Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про звіт про виконання програми економічного

опубліковано: 25-03-2014, 00:00, переглядів: 788,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

тридцять дев’ятої сесії VI скликання

 

від 20.03.2014 № 445

м. Гола Пристань

 

Про звіт про виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2013 рік

та прогнозних макропоказників

економічного і соціального розвитку

району до 2015 року

 

     Заслухавши та обговоривши звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року (Далі – Програма), районна рада зазначає, що аналіз результативних показників економічного, соціального та культурного розвитку району свідчить про закріплення позитивних надбань попередніх років в усіх сферах життєдіяльності району.

     Обсяг валової сільськогосподарської продукції в порівнянні з 2012 роком збільшився на 14% та становить 100% від запланованого Програмою.

     Перевиконані заплановані показники по збору зернових, соняшника, ріпака, виконаний показник по збору баштанних культур. Не виконано завдання по збору картоплі та овочевих культур.

     У порівнянні з 2012 роком збільшилося поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі корів.Кількість свиней, овець та птиці лишилась незмінною.

     Перевиконані обсяги виробництва та реалізації молока, яєць по відношенню до 2012 року та показників, запланованих Програмою. Не забезпечено виробництво та обсяг реалізації м'яса.

     Обсяг реалізації промислової продукції на одну особу становить 2876 гривень і відповідає 110,9% від запланованого Програмою.

     Перевищено взяті зобов'язання з надання послуг на 2,3%.

     Не досягнуто значень минулорічних показників по будівництву, обсягу інвестицій в основний капітал.

     Утримано позитивне сальдо зовнішньоекономічної діяльності.

     Введено в експлуатацію 24,2 тис.кв.м. житла або 89,7% від запланованого Програмою. Підтримкою програми "Власний дім" скористалися 13 сімей району, отримавши кредитів на загальну суму 796 тис.гривень.

     Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії, середньомісячної заробітної плати. Зменшено заборгованість із виплати заробітної плати в порівнянні з початком 2013 року на 137,7 тис.гривень. За підсумками 9 місяців 2013 року отримано позитивний фінансовий результат діяльності підприємств району у сумі 9,5 млн. гривень.

     Створено 1100 нових робочих місць, або 110% від запланованого Програмою.

     Підвищенню якості життя населення сприяли своєчасна та в повному обсязі виплата всіх видів державних допомог; влаштування до сімейних форм виховання 17 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; створення одного будинку сімейного типу; покращення споруд, матеріально-технічного стану загальноосвітніх шкіл на загальну суму 614,2 тис.гривень; відкриття спеціалізованих логопедичних груп у дошкільних навчальних закладах "Малятко" та "Золота рибка"; проведення капітальних ремонтів в 2 лікарських амбулаторіях, 2 дільничних лікарнях; впровадження пілотного проекту по лікуванню осіб з гіпертонічною хворобою, суттєво знизивши вартість лікарських засобів.

     Включено до переліку об'єктів, які плануються до фінансування у 2014 році з фонду регіонального розвитку харчоблок центральної районної лікарні та реконструкцію Долматівського будинку культури.

     Завершені роботи по оновленню нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Великокардашинської сільської ради; в межах району визначено 6 населених пунктів по яких необхідно першочергово виконати роботи з оновлення існуючих меж, на підставі раніше розроблених генеральних планів з урахуванням різниці між площами визначеними цими планами та тими, що обліковуються в державному земельному кадастрі (зокрема це села Велика Кардашинка, Кардашинка, Мала Кардашинка, Кохани, Клини, Лиманівка). Таврійською сільською радою розроблено проектно-кошторисна документація та отримано акт на земельну ділянку, відведену під полігон твердих побутових відходів.

     Великокардашинською сільською радою виготовляється подетальний план забудови земельної ділянки для будівництва дитячого садка в селі Кардашинка; оформлено свідоцтво на право власності на земельні ділянки під будівлями дитячого садка "Віночок", будинку культури, сільської ради.

     Відділом Держземагенства у Голопристанському районі погоджений та переданий на погодження інших служб "Проект землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Чорноморському біосферному заповіднику Національної Академії Наук на острові Тендра" із земель запасу Краснознам'янської сільської ради Голопристанського району.

     Завершені роботи по енергозберігаючим заходах приміщень будівель 4 соціальних об'єктів за сприяння спільного проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". Освоєно 2,3 млн.гривень за Проектом цільових екологічних (зелених) інвестицій в дитсадках міста Гола Пристань.

     Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді.

     Разом з тим, за браком коштів, та з поважних причин залишилися не вирішеними питання відкриття дошкільних груп при Малокардашинській, Залізнопортівській загальноосвітніх школах; відновлення роботи дошкільних навчальних закладів, які довгий час не функціонували і були виведені із мережі (Збур'ївська та Садівська сільські ради); капітального ремонту покрівлі Краснознам'янської загальноосвітньої школи; відновлення роботи дошкільного навчального закладу Збур'ївською сільською радою; відкриття додаткової групи в дитячому садку "Калинка" Нововолодимирівської сільської ради; продовження робіт по Новозбур'ївській загальноосвітній школі №3 (шкільна їдальня) у зв’язку з впровадженням кримінальної справи.

     Більшість питань, які не були вирішені протягом 2013 року, перенесені для виконання на 2014 рік. Враховуючи викладене, з метою підвищення ефективності соціально-економічного розвитку району, збереження позитивних тенденцій та недопущення зниження основних макроекономічних показників

Керуючись статтею 43,44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради районна рада

в и р і ш и л а:

 

     1. Звіт про виконання програми економічного, соціального та. культурного розвитку Голопристанського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року затвердити.

 

 

Голова районної ради                                             Г.В.Попов

 

rshennya-pro-zvt-pro-vikonannya-programi.doc [48.5 Kb] (cкачувань: 6) : 26 March 2014 в 10:59

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2014 рік » Сесія №36-44 » Сесія № 39

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги