених пунктів району: Бехтерська сільська рада (с.Бехтери, Новочорномор'я), Добропільська сільська рада (с.Добропілля, Жовтневе, Київка, Новоселівка), Долматівська сільська рада (с.Долматівка), Малокопанівська сільська рада (с. Малі Копані), Новозбур'їська сільська рада (с.Нова Збур'ївка), Новофедорівська сільська рада (с. Залізний Порт).

Проводилася приватизація земельних ділянок громадянами в межах населених пунктів для будівництва та обслуговування житлових будинків, та за межами населених пунктів для ведення особистих селянських господарств, ведення садівництва, ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

     Оформлялися правовстановлюючі документи на землі лісового фонду ДП "Голопристанське ЛМГ" та ДП "Збур"ївське ЛМГ". Оформляються правовстановляючі документи на земельні ділянки на території Голопристанської міської ради під кладовищем та сміттєзвалищем КП "Теплокомунеенерго", КП "Гоприводоканал".

     Визначені земельні ділянки під полезахисними лісосмугами і лісовими насадженнями колишніх реформованих колективних сільськогосподарських підприємств та попередньо погоджені районною державною адміністрацією для передачі їх Державним підприємствам "Голопристанське лісомисливське господарство", "Збур'ївське лісомисливське господарство" та ДП "Херсонагроліс" для оформлення права користування землею.

Відділом Держземагенства протягом року проводилась робота, в межах своєї компетенції, щодо внесення змін в частині збільшення орендної плати на рівні 3% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки до раніше укладених договорів. Проводились семінари із землевпорядниками сільських рад щодо перегляду ставок діючих договорів оренди та укладення нових договорів оренди або додаткових угод у відповідності до вимог Податкового кодексу України.

     В районі внесено зміни в 3424 (100 %) договорів оренди земельних ділянок та земельних часток (паїв) щодо збільшення розміру орендної плати від 1,5 до 3,0% від грошової оцінки земельної ділянки або земельної частки (паю).

     Пріоритетними напрямками роботи районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування у 2013 році буде:

     - забезпечення безумовного виконання економічних реформ, запроваджених Президентом України,

     - мобілізація коштів з усіх джерел для наповнення місцевих бюджетів, в тому числі з залученням коштів Міжнародної технічної допомоги,

     - створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку району і підвищення її інвестиційної привабливості,

     - розвиток рекреаційно-курортних зон і туристичної індустрії району,

     - підвищення рівня надання адміністративних послуг структурними підрозділами районної державної адміністрації,

     - продовження газифікації населених пунктів району.

     Враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно – туристичної діяльності, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів та з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово – комунального господарства від 28.02.2013 № 28-17-22/1, керуючись статтями 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

в и р і ш и л а:

 

      1. Затвердити звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2012 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2014 року за підсумками 2012 року.

 

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                                      Г.В.Попов

 

proekt-rshennya.doc [72.5 Kb] (cкачувань: 5) : 28 February 2013 в 10:26

 

 

 

Категорія: Архів

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги