Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку

опубліковано: 19-02-2014, 12:56, переглядів: 803,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА ПРОЕКТ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

тридцять восьмої сесії VI скликання

 

від______№

м. Гола Пристань

 

Про звіт про виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2013 рік

та прогнозних макропоказників

економічного і соціального розвитку

району до 2015 року

 

     Заслухавши та обговоривши звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік

та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року (Далі – Програма), районна рада зазначає, що аналіз результативних показників економічного, соціального та культурного розвитку району свідчить про закріплення позитивних надбань попередніх років в усіх сферах життєдіяльності району, вирішення низки нагальних соціальних питань, зміцнення матеріальної бази бюджетної сфери.

     Обсяг валової сільськогосподарської продукції становить 1291,7 млн.гривень, що в порівняні з відповідним періодом 2012 року більше на 14% та становить 100% від запланованого Програмою. Забезпечено зріст обсягу валової продукції рослинницької галузі на 3,1 млн.гривень, та зменшення на стільки ж тваринницької галузі.

     Перевиконані заплановані показники по збору зернових на 2,3%, соняшника – 6,2%, ріпака - 34,8%, виконаний показник по збору баштанних культур.

     Не виконано завдання по збору картоплі та овочевих культур в зв'язку з погодними умовами на 5,8 і 2,4 відсоткові пункти відповідно.

     У порівнянні з 2012 роком поголів’я великої рогатої худоби збільшилося на 150 голів, корів у всіх категоріях господарств на 50 голів.

     Кількість свиней, овець та птиці лишилась незмінною.

     Виконано запланований показник по реалізації молока, яєць на 100 %. Не забезпечено виробництво м'яса на 3,5%. Разом з тим, перевиконані обсяги виробництва мяса, молока, яєць по відношенню до факту 2012 року на 1,3%, 0,8% і 2,7% відповідно.

     Нарощено обсяги реалізації продукції промисловими підприємствами до 175,9 млн.гривень, що становить 2876 гривень на одну особу і відповідає 110,9% від запланованого Програмою.

     Перевищено взяті зобов'язання з надання послуг на 2,3%.

     Не досягнуто значень минулорічних показників по будівництву, обсягу інвестицій в основний капітал.

     Обсяг експортних операцій за 11 місяців 2013 року збільшився в 1,6 рази, імпортні операції зменшилися майже на 23%. Утримується коефіцієнт покриття експортом імпорту на рівні 3,55 проти 1,5 на цю ж дату 2012 року.

     За прогнозними розрахунками введено в експлуатацію 19,1 тис.кв.м. житла, або 10% загальнообласного показника та 70,7% від запланованого Програмою. Підтримкою програми "Власний дім" скористалися 13 сімей району, отримавши кредитів на загальну суму 796 тис.гривень.

     Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. План податкових надходжень виконано на 109,6%, отримано на 3970 тис.гривень більше ніж у 2012 році. Завдяки проведеній роботі з легалізації, декларування доходів, збільшення робочих місць та середньої заробітної плати, зріс прибутковий податок на 2,6 млн.гривень. Системна робота з упорядкування земельних відносин за три роки дала змогу збільшити надходження за землю в 2 рази і склала 10,5 млн.гривень. В бюджети 5 сільських рад надійшло більше як по 1 млн.гривень.

     Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України та підвищення середнього рівня пенсії до 1225 гривень.

     Середньомісячна заробітна плата штатного працівника склала 2305 гривні проти 2363 запланованих Програмою та 2115 гривень у 2012 році.

     Позитивні тенденції у виробничих сферах, в результаті проведеній роботі з легалізації трудових відносин, створено 1100 робочих місць, або 110% від запланованого.

     Забезпечено стабільність у виплаті пенсій та соціальних допомог. Зменшено заборгованість із виплати заробітної плати в порівнянні з початком 2013 року на 137,7 тис.гривень (заборгованість по ПП "Віта СЛС" 106,9 тис.гривень).

     За підсумками 9 місяців 2013 року отримано позитивний фінансовий результат діяльності підприємств району у сумі 9,5 млн. гривень.

     Підвищенню якості життя населення сприяли своєчасна та в повному обсязі виплата всіх видів державних допомог у розмірі 65,5 млн.гривень; надання всебічної допомоги сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Влаштовано до сімейних форм виховання 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Створено 1 будинок сімейного типу (5 дітей з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування ).

     Забезпечено капіталовкладення на покращення матеріально-технічного стану загальноосвітніх шкіл району на загальну суму 614,2 тис.гривень. Перекрито покрівлі 3 шкіл загальною площею 4 тис.кв метрів; проведені поточні ремонти шкіл на загальну суму 155 тис.гривень; проведено газифікацію котельні школи № 2 с.Нова Збур'ївка; проведені заходи щодо будівництва внутрішніх туалетів в 6 школах: 2 –введено, по 4 виготовляється проектно-кошторисна документація; відремонтовано 6 будинків культури, в т.ч 5 в сільській місцевості, музична школа в с.Чулаківка.

     Відкрито спеціалізовані логопедичні групи у дошкільних навчальних закладах "Малятко" та "Золота рибка" Новозбур'ївської, Круглоозерської сільських рад.

     Включено до переліку об'єктів, які плануються до фінансування у 2014 році з фонду регіонального розвитку харчоблок центральної районної лікарні (4,7 млн.гривень) та реконструкцію Долматівського будинку культури (3,5 млн.гривень).

     В дошкільному навчальному закладі "Малятко" Новозбур'ївської сільської ради відкрито спеціалізовану логопедичну групу на 14 дітей.

     Круглоозерською сільською радою розпочато ремонт системи опалення музично-спортивного залу та приміщення під майбутню логопедичну групу в дошкільному закладі "Золота рибка".

     В лікарських амбулаторіях проведено 2 капітальні та 9 поточних ремонтів; відремонтовано 10 ФАПів , 2 дільничні лікарні та 18 інших медичних об'єктів; на придбання медичного обладнання використано майже 100 тис.гривень; збережена мережа аптечних закладів, що дало змогу на найвищому рівні продовжити впровадження пілотного проекту по лікуванню осіб з гіпертонічною хворобою, суттєво знизивши вартість лікарських засобів, розширивши коло осіб, які потребують цих ліків. Проведено акредитацію центральної районної лікарні, передано підрозділ швидкої медичної допомоги обласному територіальному центру екстреної медичної допомоги, створено комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги"; при територіальному центрі соціального обслуговування започатковано проект "Університет третього віку" (стали студентами 30 осіб пенсійного віку).

     За термін реалізації спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" впроваджено 10 мікропроектів на загальну суму 1,6 млн.грн., в т.ч. 4 в 2013 році (дитсадки).

     Завершені роботи по оновленню нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Великокардашинської сільської ради; в межах району визначено 6 населених пунктів по яких необхідно першочергово виконати роботи з оновлення існуючих меж, на підставі раніше розроблених генеральних планів з урахуванням різниці між площами визначеними цими планами та тими, що обліковуються в державному земельному кадастрі (зокрема це села Велика Кардашинка, Кардашинка, Мала Кардашинка, Кохани, Клини, Лиманівка). Таврійською сільською радою розроблено проектно-кошторисна документація та отримано акт на земельну ділянку, відведену під полігон твердих побутових відходів.

     Великокардашинською сільською радою виготовляється подетальний план забудови земельної ділянки для будівництва дитячого садка в селі Кардашинка; оформлено свідоцтво на право власності на земельні ділянки під будівлями дитячого садка "Віночок", будинку культури, сільської ради.

     Відділом Держземагенства у Голопристанському районі погоджений та переданий на погодження інших служб "Проект землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Чорноморському біосферному заповіднику Національної Академії Наук на острові Тендра" із земель запасу Краснознам'янської сільської ради Голопристанського району.

     Завершені роботи по енергозберігаючим заходах приміщень будівель 4 соціальних об'єктів за сприяння спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Освоєно 2,3 млн.гривень з впровадження Проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій (Кіотський протокол) в дитсадках м. Гола Пристань.

     Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

     Разом з тим, за браком коштів, та з поважних причин залишилися не вирішеними питання відкриття дошкільних груп при Малокардашинській, Залізнопортівській загальноосвітніх школах; відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, які довгий час не функціонували і були виведені із мережі (Збур'ївська та Садівська сільські ради); капітального ремонту покрівлі Краснознам'янської загальноосвітньої школи; відновлення роботи дошкільного навчального закладу Збур'ївською сільською радою; відкриття додаткової групи в дитячому садку "Калинка" Нововолодимирівської сільської ради; продовження робіт по Новозбур'ївській загальноосвітній школі №3 (шкільна їдальня) у зв’язку з впровадженням кримінальної справи.

Більшість питань, які не були вирішені протягом 2013 року, перенесені для виконання на 2014 рік.

     Враховуючи викладене, з метою підвищення ефективності соціально-економічного розвитку району, збереження позитивних тенденцій та недопущення зниження основних макроекономічних показників

     Керуючись статтею 43,44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради районна рада

в и р і ш и л а:

 

     1. Звіт про виконання програми економічного, соціального та. культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року затвердити.

     2. Зняти з контролю рішення XXVII сесії районної ради VI скликання від 30 січня 2013 року № 308 "Про програму програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року".

 

 

Голова районної ради                                   Г.В.Попов

 

zvt-ta-proekt-rshennya-pro-zvt-po-program-2013-rokudoc.doc [103.5 Kb] (cкачувань: 5) : 19 February 2014 в 12:56

 

 

Категорія: Архів

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги