Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про створення комунальної установи

опубліковано: 17-06-2013, 15:20, переглядів: 1554,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

двадцять дев’ятої сесії VІ скликання

 

від 14.06.2013 № 368

м. Гола Пристань

 

Про створення комунальної установи

«Централізована бухгалтерія по

обслуговуванню закладів та установ культури»

Голопристанської районної ради Херсонської області

 

     З метою забезпечення планової, безперебійної роботи закладів та установ культури територіальних громад Голопристанського району, відповідно до вимог Бюджетного кодексу України, статті 78 Господарського кодексу України, статті 24 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства та з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності від 17.05.2013 №31-24/12, керуючись статтями 10, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а :

     1. Створити комунальну установу «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області.

     2. Затвердити Статут комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області (додається).

     3. Затвердити структуру комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області (додається).

     4. Призначити Ільницьку Світлану Анатоліївну на посаду начальника (керівника) комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області на термін повноважень районної ради VI скликання.

     5. Встановити оплату праці начальнику (керівнику) комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області Ільницькій С.А. в сумі 2198 грн. та надбавку за складність за напруженість в розмірі 50% посадового окладу з моменту призначення керівником.

     6. Доручити голові районної ради Попову Г.В. в десятиденний термін укласти контракт з Ільницькою С.А. у відповідності до пунктів 4,5 даного рішення.

     7. Доручити керівнику комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області Ільницькій С.А. провести державну реєстрацію вищевказаної установи відповідно до вимог чинного законодавства України.

     8. Делегувати Голопристанській районній державній адміністрації повноваження по управлінню комунальною установою «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області, координацію діяльності, здійснення контролю за виконанням завдань та обов’язків визначених установчими документами установи, за виключенням повноважень передбачених розділом ХІІІ Статуту комунальної установи «Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури» Голопристанської районної ради Херсонської області.

     9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                        Г.В.Попов

 

4-stvorennya-kom.ustanovi-po-centralzovana-buh.-po-obsl.-zakladv-kultur.doc [124 Kb] (cкачувань: 45) : 18 June 2013 в 14:27

 

 

 

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2013 рік » Сесія №27-35 » Сесія № 29

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада