Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання програми економічного, соціального

опубліковано: 10-09-2013, 09:17, переглядів: 962,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

тридцять першої сесії VI скликання

 

 

від 05.09.2013 № 382

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми економічного, соціального

та культурного розвитку Голопристанського району

на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного

і соціального розвитку району до 2015 року

 

     Заслухавши та обговоривши інформацію про хід виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року, районна рада зазначає, що впровадження заходів, спрямованих на стабілізацію економічного і соціального розвитку району, об'єднання всіх гілок влади навколо спільних проблем та інтересів дозволило забезпечити позитивні результати.

     Зібрано 60,8 тис.тонн ранніх зернових та зернобобових, що становить 55% від запланованого Програмою. Ріпаку зібрано на 1,8% більше, ніж планувалося. Розпочато збір картоплі та баштанних, виконання Програми складає 88,3 і

46 відсотків відповідно.

     Промислова галузь району наростила обсяги реалізації продукції до

82,1 млн.гривень, або 106,5% до відповідного періоду 2012 року та 50,7% від річного показника запланованого Програмою.

      Послугами пасажирського транспорту скористалися 413,4 тис.пасажирів.

     За регіональною програмою підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення "Власний дім" 6 сімей району отримали кредитів на загальну суму 286 тис.гривень.

     Збережено позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами. Коефіцієнт покриття експортом імпорту за січень-травень 2013 року склав 3,48.

     Обсяг реалізованих послуг по району по відношенню до 2011 року збільшено на 20,6%.

     Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника склала 2102 гривень.

     Позитивні тенденції у виробничих сферах дали змогу створити 548 робочих місць, що становить 54,8% до річного завдання.

     Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

     Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

     Фінансовий результат діяльності підприємств району за 1-е півріччя 2013 року є позитивним і відповідає 6,4 млн.гривням прибутку проти 11,1 млн.гривень збитків на цю ж дату 2012 року.

     Вчасно та в повному обсязі призначалися державні допомоги сім'ям з дітьми; малозабезпеченим сім'ям; сім'ям з інвалідами дитинства та дітьми-інвалідами; державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомним сім'ям за принципом "гроші ходять за дитиною" та інші види допомог. У гуманітарній сфері забезпечено збереження мережі закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

Продовжувалися профілактичні огляди населення, виїзди в сільські лікарські заклади та флюорографічне обстеження населення відповідно до графіка роботи пересувного флюорографа.

     З метою забезпечення розвитку охорони здоров'я проведено поточні ремонти в неврологічному, терапевтичному, травматологічному, гінекологічному, хірургічному, інфекційному, пологовому, приймальному, поліклінічному відділеннях, клініко-діагностичній лабораторії, в 7 лікарських амбулаторіях, 2 дільничних лікарнях, 5 фельдшерських пунктах. Розпочаті та тривають капітальні ремонти Нововолодимирівської лікарської амбулаторії та Новософіївського фельдшерсько-акушерського пункту.

     Великокардашинською сільською радою оформляється акт на право постійного користування земельною ділянкою під будівництво дитячого садка в с.Кардашинка, розроблено поетапний план будівництва. До кінця року планується використати 100 тис.гривень сільського бюджету.

     Новофедорівською сільською радою виділено на будівництво дошкільного навчального закладу 5 млн.гривень бюджетних коштів та визначено замовником цих робіт управління капітального будівництва обласної ради. Останньому перераховано 160 тис.гривень з 600 тис.гривень, що заплановані.

     У дошкільних навчальних закладах №2 та №3 міської ради, розроблена проектно - кошторисна документація на нову котельню, яка буде працювати на місцевому біопаливі та завершується капітальний ремонт каналізаційної системи центрального корпусу відповідно.

     Укладено тротуарну плитку у дошкільній установі "Віночок" с. Велика Кардашинка. Установлено нову огорожу в дошкільному навчальному закладі "Мрія" с.Бехтери. Замінено вікна у дитячому навчальному закладі "Ялинка" с.Гладківка. У дошкільній установі "Берізка" с.Зеленотропинське виготовлено технічний паспорт на будівлю. Виготовляється проектно – кошторисна документація на заміну 19 вікон у дошкільній установі "Мальва" с. Збур'ївка. Проведено капітальний ремонт приміщень харчоблоку та пральні, закінчені ремонтні роботи у другій групі, музичному залі, маршових сходах, вестибулі дошкільного навчального закладу "Калинка" Нововолодимирівської сільської ради. В будівлі дошкільного навчального закладу с.Долматівка замінено вікна та двері на металопластикові, придбано опалювальний котел, виконано роботи по створенню дитячого ігрового майданчика. В дошкільному навчальному закладі "Вербиченька" Малокопанівської сільської ради проведено ремонт групових кімнат, сходових маршів, ігрових майданчиків та придбано сучасну побутову техніку.

     В дошкільному навчальному закладі "Малятко" Новозбур'ївської сільської ради відкрито спеціалізовану логопедичну групу на 14 дітей. 

     Круглоозерською сільською радою розпочато ремонт системи опалення музично-спортивного залу та приміщення під майбутню логопедичну групу в дошкільному закладі "Золота рибка".

     Завершені роботи по енергозберігаючим заходах приміщень будівель 4 соціальних об'єктів за сприяння спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Відновлено роботи по Кіотському протоколу, виконуються роботи в дитячих садках районного центру за проектом "Впровадження енергозберігаючих технологій в дитячих садках м.Гола Пристань".

     Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

     Разом з тим, за браком коштів, залишаються відкритими питання відкриття дошкільних груп при Малокардашинській, Залізнопортівській загальноосвітніх школах; відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, які довгий час не функціонували і були виведені із мережі (Збур'ївська та Садівська сільські ради); проведення капітальних ремонтів покрівель Гладківської, Рибальчеської, Краснознам'янської загальноосвітніх шкіл та ремонту покрівлі Новозбур'ївської ЗОШ № 1; продовження робіт по Новозбур'ївській загальноосвітній школі №3 (шкільна їдальня) у зв’язку з впровадженням кримінальної справи; облаштування внутрішніми туалетами шкіл району.

Керуючись статтею 43, 44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Інформацію про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року за перше півріччя 2013 року взяти до відома.

2. Районній державній адміністрації провести аналіз недоліків, які мають місце у виконанні заходів програми та вжити заходів по їх усуненню.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно – туристичної діяльності.

 

 

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 

rshennya-pro-zmni-do-programi-arh.spr.doc [39 Kb] (cкачувань: 4) : 10 September 2013 в 09:16

 

 

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2013 рік » Сесія №27-35 » Сесія № 31

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги