Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про звіт про виконання програми економічного

опубліковано: 4-04-2013, 08:45, переглядів: 1052,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

двадцять восьмої сесії VІ скликання

 

від 29.03.2013 № 324

м. Гола Пристань

 

Про звіт про виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2012 рік

та прогнозних макропоказників економічного і

соціального розвитку району до 2014 року

 

     Заслухавши та обговоривши звіт про виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2012 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2014 року (далі Програма), районна рада зазначає, що впровадження заходів, спрямованих на стабілізацію економічного і соціального розвитку району, об'єднання всіх гілок влади навколо спільних проблем та інтересів дозволило забезпечити позитивні результати.

     Валове виробництво сільськогосподарської продукції у 2012 році склало 1133 млн. гривень, що на 109% більше від показника програми соціально-економічного розвитку.

     Валовий збір зернових культур склав 76,1 тис.тонн, або 181,6% до скоригованих показників Програми. Збір соняшнику, овочів, картоплі, баштанних перевищив запрогнозований на 46,7; 40,7;8,3 і на 12,2% відповідно.

     Промислова галузь району наростила обсяги реалізації продукції до 159.2 млн.гривень, що відповідає 100,7% до передбаченого показника Програмою та перевищує минулорічний показник в 1,8 рази.

     Послугами пасажирського транспорту скористалися 893,3 тис.пасажирів, що на 4% більше ніж у відповідному періоді 2011 року.

     За регіональною програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" 15 сімей району отримали кредитів на загальну суму 463,0 тис.гривень.

     Збережено позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами (2,4млн.дол. США). Коефіцієнт покриття експортом імпорту склав 1,68 проти 1,5 запланованого Програмою.

     У сфері внутрішньої торгівлі району обсяг обороту роздрібної торгівлі за 9 місяців 2012 року склав 317,8 млн.гривень, минулорічний показник покращено на 37,9%.

     Обсяг реалізованих послуг по відношенню до 2011 року збільшено в 1,8 рази. Абсолютний приріст обсягу реалізованих послуг на одну особу склав 385,2 гривень при середньообласному показнику 341,4 гривень та 81,5 гривень, запланованих Програмою.

     Прийнято в експлуатацію 26,1 тис.кв.м загальної площі житла або 14,8% загальнообласного показника. Обсяги прийнятого в експлуатацію житла збільшилися на 0,9% по відношенню до 2011 року.

     Позитивні тенденції у виробничих сферах дали змогу створити 2100 нових робочих місць, що становить 162% до річного завдання.

     Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника склала 2115 гривень, що у 1,9 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (1134 гривень), на 16,1% більше до рівня заробітної плати за підсумками 2011 року і на 41 гривню більше від очікуваного рівня заробітної плати по 2012 року.

     Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

     Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

     Фінансовий результат діяльності підприємств району за 9 місяців 2012 року є позитивним і відповідає 28,2 млн.гривням прибутку проти 3,7 млн.гривень збитків на цю ж дату 2011 року.

     До бюджету Пенсійного фонду з усіх джерел фінансування надійшло 210,6 млн.гривень, або на 14% більше за показник 2011 року. Частка власних доходів зросла до 38,1%. Недоїмка зі сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з початку року зменшилася на 3,6 тис.гривень і на 01 січня 2013 року відсутня.

     Виділені та використані за призначенням інші субвенції з районного бюджету міській раді, Нововолодимирівській, Чулаківській, Таврійській, Новософіївській сільським радам на здійснення фінансової підтримки стадіонів, водноспортивного комплексу, та на реалізацію мікропроектів в рамках спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду".

     У гуманітарній сфері забезпечено збереження мережі закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

     З метою забезпечення розвитку охорони здоров'я проведено капітальні роботи 6 об'єктів по наданню медичних послуг.

     В освітянській галузі дошкільної освіти відновлено роботу двох дошкільних закладів, відкрито спеціалізовану логопедичну групу в сільському дошкільному навчальному закладі, укомплектовано комп'ютерною технікою 10 дошкільних навчальних закладів, підключено до мережі Інтернет три міські дошкільні навчальні заклади і Новофедорівську, Добропільську сільські дошкільні установи, проведено капітальний ремонт системи опалення Краснознам’янської загальноосвітньої школи, замінено вікна на металопластикові у Новозбур'ївській загальноосвітній школі № 1.

     Завершені роботи по енергозберігаючих заходах приміщень будівель сільських дошкільних закладів за сприяння спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Відновлено роботи по Кіотському протоколу, виконувалися роботи в дитячих садках районного центру за проектом "Впровадження енергозберігаючих технологій в дитячих садках м.Гола Пристань".

     Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

     Було продовжено роз'яснювальну роботу щодо подальшого розвитку сільського зеленого туризму на території району за сприяння районного центру зайнятості. До переліку сільських садиб району долучилися комплекс сімейного відпочинку "Кардашинські гайки", садиба зеленого туризму "Любашин хуторок".

     Завершено коригування проектно-кошторисної документації "Газопровід-відвід с.Костогризово - с.Гладківка з ГРС в с.Гладківка". Проведено експертизу зазначеної документації та отримано позитивний висновок. Виготовлена технічна документація щодо укладання договору сервітуту із землекористувачами, по земельним ділянкам, де буде проходити газопровід.

     Разом з тим, є тенденції зменшення окремих показників, що не дало змогу забезпечити виконання завдань Програми у повному обсязі.

     Загальне виробництво продукції сільського господарства скоротилося порівняно з попереднім роком на 25,7% за рахунок зниження виробництва продукції рослинництва.

     Будівельними організаціями району виконано будівельні роботи на 3,065 млн.гривень, що відповідає 51 та 57,3% до показника 2011 року та запланованого Програмою відповідно.

     Обсяг експорту товарів зменшився порівняно з попереднім роком на 18,5%, імпорту на 27,5%.

     Обсяг капітальних інвестицій за 9 місяців 2012 року менше на 14,5% у порівнянні з відповідним періодом 2011 року.

     Не забезпечено в повному обсязі розрахунки за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

     Упродовж 2012 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати збільшилася на 35,2%.

     Податковий борг за податковими зобов'язаннями по платежах до місцевих бюджетів з початку 2012 року зріс на 45,4%.

     Враховуючи вищевикладене та висновки і рекомендації постійних комісій районної ради, керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради, районна рада

в и р і ш и л а:

     1. Затвердити звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2012 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2014 року за підсумками 2012 року.

 

     2. Визнати пріоритетними напрямками роботи районної державної адміністрації в 2013 році.

     1). Забезпечення безумовного виконання економічних реформ, запроваджених Президентом України.

     2). Мобілізація коштів з усіх джерел для наповнення місцевих бюджетів, в тому числі з залученням коштів Міжнародної технічної допомоги.

     3). Створення сприятливих умов для залучення інвестицій в економіку району і підвищення її інвестиційної привабливості.

     4). Розвиток рекреаційно-куротних зон і туристичної індустрії району.

     5). Продовження газифікації населених пунктів району.

     6). Забезпечити системну роботу по погашенню заборгованості з виплати заробітної плати.

 

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності

 

 

 

Голова районної ради                                                Г.В.Попов

 

proekt-rshennya.doc [60 Kb] (cкачувань: 8) : 04 April 2013 в 08:45

 

 

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2013 рік » Сесія №27-35 » Сесія № 28

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада